VIIMSI TEMPOPÄEVAL TOIMUB AJAVÕTT KIIPIDEGA, KASUTUSES UUED NUMBRID

FILTER TEMPOSARJA KIIP TULEB VÕTTA ENNE STARTI SEKRETARIAADIST NING TAGASTADA FINIŠISSE JÕUDMISEL. KIIBI TAGATISRAHA ON 20€.

1. ETAPP - FILTER ELVA 37. RATTAPÄEV

PÜHAPÄEV, 22. MAI 2022, ELVA (KIRDE 2)

Distantsid

  • Sportsõit 130,8 km (3 ringi)
  • Harrastussõit 87,2 km (2 ringi)
  • Rahvasõit 43,6 km (1 ring)
  • Lastesõidud

Ajakava

9:00-10:15 numbrite väljastamine ja kohapeal registreerimine
9:00-10:45 numbrite väljastamine Flexi ja Fännipiletitele
10:00 Klubide esindajate koosolek ja saateautode numbrite väljastamine söögitelgis
11:00 Sportsõidu start
11:03 Harrastussõidu start
11:06 Rahvasõidu start
11:10 Lastesõidud
Parimate autasustamine toimub ca 30 minutit peale sportsõidu võitja finiššeerumist
14:55 Finiš suletakse

Rada

Elva rada on igas mõttes keskmist tüüpi võistlusrada - keskmiselt mägine, keskmiselt tuultele avatud, keskmiselt kurviline. Seega pakub see võimalusi igat tüüpi ratturitele - nii neile, kellele meeldidavad tõusud, kui ka neile, kes armastavad siledaid küljetuule lõike. Omamoodi raja pärliks on aga ringi viimased viis kilomeetrit. Seal rada järk järgult muudkui tõuseb, kulmineerudes mõetipu finnišiga Elva piiril. Seega võib Elva rada lugeda sarja üheks vaheldusrikkaimaks.

Parkimine

Vältimaks ummikuid ürituskeskuses palume osalejatel parkida trassiga mittekattuvatele ümberkaudsetele tänavatele ja parklatesse lähtuvalt seal kehtivast tavapärasest parimiskorraldusest.

Lasteprogramm

Lastesõitude algus on kell 11.10.

Põltsamaa toitlustusala

Filter Maanteekarikasarja etappidel on kohal Põltsamaa Rändrestoran, et osalejaid maitsva Põltsamaa supi ning kannujoogiga kostitada.

Pesemine

Võistlejatele on loodud pesemisvõimalus Elva TÜASK Rattabaasis, aadressil Puiestee tänav 2, Elva.

Varasemad võitjad

2021 Gert Kivistik
2020 Markus Pajur
2019 Markus Pajur
2018 Alo Jakin
2017 Kristo Prangel
2016 Norman Vahtra
2015 Siim Kiskonen
2014 Andris Smirnovs
2013 Krister Raudsepp
2012 Jaan Kirsipuu
2011 Mart Ojavee
2010 Risto Raid

2009 Gert Jõeäär
2008 Mart Ojavee
2007 Tarmo Raudsepp
2006 Janek Tombak
2005 Andrus Aug
2004 Jaan Kirsipuu
2003 Mart Ojavee
2002 Jaan Kirsipuu
2001 Andrus Aug
2000 Oskari Kargu
1999 Jaan Kirsipuu
1998 Lauri Aus

1997 Alges Maasikmets
1996 Oskari Kargu
1995 Margus Suun
1994 Joel Ruubel
1993 Veikko Kiisk
1992 Valdi Lootus
1991 Veikko Kiisk
1990 Kalev Vist
1989 Peep Mikli
1988 Virgo Neeme
1987 Jaan Kirsipuu
1986 Meelis Leidt

Oluline lisainfo

Kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse ees prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud. Ratturid on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest ning juhinduma liiklusseadusest. Ilma politsei või turvatöötajate poolse eskordita peavad võistlejad liikuma eranditeta sõidutee parempoolses servas!

