5. ETAPP - FILTER TEMPOSARI VIIMSIS

Toimumisaeg: pühapäev, 28.06.2020

Asukoht: Start, finiš ja ürituskeskus on Viimsis Lubja mäe all suures parklas.

Distantsid ja alad
• Ratas 14 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 1 minutiliste intervallidega
• Jooks 7 km - osalejad lähetatakse rajale ühe kaupa 30 sekundiliste intervallidega
 
Ajakava
10:30 - sekretariaat alustab tööd, numbrite väljastamine
11:00-12:30 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
12:30-13:30 - võistluskeskus lõpetab tegevuse
13:30-15:00 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
15:00-16:00 - võistluskeskus lõpetab tegevuse
16:00-17:30 - numbrite väljastamine ning startimine kindlaksmääratud stardiajal
18:15 - ürituskeskus ja finiš suletakse, vajadusel tehakse lisastardid alates kell 18:30
 

Rajakaart

Parkimine
Võistlejad saavad parkida võistluskeskuses asuvasse suurde Lubjamäe parklasse.
 
Soojendamine
• Rajal soojendamine on võistluse ajal keelatud. Austagem kaasvõistlejaid ning laskem neil häirimatult oma võistlussõidule keskenduda.
• Soojendamiseks on võistluskeskuses korraldaja poolt soojenduspukid, mis on kõikidele osalejatele tasuta kasutamiseks.  PS! Erimeetmetest tingituna ei ole hooajal 2020 ühiskasutatavaid soojenduspukke võimalik kasutada!
 
Rajakirjeldus
• Viimsi võistlusrada kulgeb heal asfaldil Lubja mäe ja Randvere vahel. Sõidetakse edasi-tagasi, ent raja muudavad huvitavamaks kaks rajale jäävat ringteed. Kohe alguses ja vastavalt siis lõpus tuleb läbida Lubja ringtee, sest start ja finiš asuvad peateelt eemal kohakuti suure Lubja parklaga. Rajal pööre tuleb samuti sooritada ringteel, sedapuhku suure raadiusega Randvere ringil, mistõttu on seda võimalik läbida tunduvalt suurema hooga kui tavalist ümber torbiku pööret. Lisaks muudab raja huvitavamaks ka mõõduka profiili olemasolu. Suuri raskeid tõuse pole, kuid päris siledaks ei saa samuti Viimsi rada nimetada.
 
Autasustamine
• Parimaid autasustatakse sarja kokkuvõttes. Üksikutel etappidel eraldi autasustamist ei toimu.
• Stabiilset osalemist tunnustab auhinnaprogramm Kullapada.
 
