REFONDA PEETRI JOOKS 2020

Eesti meeleolukaim jooksupidu toimub augusti alguses Rae vallas, Peetris! ☀️ Igale osalejale raju medal, auhinnakott ning emotsiooniderohke päev garanteeritud! ☀️ Pileti soetab fänn juba varakult, sest stardikohti on piiratud arv ning Sinu nimi stardinimekirjas on eeskujuks ja motivatsiooniks teistele! ☀️ Tule ja #TunneEnnastVõitjana

10 KM LADUKS PÕHIJOOKS
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Harlamova, Veronika Naised
2 Ojaver, Laur M40
3 Tuisk, Aivar M45
4 Värat, Kait Mehed
5 Koks, Mari Naised
6 Kipper, Viigi SK Võhma Naised
7 Hunt, Kaja PPA N40
8 Niitsoo, Carlos M40
9 Telling, Urmas Lavassaare M55
10 Saard, Kristi Lavassaare Naised
11 Škubel, Andrei Treeningpartner Mehed
12 Pert, Karol Mehed
13 Maiste, Kätlin Anu Jooksutrennid N40
14 Larjuhhin, Maksim Mehed
15 Vilu, Heleri Naised
16 Randver, KRISTER NRC Mehed
17 Sizova, Aleksandra Naised
18 Sepp, Regiina Naised
19 Lehtmaa , Siret Naised
20 Sipunova, jelena Naised
21 razaq, maama N55
22 Ree, Eilin Golden Club Naised
23 Hunt, Kadi Golden Club Naised
24 Kuriks, Ülle N45
25 Säkk, Kristi Naised
26 Kaup Lapõnin, Richard Fiscaladmin Mehed
27 Guläjev, Roland M40
28 Guläjev, Roland M40
29 Koolmeister, Ilmar SK Prorunner M40
30 Koolmeister, Ilmar SK Prorunner M40
31 Koppel, Georg Mehed
32 Jakobson, Aivar Kaisa treeningud M40
33 Melkumjan, Artur Mikkeller Run Club Saint Petersburg Mehed
34 Melkumjan, Artur Mikkeller Run Club Saint Petersburg Mehed
35 Maksimov, Mihhail Mehed
36 Maksimov, Mihhail Mehed
37 Rõuk, Mairo Mehed
38 Hindreus, Ivo Mehed
39 Labent, Regina N45
40 Muts, Meelis M45
41 Reile, Indrek Mehed
42 Raud, Martin ACE Logistics Estonia AS Mehed
43 Hiienõmm, Viljar Täppsportlased M50
44 Ananjeva , Olesja Tallinna Pae Gümnaasium N40
45 Tubarik, Caspar M40
46 Karlson, Airi N40
47 Talvar, Andris Mehed
48 Roomet, Heiki M40
49 Lemmsalu, Kristjan Mehed
50 Aasmaa, Aulo Viimsi Sport Mehed
51 Tuisk, Aivar M45
52 Kallas, Uibo Sparta M40
53 Root, Konstantin merun.club M40
54 Aasma, Ando Kaisa Jooksutreeningud Mehed
55 Tuga, Heiki M55
56 Kääparin, Evelin PPA jooksuklubi N40
57 Õismaa, Rauno Mehed
58 Teinburk, Marko Anu Jooksutrennid Mehed
59 Lapõnin, Serafim Fiscaladmin M65+
60 Kangur, Birgit Tartu Kurtide Spordiselts „Kaar“ Naised
61 Ivanov, Aleksandr Mehed
62 Kivi, Aivar Eraisik M45
63 Ree, Eilin Naised
64 Räsänen, Heikki Helsinki Social Runners Mehed
65 Kamarik, Jekaterina Naised
66 Tiiksaar, Aaro BE Group M40
67 Jaanverk, Reelika Naised
68 Jürs, Silja Sparta Naised
69 Naur, Diana Naised
70 Vaaderpass, Reelika N40
71 Lepmets, Marju Anu jooksutrennid N40
72 Kask, Jüri FB Jooksmine M40
73 Alamaa, Marti Mehed
74 Palm, Kristjan Mehed
75 Lepp, Risto Mehed
76 Ananjeva, Olesja Tallinna Pae Gümnaasium N40
77 Aste, Trepi AS Schenker Mehed
78 Vavilov, Toomas Treeningpartner M50
79 Ladvas, Hanno M40
80 Viikmae, Alvar M45
81 Ratas, Anni Naised
82 Goidina, Ksenija N 2003-2004
83 Voivod, Margit N45
84 Barõšnikov, Sergei M40
85 Alamets, Ülari Central Baltic M50
86 Proosa, Siim Mehed
87 Tammela, Keith Anu Jooksutrennid Naised
88 Hillep, Einar Justiitsministeerium M50
89 Verbitskas, Mirtti Anu Jooksutrennid Naised
90 kala, marianne N60
91 Kilter, Jako Mehed
92 Ingerma, Peeter UPSport/Kats&Pets M45