Numbrite paigutus

img img-fluid

Automaatselt kantakse stardiprotokolli kõik osalejad, kes maksid osalustasu pangalingi vahendusel. Kui makseviisiks valiti "maksan arvega", siis ilmub osaleja nimi stardiprotokolli viivitusega. PS! õigetähtaegselt tasumata arved kustutatakse automaatselt ning nimesid stardiprotokolli ei lisata.
Sportsõit
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Rain Tulp M55 MTÜ Raplamaa Rattaklubi
2 Viljar Kuljus M35 Cycling.ee
3 Vahur Valvas M40 Cycling.ee
4 Margus Mikson M45 Cycling.ee
5 Kristjan Savisikk M35 Cycling.ee
6 Juss Apivala M35 RCC
7 Lauri Verliin M-U30
8 Sindre Bjerkestrand Haugsvær M-U30 CCN Factory Team
9 Madis Mihkels M-U30 Team Ampler-Tartu2024
10 Joonas Kurits M-U30 Team Ampler-Tartu2024
11 Artjom Köster M-U30 Team Ampler-Tartu2024
12 Andre Roos M-U30 Team Ampler-Tartu2024
13 Erki Laanemäe M-U30 Team Ampler-Tartu2024
14 Markus Knaapi M-U30 Team Ampler-Tartu2024
15 Alekss Krasts M-U30 Team Ampler-Tartu2024
16 Pauls Rubenis M-U30 Team Ampler-Tartu2024
17 Aivaras Mikutis M-U30 Team Ampler-Tartu2024
18 Mantas Bitinas M-U30 Team Ampler-Tartu2024
19 Vidrik Vaiksaar M30
20 Ove Lillmaa M-U30
21 Johan Nordlund M40 GIF-Chebici
22 Severi Savukoski M-U30 GIF-Chebici
23 Evar Saul M-U19 Kuusalu Rattaklubi
24 Norman Vahtra M-U30 cycling.ee
25 Alar Lükk M30
26 Tambet Toomela M40
27 Johann Mattias Puuorg M-U19 Porter Racing
28 Oskar Nisu M-U30 Peloton
29 Jörgen Matt M30 Peloton
30 Alo Jakin M35 Peloton
31 Aidi Gerde Tuisk N-U30
32 Frank Aron Ragilo M-U19
33 Rihards Reinfelds M-U19 MSĢ
34 Toms Vazdikis M-U19 MSĢ
35 Davis Gludavs M-U19 MSĢ
36 Girts Harkins M-U19 MSĢ
37 Markus Mäeuibo M-U19 KJK
38 Ats Uulimaa M-U30 Peloton
39 Gert Kivistik M-U30 Peloton
40 Peeter Tarvis M-U30 Raplamaa Rattaklubi
41 Rait Veevo M-U30 Peloton
42 Gert Jõeäär M35
43 Kristo Ebras M40 KJK
44 Karl Mattias Milk M-U19 Rein Taaramäe Rattaklubi
45 Georg Karlep M-U19 Rein Taaramäe Rattaklubi
46 Marten Olo M-U19 RTR
47 Martin Anier M-U30 RTR
48 Peeter Illak M55
49 Rait Ärm M-U30 Equipe Continental Groupama-FDJ
50 Vladyslav Makagon M-U30 CCN Factory Team
51 Kevin Kardo Kõiv M-U30 Team Kodar
52 Karl Kurits M-U19 Rein Taaramäe Rattaklubi
53 Kristjan Oolo M35 PELOTON
54 Juha-Matti Telkkinen M40 Järvenpään Pyöräilijät
55 Mae Lang M-U30
56 Priit Salumäe M55 Hawaii Express
57 Kristo Enn Vaga M-U30 Hawaii Express
58 Tarmo Kopli M40 Hawaii Express
59 Evgeni Nikolaevski M35 Hawaii Express
60 Artjoms Sergijevics M-U19
61 Niklavs Bolsis M-U30 DobelesDzirnavnieks/FeelFree
62 Mikk Bauer M-U30 Pärnu Kalevi Spordikool
63 Mairon Milistver M-U30 Pärnu Kalevi Spordikool
64 Martin Laas M-U30 Cycling.ee
65 Antti Mäkelä M45 JäPy
66 Markus Leidt M-U30 Peloton
67 Kristers Ansons M-U30 ZZK
68 Rodžers Petaks M-U30 ZZK
69 Kristjan Laanemaa M40 Viimsi Rattaklubi
Harrastussõit
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Tõnis Tomson M-U30
2 Ermet Vain M40 Rae Rattaklubi
3 Mark Sazonov M-U30