Oluline lisainfo
• Tuletame meelde, et kuigi võistlustrassil on võistlejate liikumine reguleerijate abil muu liikluse osas prioritiseeritud, pole enamik rajast autodele suletud ning võistlejad on ka ise kohustatud kandma hea oma turvalisuse eest.
• Ratturid on kohustatud liikuma kogu trassi ulatuses vaid pärisuunavööndis - kurvide lõikamine ja telgjoone ületamine on rangelt keelatud.
• Jooksjad peavad liikuma pöördeni ja tagasi ühes ja samas tee servas - stardi poolt vaadates tee parempoolses servas. See tähendab, et esimene pool distantsi liigutakase autoliiklusega pärisuunas, teine pool vastassuunas. Ohutuse huvides tuleb jooksta nii tee pervel kui võimalik, keset teed jooksmine on keelatud.
Eraldistart 14 km (11:00-12:30)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 11:00:00 Kask, Ants
<Redbike>
M50
2 11:01:00 Siimsen, Merle
3 11:02:00 Jefimov, Jevgeni
<Shut Up Legs>
M30
4 11:03:00 Sazonov, Mark
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U19
5 11:04:00 Kasenomm, Priit M45
6 11:05:00 Daniel, Ken Uuesalu Spordiklubi M40
7 11:06:00 Rammul, Risto Uuesalu Spordiklubi M40
8 11:07:00 Kirch, Mareck Uuesalu Spordiklubi M40
9 11:08:00 Lumi, Margus Uuesalu Spordiklubi M45
10 11:09:00 Johanson, Marko
<RedBike>
M30
11 11:10:00 Ets, Aare M45
12 11:11:00 Praun, Artur
<TriSmile>
M45
13 11:12:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC spordiklubi>
M-U19
14 11:13:00 Ernes, Sander M35
15 11:14:00 Antoniak, Lars Sebastian M-U17
16 11:15:00 New, Frederick M65
17 11:16:00 Hein, Oskar M-U17
18 11:17:00 Kull, Andre
<CC ROTA MOBILIS>
M40
19 11:18:00 Kiitam, Ivar
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
20 11:19:00 Antoniak, Marek M50
21 11:20:00 Port, Kristjan M60
22 11:21:00 Eenma, Siim
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
23 11:22:00 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
24 11:23:00 Hein, Danel M45
25 11:24:00 Tammepuu, Riko
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
26 11:25:00 Rozko, Aivar
<Kalev>
M55
27 11:26:00 Tulp, Rain
<KOMO>
M50
28 11:27:00 Tulp, Tiia N50
29 11:28:00 Nael, Margus M35
30 11:29:00 Vinogradov, Vladimir M50
31 11:30:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M55
32 11:31:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
33 11:32:00 Lokk, Sulev
<ABEC>
M50
34 11:33:00 Sinilill, Veronika
<CC Superior>
N45
35 11:34:00 Ord, Tõnu
<CC Superior>
M50
36 11:35:00 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
37 11:36:00 Tammearu, Tarmo M40
38 11:37:00 Kaljumäe, Martin
<RedBike>
M35
39 11:38:00 Reinpõld, Risto M40
40 11:39:00 Jaago, Aivar M60
41 11:40:00 Jõgi, Joonas
<CFC Spordiklubi>
M-U30
42 11:41:00 Sepp, Aleksandr M35
43 11:42:00 Metsamaa, Anneli N30
44 11:43:00 Raaper, Risto
<Sparta rattagrupp>
M35
45 11:44:00 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC>
M-U17
46 11:45:00 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK Cycling Team>
M45
