1. ETAPP - FILTER TEMPOSARI PADISEL

KOLMAPÄEV, 20. APRILL 2022, PADISE (KESKUSE TEE)

Distantsid ja alad

  • Ratas 20km - eraldistardid 30s intervalliga
  • Jooks 3km - eraldistardid 15s intervalliga

Ajakava

16:30 Võistluskeskus ja sekretariaat avatakse
17:00-19:15 Ratturite stardid
19:30-19:45 Jooksjate stardid
20:30 Finiš suletakse

Rada

 

Parkimine

Parkimisteekond

Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.

Soojendamine

Rajal soojendamine on võistluse ajal keelatud. Austagem kaasvõistlejaid ning laskem neil häirimatult oma võistlussõidule keskenduda.
Soojendamiseks on võistluskeskuses korraldaja poolt soojenduspukid, mis on kõikidele osalejatele tasuta kasutamiseks.

Autasustamine

Parimaid autasustatakse sarja kokkuvõttes. Üksikutel etappidel eraldi autasustamist ei toimu.
Stabiilset osalemist tunnustab auhinnaprogramm Kullapada.

Oluline lisainfo

Kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse ees prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud. Võistlejad on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest ning juhinduma liiklusseadusest. Ilma politsei või turvatöötajate poolse eskordita peavad võistlejad liikuma eranditeta sõidutee parempoolses servas!

Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Ratas
  Stardiaeg Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 17:00:00 Laimonis Kļaviņš M60
2 17:00:30 Zinaida Kruusalu N45 MTÜ Trismile
3 17:01:00 Rain Tulp M55
4 17:01:30 Tiia Tulp N55
5 17:02:00 Mark Sazonov M-U23 ImpulseStore
6 17:02:30 Tiit Ilumäe M70
7 17:03:00 Vaido Padumäe M40 Rimi Cycling Club
8 17:03:30 Adrian Irbe M-U13 Nõmme Rattakool
9 17:04:00 Birgit Irbe N-U17 RedBike
10 17:04:30 Iren Irbe N40 RedBike
11 17:05:00 Kristjan Port M60
12 17:05:30 Antti Haljak M40 R.U.S.T.
13 17:06:00 Mart Norman M50 SK ProRunner
14 17:06:30 Arabella Raie N-U13 Triathlon Estonia
15 17:07:00 Rainis Värv M30 Tripassion Triatloniklubi
16 17:07:30 Normunds Rubenis M55
17 17:08:00 Annika Veisson N35 Viimsi Sport
18 17:08:30 Andres Kivinurm M60
19 17:09:00 Ahti Oks M45
20 17:09:30 Beatrice Püvi N-U15 Spordiklubi CFC
21 17:10:00 Jüri Juul M80 KJK
22 17:10:30 Patrick Püvi M-U19 RedBike
23 17:11:00 Maris Lillep N35 RedBike
24 17:11:30 Markus Vähi M40 RedBike
25 17:12:00 Elvo Pappel M40
26 17:12:30 Maarja Vuin N30 VELOHUNT PROTEAM
27 17:13:30 Helen Kübar N35 Rae Rattaklubi
28 17:14:00 Dmitrii Kouprianov M50
29 17:14:30 Evar Saul M-U19 Kuusalu Rattaklubi
30 17:15:00 Aivar Rõžko M60
31 17:15:30 Kristin Jõgi N-U30
32 17:16:00 Mauro Erik Saar M-U17 Kuusalu Rattaklubi
33 17:16:30 Ruben Käärst M-U17 Kuusalu Rattaklubi
34 17:17:00 Janno Pilviste M45
35 17:17:30 Andreas Vilbaste M-U17 Kuusalu Rattaklubi
36 17:18:00 Markus Aleksander Saar M-U15 Kuusalu Rattaklubi
37 17:18:30 Herlen Kajo M-U15 Kuusalu Rattaklubi
38 17:19:00 Sten Erik Soiver M-U15 Kuusalu Rattaklubi
39 17:19:30 Georg Salupuu M-U13 Kuusalu Rattaklubi
40 17:20:00 Ron Rooni M-U17
41 17:20:30 Sven Rohlin M55
42 17:21:00 Mattias Tiitson M30
43 17:21:30 Leho Liidres M55
44 17:21:30 Urmas Paejärv M45 Triathlon Estonia
45 17:22:00 Jarl Patrick Paide M-U23
46 17:22:30 Toomas Paejärv M-U19 21CC Triatloniklubi
47 17:23:00 Rene Kuldkepp M40 UP43
48 17:23:30 Anneli Ratassepp N35
49 17:24:00 Hannah Kaljur N-U19 Smart Sport Team
50 17:24:30 Arnel Pällo M35
51 17:25:00 Aidi Gerde Tuisk N-U23 ENEICAT RBH-Global
52 17:25:30 Karmen Reinpõld N40
53 17:26:00 Risto Reinpõld M40
54 17:26:30 Karel Gustav Rei M-U15
55 17:27:00 Margus Mikk M45 Sparta
56 17:27:30 Alex Kokk M45
57 17:28:00 Erko Karo M50 Metek
58 17:30:00 Esko Palk M55
59 17:30:30 Fredi Härmson M-U19 CFC
60 17:31:30 Frederick New M70
61 17:32:30 Vladimir Pennert M65 Järva-Jaani Jalgratta ja Suusaklubi
62 17:35:00 Martin Pajussaar M-U30 Chapo Endurance Team
63 17:36:00 Ülo Treufeldt M75 KJK
64 17:45:00 Zlata Bronishevskaja N-U17 Maardu Kalevi Jalgrattakool
65 17:46:00 Eric Petrov M-U17 Maardu Kalevi Jalgrattakool
66 17:46:30 Carol Kuuskman N-U23 CFC
67 17:47:00 Nikita Kulikov M-U15 Maardu Kalevi Jalgrattakool
68 17:48:00 Renat Kirsipuu M-U13 Maardu Kalevi Jalgrattakool
69 17:49:00 Maksim Ziborov M-U13 Maardu Kalevi Jalgrattakool
70 17:49:30 Oleg Vassiljev M60 Maardu Kalevi Jalgrattakool
71 17:50:00 Riko Tammepuu M-U17 CFC
72 17:50:30 Valdo Jahilo M50 MyPromise
73 17:51:00 Carl Peeter Dooner M-U17 CFC
74 17:55:00 Henri Arjus M-U17 CFC
75 17:58:30 Natali Nora Nigul N-U17 CFC
76 17:59:00 Jevgeni Jablokov M30
77 17:59:30 Maarja Sau N35 Tripassion Triatloniklubi
78 18:00:00 Hanna Karoline Taaramäe N30
79 18:00:30 Peep Leino M40
80 18:01:00 Sander Värv M35 REKORD
81 18:01:30 Ursula Trallmann N45
82 18:02:00 Madis Vahemaa M45
83 18:02:30 Raivo Olgo M50 Tripassion Triatloniklubi
84 18:03:00 Tarvi Talviste M50 Tripassion Triatloniklubi
85 18:03:30 Oliver Dalberg M35
86 18:04:00 Martin Kaljumäe M35 RedBike
87 18:04:30 Väino Kaur M55 Freesport
88 18:05:00 Markus Mäeväli M40 Triathlon Estonia
89 18:05:30 Hannes Kiipus M40
90 18:06:00 Lauri Laanoja M45
91 18:06:30 Iti-Kärt Lehtmets N40 Kalevi Jalgrattakool