4 Marko Aigro M35
5 Kaspar Kuuse M40
6 Rustam Adajatullin M45
7 Riko Tammepuu M-U17 CFC
8 Meelis Kompus M45 Velohunt ProTeam
9 Maikel Kuusma M-U30 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
10 Kristjan Port M60
11 Väino Kaur M55 Freesport
12 Heikki Savolainen M35 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
13 Kaido Pern M30 Kose AMK
14 Kristo Orav M40 TYSK
15 Hannah Kaljur N-U19 Smart Sport Team
16 Toomas Teesaar M45
17 Hannes Külv M35 Tysk
18 Martin Parv M30 Ride2Eat
19 Sass Jürisoo M-U30 Spordipartner rattapood
20 Ilmar Vähi M45 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
21 Virgo Neeme M50 KALEVI JALGRATTAKOOL
22 Steven Raidma M45
23 Raimo Ruus M35
24 Henry Närap M-U30 TYASK
25 Martin Karki M-U30 TYASK
26 Lauri Verliin M-U30 TYASK
27 Maario Libek M-U30 TYASK
28 Hendrik Rohtla M-U19 TYASK
29 Jaan Harak M65 Kõrgessaare Jahtkond
30 Kristian Kool M40
31 Caspar Austa M40 TYASK
32 Riho Alaru M35 Peloton
33 Kristi Kuldkepp N30 PELOTON
34 Jaanus Linkgreim M50 KALEVI JALGRATTAKOOL
35 Aivar Lagenõmm M50 JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
36 Annikki Lugenberg N-U19 CFC
37 Arvi Lugenberg M50 CFC
38 Essi Pelto-Arvo N30 IBD-Cycling
39 Mauro Erik Saar M-U17 Kuusalu Rattaklubi
40 Ruben Käärst M-U17 Kuusalu Rattaklubi
41 Andreas Vilbaste M-U17 Kuusalu Rattaklubi
42 Jaak Karjane M40 Bike Fanatics Plus
43 Alar Nigul M55 CFC Spordiklubi
44 Heiki Tulk M60 Tripassion Triatloniklubi
45 Silvia Türkson N-U30 Porter Racing
46 Martin Ligema M30 Bike Fanatics Plus
47 Mart Vainre M30 Bike Fanatics Plus
48 Kaupo Raag M40 Bike Fanatics Plus
49 Silver Annion M35 Hawaii Express
50 Peep Orlovski M35 Tripassion Triatloniklubi
51 Carol Kuuskman N-U30 CFC Spordiklubi
52 Kevin Kalle Kell M-U30 CFC Spordiklubi
53 Marcus-Heinrrich Puhke M30
54 Toomas Matvejev M30 Tripassion Triatloniklubi
55 Markus Lepmets M-U30
56 Tarvi Uusen M55
57 Rainer Sildvee M40 kinema.eu
58 Bruno Tamm M45 CC Rota Mobilis
59 Sten Kask M30 Bike Fanatics Plus.
60 Tõnu Tõnov M45 Bike Fanatics Plus.
61 Georg Sarap M35 Viko
62 Rainis Värv M30 Tripassion Triatloniklubi
63 Peeter Dedov M40 A&T Spordiklubi
64 Magnus Krusemann M45 A&T Spordiklubi
65 Erik Raadom M40 A&T Spordiklubi
66 Erko Aasma M45
67 Eike Sild N40+ Trismile
68 Tanel Lillesaar M40
69 Eliise Kivistu N-U19 SK Rakke
70 Kurmo Neemela M50 DÜNAMO
71 Aaron Parker Järveoja M-U17 Raplamaa Rattaklubi KoMo
72 Oliver Dalberg M35
73 Henri Einroos M-U30 CC Rota Mobilis
74 Tiit Matvejev M-U30 Tripassion Triatloniklubi
75 Kalev Ints M45
76 Raul Seppa M50
77 Fredi Härmson M-U19 CFC
78 Eero Kiskonen M50 KJK
79 Allar Karu M35 Peloton
80 Andrey Storozhuk M40 Impulsestore
81 Tarmo Tammearu M40 RedBike
82 Aivar Noormets M60
83 Joonas Jaht M-U17 Rein Taaramäe Rattaklubi
84 Kristel Sandra Soonik N-U30 Viljandi Rattaklubi
85 Tea Lang N40+ TÜ ASK
86 Kaspar Semm M-U30 Vooremaa Centrum Rattabaas
87 Jevgeni Jefimov M35 ImpulseStore