47 11:46:00 Mets, Oliver M30
48 11:47:00 Ott, Indrek M40
49 11:48:00 Kübar, Rene M40
50 11:49:00 Kübar, Helen N35
51 11:50:00 Bronishevskaja, Zlata
<Maardu Kalevi Jalgrattakool>
N-U15
52 11:51:00 Vassiljev, Oleg
<Kalevi Jalgrattakool>
M60
53 11:52:00 Fazõlov, Maksim
<Spordipartner>
M40
54 11:53:00 Laanemets, Meelis M45
55 11:54:00 Allikberg, Marii-Isabel
<KJK>
N-U17
56 11:55:00 Peterson, Kristjan
<Redbike Team>
M35
57 11:56:00 Pani, Marek
<Team Stokker>
M45
58 11:57:00 Rikkas, Henrik M55
59 11:58:00 Olgo, Raivo
<Tripassion Triatloniklubi>
M50
60 11:59:00 Haljak, Antti M40
61 12:00:00 Vorontsov, Aleksei M45
62 12:01:00 Kasela, Taavi M35
63 12:02:00 Suvi, Kätrin N-U30
64 12:03:00 Kruusalu, Zinaida N45
65 12:04:00 Mäe, Mati M30
66 12:05:00 Kask, Hendri M-U17
67 12:06:00 Vain, Ermet M40
68 12:07:00 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U19
69 12:08:00 Eesmaa, Sander
<Tripassion Triatloniklubi>
M-U30
70 12:09:00 Sikk, Andres M40
71 12:10:00 Pajus, Rene M40
72 12:11:00 Noormets, Aivar M60
73 12:12:00 tserednik, andrei
<21 CC>
M35
74 12:13:00 Toomla, Ragnar
<21CC Triatloniklubi>
M40
75 12:14:00 Raie, Arabella N-U13
76 12:15:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
M50
77 12:16:00 Kirillova, Jelena N40
78 12:17:00 Pulst, Raivo
<RedBike>
M35
79 12:18:00 Norit, Marek
<21CC>
M35
80 12:19:00 Nemeth, Roland
<SK Jooksupartner>
M40
81 12:20:00 Sõber, Ahto
<Team Pizzakiosk>
M50
82 12:21:00 Indov, Matis M30
83 12:22:00 Demjantshuk, Vladimir
<Refonda Sports Team>
M35
84 12:23:00 Gordienko , Konstantin
<Refonda Sports Team>
M35
85 12:24:00 Rootsi, Hannes
<21cc>
M30
86 12:25:00 Tomson, Mart M50
87 12:26:00 Vasarik, Aarne M40
88 12:27:00 Irbe, Birgit
<Nõmme Rattaklubi>
N-U15
89 12:28:00 Mätas, Egle N35
90 12:29:00 Laane, Kerttu-Liis
<Team Enervit Estonia>
N-U30
91 12:30:00 Kivioja, Raimo M35
92 12:31:00 Kuhi, Rainer
<21CC Triatloniklubi>
M40
93 12:32:00 Kõster, Indrek M45
94 12:33:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
95 12:34:00 Sinirand, Melvin
<Enervit >
M45
96 12:36:00 Mikk, Margus M45
97 12:37:00 Sepp, Regiina
<Rae rattaklubi >
N35
Eraldistart 14 km (13:30-14:40)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 13:30:00 Rang, Joel
<Redbike>
M40
2 13:31:00 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 13:32:00 Savitsch, Gert Martin M-U15
4 13:33:00 Lepik, Janno M35
5 13:34:00 Rang, Gisele
<CFC >
N-U13
6 13:35:00 Lepik, Jaanus M30
7 13:36:00 Kivistu, Eliise
<SK Rakke>
N-U17
8 13:37:00 Sander, Laura Lizette N-U17
9 13:38:00 Lepikson, Robert M-U13
10 13:39:00 Lepikson, Kristin N35
11 13:40:00 Moks, Marin N35
12 13:41:00 Poller, Kaisa N30
13 13:43:00 Puusepp, Karlis M40
14 13:44:00 Guläjev, Roland M40
15 13:45:00 Velbri, Rainer M30
16 13:46:00 Laane, Max Sander
<Treeningpartner>
M-U19
17 13:47:00 Sepp, Kaspar
<CC Superior>
M60
18 13:48:00 Sildvee, Rainer
<kinema.eu>
M35
19 13:49:00 Kaur, Väino
<Freesport>
M50
20 13:50:00 Timmermann, Toomas M30