92 18:07:00 Indrek Ott M40
93 18:10:00 Liina Romandi N35 Rae Rattaklubi
94 18:15:00 Egle Rebane-Klemm N35
95 18:15:30 Siim Siska M35 Nürro
96 18:18:00 Sten Sukk M-U17
97 18:18:30 Rando Marten Evendi M-U23 CFC spordiklubi
98 18:19:00 Raul Richard Nirk M-U17 CFC
99 18:25:30 Taivo Olesk M35 21CC Triatloniklubi
100 18:30:00 Anre Nõmme M45 SJK Viiking
101 18:30:30 Ragnar Toomla M45 21CC Triatloniklubi
102 18:31:00 Raul Kotov M55 velo clubbers
103 18:33:00 Urmas Põldre M55 UP Sport
104 18:33:30 Rene Pajus M45 Rae Rattaklubi
105 18:34:00 Toomas Elling M45
106 18:34:30 Emeri Lepp M45
107 18:35:00 Ralf-Ian Aarelo M-U17
108 18:35:30 Oskar Küüt M-U19
109 18:38:00 Katriin Ever N30 Triathlon Estonia
110 18:45:00 Rene Kübar M45
111 18:50:00 Ermet Vain M40 Rae Rattaklubi
112 18:50:30 Ron Gristsenko M-U23 CFC
113 18:54:30 Meelis Laanemets M50
114 18:55:00 Indrek Eelmets M40 Bike Fanatics CC
115 18:55:30 Kevin Vabaorg M-U30 Vinni VAK/T3 Triathlon Team
116 18:56:00 Märt Märtson M30 Hawaii Express
117 18:56:30 Aivar Lagenõmm M50 Järva-Jaani RSK
118 18:57:00 Rivo Pärna M35 Tripassion Triatloniklubi
119 18:57:30 Relika Toome N-U30 Tripassion Triatloniklubi
120 18:58:00 Taavi Kasela M40 TreeningPluss
121 18:58:30 Jevgeni Jefimov M35 Impulsestore
122 18:59:00 Julia Gustjakova N35
123 18:59:30 Raimo Ülavere M50
124 19:00:00 Kate MacLeod N30 CFC
125 19:00:30 Igor Tarassov M55
126 19:01:00 Helari Pallas M40 21CC
127 19:02:00 Ants Kask M50 RedBike
128 19:02:30 Saskia Tõugjas N-U30 Trismile
129 19:03:00 Aleksandr Sepp M35
130 19:03:30 Jaanus Nõmmisto M50
131 19:04:00 Teet Kallakmaa M55 Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
132 19:04:30 Raul Roots M30 UP43 Triatloniklubi
133 19:05:00 Toomas Timmermann M35
134 19:05:30 Madis Pilt M35
135 19:06:00 Harri Sokk M35 Tabasalu Triatloniklubi
136 19:06:30 Roland Nemeth M40 Triatloniklubi UP43
137 19:07:00 Kaupo Raag M40 velo clubbers
138 19:07:30 Rainer Velbri M30
139 19:08:00 Andre Kull M40 CC Rota Mobiis
140 19:08:30 Marek Pani M45
141 19:09:00 Emma Maria Päärson N-U17 CFC Suusakool
142 19:09:30 Priit Vare M45 Hawaii Express
143 19:10:00 Benjamin James Turp M30
144 19:10:30 Katrin Rohtma N35
145 19:11:30 Jevgeni Martjušev M30
146 19:12:00 Kert Martma M35 CFC Spordiklubi/KodarSport
147 19:12:30 Ahto Sõber M50
148 19:13:00 Annikki Lugenberg N-U19 CFC
149 19:13:30 Arvi Lugenberg M50 CFC
150 19:14:00 Vladimir Kunitsõn M35
151 19:14:30 Aleksandr Ivanov M30
Jooks
  Stardiaeg Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 19:30:00 Ursula Trallmann N45
2 19:30:15 Egle Rebane-Klemm N35
3 19:30:30 Frederick New M70
4 19:30:45 Mart Norman M50 SK ProRunner
5 19:31:00 Anna Helene Rauk N-U13 Triathlon Estonia
6 19:31:15 Janar Juhkov M35 Treeningpartner Sportland Jooksutiim
7 19:31:30 Andre Lomaka M45
8 19:31:45 Richard Kaup-Lapõnin M-U19 Lindon
9 19:32:00 Külliki Lugenberg N45
10 19:32:15 Annika Veisson N35 Sparta
11 19:32:30 Anne-Ly Palm N45
12 19:32:45 Sven Rohlin M55
13 19:33:00 Andres Laineste M50 Koidu Suusaklubi
14 19:33:15 Jan Rasmus Rohtla M-U19 Sparta SS
15 19:33:30 Joel Puulmann M40
16 19:38:00 Kevin Vabaorg M-U30 Vinni VAK/T3 Triathlon Team
17 19:38:15 Kairit Kaasik N50
18 19:38:30 Katriin Ever N30 Triathlon Estonia

Kokku 169

TULEMUSED / RESULTS 2022

ETAPP VÕISTLUSTE ÜLESED TULEMUSED SARJA KOONDARVESTUS
1. etapp Padise
     • Eraldistart 20 km
     • Jooks 3 km
2. etapp Kiili
     • Paarissõit 25 km
     • Jooks 4 km
3. etapp Aruküla
     • Eraldistart 20 km
     • Jooks 5 km
4. etapp Ääsmäe
     • Paarissõit 25 km
     • Jooks 6 km
5. etapp Maardu
     • Eraldistart 14 km
     • Jooks 7 km
6. etapp Viimsi
     • Eraldistart 14 km
     • Jooks 8 km
LIVE TULEMUSED
ratas (absoluutarvestus)
ratas (mehed)
ratas (naised)
ratas (vanuseklassid)
jooks
jooks + ratas