88 Margus Kaupmees M40 Bike Fanatics Plus
89 Ann-Christine Allik N-U30 Hawaii Express
90 Ragnar Tarmu M40 Hawaii Express
91 Hindrik Uusen M45 Bike Fanatics Plus
92 Urmas Pungar M45 TÜASK
93 Meelis Milistver M45 Vennad-Dahl
94 Sergei Karpenko M50 Narvaratturid
95 Didzis Zalitis M55 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
96 Mykola Savchenko M-U19 Lõuna- eesti rattaklubi
97 Mihail Lavrenko M-U17 Lõuna Eesti rattaklubi
98 Arseni Laidinen M-U17 Narva SK Energia
99 Andrei Zagitov M55 NARVA HAWAII EXPRESS
100 Liisa Ehrberg N30 Velohunt ProTeam
101 Karel Ellermaa M-U30
102 Meelis Leidt M50 Peloton
103 Robin Luht M-U17 Peloton
104 Robert Lepik M-U17 Peloton
105 Meelis Anipai M-U17 Lõuna-Eesti Rattaklubi
106 Cristen-Evary Sarapuu-Sikka M-U30 Peloton
107 Karl Akkel M-U30
108 Laura Lepasalu N35 Simuna Sk
109 Rasmus Grün M45
110 Tauri Narits M30 Tripassion
111 Andrei Laidinen M45
112 Alger Vedler M55
113 Priit Prous M35 Velohunt ProTeam
114 Elisabeth Ebras N-U19 KJK
Rahvasõit
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Tiia Tulp N40+ MTÜ Raplamaa Rattaklubi
2 Marko Klais M-U30
3 Toomas Võso M50
4 Rauno Miilmann M30
5 Janar Eero M30
6 Madis Müürsepp M55 Viimsi Rattaklubi
7 Kristjan Kask M40
8 Roland Guläjev M45
9 Andri Pärn M-U15 TYSK
10 Toivo Kangur M55
11 Ilgvars Pletiens M65 Smiltenes Vanagi
12 Janis Sokolovs M65 Smiltenes Vanagi
13 Toomas Viigipuu M60 Tartu SK Velo
14 Margo Näss M50
15 Martti Umbleja M30
16 Mati Umbleja M60
17 Jaanus Prükkel M55
18 Tatjana Strugova Rõzko N40+
19 Aivar Rõzko M60
20 Kristin Jõgi M-U30
21 Aleksandr Tamp M35
22 Aivo Kukk M65
23 Sulev Haldre M65
24 Joonas Vähi M-U17 Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
25 Marko Peterson M45
26 Veiko Karlis M35
27 Lauri Laanoja M45
28 Ingrid Hiiemäe N-U17 Yess
29 Kirke Rehme N-U15 TYASK
30 Lukas Laatsit M-U15 TYASK
31 Maximilian Huck M-U15 TYASK
32 Oskar-Martin Ruder M-U17 TYASK
33 Ranel Jõks M-U17 TYASK
34 Räni Aksel Lehis M-U15 TYASK
35 Karl Kelt M-U15
36 Linda Silmere N-U15 TYASK
37 Carmen-Anete Plakso N-U15 TYASK
38 Andri Pärn M-U15 TYASK
39 Karl Kiviväli M-U15 TYASK
40 Tauri Soeson M-U15 TYASK
41 Jaspar-Remi Soodla M-U15 TYASK
42 Hannes Ahman M-U17 TYASK
43 Henri Põldma M-U17 TYASK
44 Stig-Tristan Sillat M-U17 TYASK
45 Uku Tamm M-U17 TYASK
46 Remo Somelar M-U17 TYASK
47 Gunnar Pungaste M35 KJK
48 Martti Rooba M35
49 Heiti Järvet M40 JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
50 Margus Linkgreim M50 JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
51 Markus Aleksander Saar M-U15 Kuusalu Rattaklubi
52 Sten Erik Soiver M-U15 Kuusalu Rattaklubi
53 Georg Salupuu M-U15 Kuusalu Rattaklubi
54 Anti Reimann M45
55 Tanel Tombak M30
56 Gisele Rang N-U15 CFC
57 Andrus Pihlau M45
58 Henno Haava M45 Saint Gobain Glass Estonia SE
59 Mirjam Minin N30
60 Jevgeni Jablokov M30 Impulsestore
61 Jevgeni Garmash M30 KJK
62 Robert Sebastian Heinsar M-U15 Lõuna-Eesti Rattaklubi