21 13:51:00 Puusepp, Hugo
<CFC Spordiklubi>
M-U19
22 13:52:00 Sokk, Harri
<Tabasalu Triatloniklubi>
M30
23 13:53:00 Hlebnikov, Aleksandr M45
24 13:54:00 reitalu, jorgen
<kalevi jalgrattakool>
Uuesalu Spordiklubi M-U17
25 13:55:00 Siim, Marek M40
26 13:56:00 Koosapoeg, Kaarel M30
27 13:57:00 Pappel, Jaanus
<Viimsi Sport>
M45
28 13:58:00 Rosen, Ulf
<21 CC>
M50
29 13:59:00 Kooser, Arthur
<CFC>
M-U30
30 14:00:00 Elbrecht, Erko M-U19
31 14:01:00 Elbrecht, Erki M40
32 14:02:00 Jüriso, Janis
<Z Racing Team>
M35
33 14:03:00 Mätik, Oliver
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U15
34 14:04:00 Kuuskman, Carol N-U23
35 14:05:00 Veidemann, Marko M-U30
36 14:06:00 Purre, Egert
<Tripassion Triatloniklubi>
M30
37 14:07:00 Floren, Ron-Thorren
<CFC>
M-U19
38 14:08:00 Bõtškov, Mihhail
<InFocus Team>
M30
39 14:09:00 Longa, Ieva N40
40 14:10:00 Gristsenko, Ron
<CFC>
M-U19
41 14:11:00 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
42 14:12:00 Putting, Marianne N35
43 14:13:00 Mäeuibo, Markus
<Kalevi jalgrattakool>
M-U17
44 14:14:00 Kerner, Argo
<velo clubbers>
M50
45 14:15:00 Vimberg, Vjacheslav M45
46 14:16:00 joosep, mihkel M60
47 14:17:00 Härmson, Fredi
<CFC Spordiklubi>
M-U17
48 14:18:00 Pohl, Lauren
<CFC>
N-U15
49 14:19:00 Terase, Tanel M30
50 14:20:00 Männi, Anatoli
<KJK>
51 14:21:00 Joosep, Saamuel M-U30
52 14:22:00 Huik, Laura
<21cc Triatloniklubi>
N30
53 14:23:00 Milistver , Meelis M45
54 14:24:00 Milistver , Mairon
<Pärnu Kalev SK >
M-U19
55 14:25:00 Salm, Martti
<21cc Triatloniklubi>
M30
56 14:26:00 Einard, Henri M-U23
57 14:27:00 Joosep, Tanel M35
58 14:28:00 Ülavere, Raimo M50
59 14:29:00 Rooni, Ron
<cfc>
M-U15
60 14:30:00 Tursman, Kristo-Kalvet M40
61 14:31:00 Tõnutare, Anett
<Tripassion Triatloniklubi>
N30
62 14:32:00 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U19
63 14:35:00 Ebras, Elisabeth
<KJK>
N-U17
64 14:36:00 Rohtma, Valdek
<TÜ ASK>
M40
65 14:37:00 Rohtma, Katrin
<TÜ ASK>
N35
66 14:38:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U17
67 14:39:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M50
68 14:40:00 Pallas, Helari
<CityStock>
M40
Jooks 7 km (14:45-15:00)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 14:45:00 New, Frederick M65
2 14:45:30 Vinogradov, Vladimir M50
3 14:46:00 Ingerma, Peeter
<UPSport/Kats&Pets>
M45
4 14:46:30 Välja, Maikel Magnus M-U13
5 14:47:00 Mändla, Oliver M-U30
6 14:47:30 Juhkov, Janar
<Treeningpartner Sportland jooksutiim>
M30
7 14:48:00 Lugenberg, Külliki
<CFC>
N40
8 14:48:30 Särak, Ivo M40
9 14:49:00 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
10 14:49:30 Värik, Hanna-Liisa N-U17
11 14:50:00 Savitsch, Grete Maria N-U17
12 14:50:30 Rudkovska, Ievgeniia
<Crossfit Peetri>
N30
13 14:51:00 Tameri, Tarvi
<Jooksurullid>
M35
14 14:51:30 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi >
M30
15 14:52:00 Eller, Koit
<Aave spordiklubi>
M50
16 14:52:30 Veidemann, Helena N30