63 Andres Laaniste M45 Järva-Jaani RSK
64 Klaarika Prii N35
65 Katre Talviste N40+
66 Daniel Novikov M30 KJK
67 Simon Tiitson M-U17
68 Kermo Tamm M-U17 KJK
69 Frida Mia Ragilo N-U15
70 Martti Milk M-U17 Rein Taaramäe Rattaklubi
71 Kaido Ploompuu M40
72 Andreas Lill M30
73 Erki Birnbaum M45 Püha Loomaaed
74 Tarmo Ojasalu M55 Püha Loomaaed
75 Kalevi Jeret M55 PÜHA LOOMAAED
76 Sven Vene M50 Püha Loomaaed
77 Gert Klaaser M50 Bike fanatics cc
78 Albert Johannes Rebas M-U15 CFC
79 Dmitrijs Sinahs M35
80 Aare Ets M45
81 Glen Gregory Kõiv M-U15 CFC Rattaklubi
82 Adeele Jaht N-U15 Rein Taaramäe Rattaklubi
83 Ülo Kuljus M65 Haanja Rattaklubi
84 Märt Raudvee M35
85 Meelis Ajaots M50
86 Timo Liivo M35
87 Raigo Häelme M30
88 Jaanus Padrik M30
89 Lukas Kolk M-U17 CFC
90 Viktoriia Baderyk N-U17 Lõuna - Eesti rattaklubi
91 Ivan Chornohor M-U15 Lõuna- Eesti Rattaklubi
92 Kostiantyn Hrishnyi M-U15
93 Anastasiia Lavrenko N-U15 Lõuna - Eesti rattaklubi
94 Diana Lutchenko N-U17 Lõuna - Eesti jalgrattaklubi
95 Anastasiia Poluian N-U17 Lõuna-Eesti rattaklubi
96 Artem Shelenkov M-U15 Lõuna - Eesti rattaklubi
97 Jaanus Lepik M30
98 Sten Soiver M-U15 kuusalu rattaklubi
99 Aava Thomas N-U15 Espoo Bike Club
100 Meelis Juursoo M50
101 Janoš Tšonka M30
102 Janno Lepik M35
103 Rasmus Kuum M-U15 CFC
Lapsed 1
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Sten-Roland Guläjev Lapsed M
2 Arabella Raie Lapsed N Triathlon Estonia
3 Kennet Koort Lapsed M TYASK
4 Kristo Ilp Lapsed M
5 Martin Karro Lapsed M TYASK
6 Jaagup Tali Lapsed M TYASK
7 Markus Allika Lapsed M TYASK
8 Thor Henri Parrest Lapsed M TYASK
9 Armin Aleks Nigul Lapsed M
10 Eleanor Rang Lapsed N CFC
11 Kristian Ebras Lapsed M KJK
12 Renat Kirsipuu Lapsed M Kalevi jalgrattakool
Lapsed 2
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Samuel Huck Lapsed M
2 Georg Henry Pungar Lapsed M TYASK
3 Martti Lepik Lapsed M TYASK
4 Agnes Margareth Tepp Lapsed N
Lapsed 3
  Nimi Vanuseklass Meeskond
Otsi nime järgi Otsi vanuseklassi järgi Otsi võistkonna järgi
1 Jan Raidma Lapsed M
2 Anita Raidma Lapsed N
3 Piibe Jaht Lapsed N
4 Karl Gustav Mäemurd Lapsed M
5 Marleen Suurtee Lapsed N

Kokku 307

TULEMUSED / RESULTS 2022

ETAPP / STAGE ETAPI TULEMUSED / STAGE RESULTS SARJA KOONDARVESTUS / OVERALL CLASSIFICATION
1. etapp
Elva 37. rattapäev
22.05.2022

Sportsõit
Sportsõit vanuseklassiti
Harrastussõit
Harrastussõit vanuseklassiti
Rahvasõit

Meeskondlik arvestus

Lastesõidud
 

    
2. etapp
Tallinna 12. rahvasõit
12.06.2022

Sportsõit
Sportsõit vanuseklassiti
Harrastussõit
Harrastussõit vanuseklassiti
Rahvasõit

Meeskondlik arvestus

Lastesõidud
 

3. etapp
Viimsi tempopäev
13.08.2022

Sportsõit
Sportsõit vanuseklassiti
Harrastussõit
Harrastussõit vanuseklassiti
Rahvasõit

Meeskondlik arvestus

Lastesõidud

4. etapp
Jõgeva 8. rattaralli
14.08.2022

Sportsõit
Sportsõit vanuseklassiti
Harrastussõit
Harrastussõit vanuseklassiti
Rahvasõit

Meeskondlik arvestus

Lastesõidud