17 14:53:00 Laane, Kerttu-Liis
<Team Enervit Estonia>
N-U30
18 14:53:30 Laane, Max Sander
<Treeningpartner>
M-U19
19 14:54:00 Viitak, Auri N45
20 14:54:30 Hlebnikov, Aleksandr M45
21 14:55:00 Rohlin, Sven M50
22 14:55:30 Puskar, Priit M35
23 14:56:00 Laaneväli, Anneli N50
24 14:56:30 Kiipsaar, Raido
<21 CC Triatloniklubi>
M50
25 14:57:00 Int, Erik
<Korrus3>
M-U30
26 14:59:00 Voogla, Kaido
<KJK>
M40
27 14:59:30 Pihlakas, Marko M35
Eraldistart 14 km (16:00-17:30)
  Stardiaeg Nimi Võistkond Vanuseklass
Otsi stardiaja järgi Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 16:00:00 Rubenis, Normunds M55
2 16:01:00 Kļaviņš, Laimonis M55
3 16:02:00 Rozlapa, Dana
<Train2Win Endurance Coahcing>
N40
4 16:03:00 Särak, Ivo M40
5 16:04:00 Kulli, Preedik
<21CC Triatloniklubi>
M35
6 16:05:00 Värv, Rainis M-U30
7 16:06:00 ILUMÄE, TIIT M65
8 16:07:00 TAMPEL, RAUL M40
9 16:08:00 Voogla, Kaido
<KJK>
M40
10 16:09:00 Kooser, Mart M40
11 16:10:00 Kalm, Kelly N-U30
12 16:11:00 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70
13 16:12:00 Krusemann, Martin
<KJK>
M-U17
14 16:13:00 Leino, Peep M40
15 16:14:00 Sild-Neeme , Eike
<Trismile >
N40
16 16:15:00 Krain, Mirell
<21CC Triatloniklubi>
N30
17 16:16:00 Kuldkepp, Kristi
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
N30
18 16:17:00 Lind, Anneli N30
19 16:18:00 Eller, Koit
<Aave spordiklubi>
M50
20 16:19:00 Teder, Vello
<Aave spordiklubi>
M55
21 16:20:00 Luts, Vello
<Aave spordiklubi>
M50
22 16:21:00 Välja, Maikel Magnus M-U13
23 16:22:00 Zaletajev, Toomas M45
24 16:23:00 Kiipsaar, Raido
<21 CC Triatloniklubi>
M50
25 16:24:00 Kutser, Indra
<CFC>
N-U23
26 16:25:00 Pihtjõe, Janek
<Viimsi Sport>
M45
27 16:26:00 Vilms, Lii N40
28 16:27:00 Kanniste, Jaak
<A2K Spordiklubi>
M60
29 16:28:00 Pappel, Elvo M40
30 16:29:00 Tsanev, Martin
<Lalevi Jalgrattakool>
M-U17
31 16:30:00 Rohlin, Sven M50
32 16:31:00 Lang, Mae
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
N-U30
33 16:32:00 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
34 16:33:00 Gorov, Aleksei M40
35 16:34:00 Lemloch, Loore
<CFC>
N-U13
36 16:35:00 Lemloch, Oskar
<CFC>
M-U13
37 16:36:00 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
38 16:37:00 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
39 16:38:00 Saul, Evar
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U17
40 16:39:00 Sviridenko , Erik
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U17
41 16:40:00 Tamm, Rauno
<Korvpalliklubi Quercus>
M35
42 16:41:00 Tammeleht, Harles
<Tripassion Triatloniklubi>
M30
43 16:42:00 Tamm, Reimo
<Korvpalliklubi Quercus>
M35
44 16:43:00 Suits, Kristjan M45
45 16:44:00 Vaiksaar, Vidrik
<Tripassion Triatloniklubi>
M30
46 16:45:00 Kägu, Hannes
<Jetoil AS>
M50
47 16:46:00 Laaneväli, Aivo M50
48 16:47:00 Visnapuu, Tarmo
<VIIMSI SPORT>
M40
49 16:48:00 Pihlak, Aleksander M-U30
50 16:49:00 Osula, Hendrik M-U30
51 16:50:00 Saar, Sander M-U30
52 16:51:00 Int, Erik
<Korrus3>
M-U30
53 16:52:00 Olesk, Taivo M30
54 16:53:00 MacLeod, Kate
<CFC>
N-U30
55 16:54:00 Treimuth, Henri
<Tartu2024/BCC>
M-U23
56 16:55:00 Juntunen, Antti Jussi
<Tartu2024/BCC>
M-U23
57 16:56:00 Pajur, Markus
<Klubi Cycling Tartu>
M-U23
58 16:57:00 Ärm, Rait
<Tartu2024/BCC>
M-U23
59 16:58:00 Johanson, Egert
<KJK>
M-U19
60 16:59:00 Evendi, Rando Marten M-U23
61 17:00:00 Alunurm, Alo M50
62 17:01:00 Põlda, Aivar M35
63 17:02:00 Märtson, Märt M-U30
64 17:03:00 Nordlund, Johan
<Continental-Focus>
M40
65 17:04:00 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M75
66 17:05:00 Prants, Annabrit
<KJK>
N-U17
67 17:06:00 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
M40
68 17:07:00 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
69 17:08:00 Viska, Indrek
<MYBODY.ee>
M35
70 17:09:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
71 17:10:00 Ragilo, Frank Aron
<KJK>
M-U17
72 17:11:00 Näks, Einar
<Rae Rattaklubi>
M40
73 17:12:00 Valkman, andre
<Metek>
M35
74 17:13:00 Eensalu, Anders
<Metek>
M35
75 17:14:00 Karo, Erko
<Metek>
M45
76 17:15:00 Mirzojev, Artjom
<Tartu2024/BalticChainCycling.com>
M-U23
77 17:16:00 Karpenko, Gleb
<Tartu2024/BalticChainCycling.com>
M-U23
78 17:17:00 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
79 17:18:00 Makogon, Vladyslav
<GIF-Chebici>
M-U30
80 17:19:00 Maajärv, Rene M45
81 17:20:00 Martma, Kert
<CFC>
M35
82 17:21:00 Juus, Aivar M40
83 17:22:00 Aksin, Janno
<Hawaii Express>
M40
84 17:23:00 Vare, Priit
<Hawaii Express>
M45
85 17:24:00 Tuul, Annika N40
86 17:25:00 Evendi, Kristi N40
87 17:26:00 Lehemaa, Taavi
<Paralepa>
M-U30
88 17:27:00 Küttim, Moonika
<21CC/Särasilmad>
N30
89 17:28:00 Värv, Sander
<Rekord CC>
M35
90 17:29:00 Ööbik, Antti M45
91 17:30:00 Eelmets, Indrek
<Spordipartner>
M40
92 17:31:00 Väinola , Christopher
<KJK>
M-U17
93 17:32:00 Noor, Mihkel
<NOBE spordiklubi>
M35
94 17:33:00 Nigul, Mathilde
<CFC Spordiklubi>
N-U23
95 17:34:00 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
96 17:35:00 kalviste, tarmo M50
97 17:36:00 kalviste, lukas M-U19
98 17:37:00 Piiritalo, Janis
<Haanja RK>
M35
99 17:38:00 Taal, Tanel
<TRI-KONA>
M35

Kokku 291

TULEMUSED / RESULTS 2020

ETAPPVÕISTLUSTE TULEMUSEDVÕISTLUSTE ÜLESED TULEMUSEDSARJA KOONDARVESTUS
1. etapp Kose-Ristil 31.05.2020
     • Eraldistart 20 km
     • Jooks 3 km
    
2. etapp Arukülas 07.06.2020
     • Eraldistart 20 km
     • Jooks 4 km

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks
jooks + ratas

3. etapp Kiilis 14.06.2020
     • Eraldistart 25 km
     • Jooks 5 km

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks
jooks + ratas

4. etapp Jüris 21.06.2020
     • Eraldistart 15 km
     • Jooks 6 km

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks
jooks + ratas

5. etapp Viimsis 28.06.2020
     • Eraldistart 14 km
     • Jooks 7 km

ratas, absoluutarvestus
ratas, mehed
ratas, naised
ratas, vanuseklassid
jooks
jooks + ratas