93 Kodres, Rasmus Mehed
94 Hallimäe, Rain M60
95 Liik, Kristjan M45
96 Sepping, Heli Naised
97 Kilu, Erki M45
98 Andema, Andres M45
99 Sahar-Lambinen, Karin Naised
100 Uusmaa, Maiu Naised
101 Kree, Inga SK Jooksupartner Naised
102 Teder, Kaspar M40
103 Brõsov, Andres Mehed
104 Luik, Andres Mehed
105 Loog, Kristi N40
106 Eskla, Algo Mehed
107 KREUTZVALD, IVO Prorunner M40
108 Uustalo, Hektor Bocki Klubi Mehed
109 Grüning, Urmas M50
110 Kaik, Jaanus Igavere ja Kukemetsa ZZZ Sport M40
111 Lumiste, Karl Igavere ja Kukemetsa ZZZ Sport M 2003-2004
112 Kose, Evelin MTÜ Spordiselts N45
113 Pall, Eneli N45
114 Stokes, Katarina Ann Naised
115 Liiv, Jaagup Mehed
116 Toomla, Ragnar 21CC Triatloniklubi M40
117 Pärtel, Kadri Naised
118 Pihlakas, Katrin N40
119 Missai, Galina Naised
120 Paabstel, Juhan M60
121 Kalda, Meelis G4S Spordiklubi M45
122 Puulmann, Mari-Liisu Svea Finance AS Naised
123 Lõhmus, Malvi N45
124 Molok, Eneli N40
125 Toom, Tarmo M40
126 Mölder, Jaanus Mehed
127 KÄÄPA, VIIVI N55
128 KÄÄPA, VALERI M60
129 nõukas, jonas M45
130 Laur, Ilse N60
131 Paats, Ingrid Naised
132 Sarkans, Kaija N50
133 Reitsnik, Tarmo Treeningpartner 2 M45
134 Laanmets, Jüri M60
135 Vares, Kristjan Vak Staier M40
136 Uhabakin, Olga Naised
137 Vennikas, Peeter Estonian Ultrarunners Team M60
138 Vennikas, Pille Ultrajooksuklubi Estonian Ultrarunners Team N55
139 Kaldma, Ruth N55
140 Sesmin, Ove G4S Spordiklubi M45
141 Kahu, Marco Sparta Mehed
142 Lilleoja, Siim Mehed
143 Ausmees, Evelin Vabatahtlikus(l)t Iron(wo)maniks N40
144 Kallakas, Urmo Sparta Mehed
145 Kallakas, Kätlin Sparta Naised
146 Žugova, Maarja N40
147 Viilveer, Mihkel Opus SK Mehed
148 Piigli, Toomas UP Sport M40
149 Stimmer, Andrus Mehed
150 Kuusk, Kerli Naised
151 Kalm, Kersti Naised
152 Paimets, Elin Naised
153 Siitan, Peeter Saku Õlletehase Spordiklubi Mehed
154 Tiisler, Martin SK Fookus M40
155 Tammes, Marcella Tervisesport N45
156 Tammes, Marcella Tervisesport N45
157 Tammes, Marcella Tervisesport N45
158 Edasi, Indrek Edassi M40
159 Piilberg, Urmas M45
160 Unukainen, Tiina Naised
161 Pohlak, Tarmo SK Jooksupartner M45
162 Klepikov, Aleksandr eachrace Mehed
163 Gorjunov, Sergei Mehed
164 Kleitz, Sirli N45
165 Kilter, Jana SK Jooksupartner Naised
166 Merivee, Matis M40
167 Pistore, Filippo Mehed
168 Bolšakov, Oleg CES AS Mehed
169 Saava, Heiko Structo Group OÜ M40
170 Põllu, Katrin Telia Spordiklubi N45
171 Mihailov, Kaspar Telia Spordiklubi Mehed
172 Tuga, Merle Telia Spordiklubi N50
173 Randma, Mariliis Telia Spordiklubi N 2003-2004
174 Mulla, Kaja MTÜ Spordiselts N50
175 Kose, Evelin MTÜ Spordiselts N45
176 Sell, Raili MTÜ Spordiselts Naised
177 Margat, Tarmo MTÜ Spordiselts M40
178 Homin, Leonid MTÜ Spordiselts Mehed
179 Anijärv, Maarika MTÜ Spordiselts Naised
180 Raudsepp, Argo MTÜ Spordiselts Mehed
181 Juhkov, Janar MTÜ Spordiselts Mehed
182 Sell, Simona MTÜ Spordiselts N 2003-2004
183 Liik, Kristjan M45
184 Leemets, Kristo Bondora Mehed
185 Vapper, Karolina FC Levadia N 2003-2004
186 Vapper, Erkki Korrus3 M45
187 Vapper, Karmen N 2003-2004
188 vahemaa, Andres Harju Elekter Mehed
189 Abram, Mihkel M 2003-2004
190 Sangla, Henry Mehed
191 Ošur, Diana N45
192 Demidov, Dmitry M40
193 Stoljarov, Viktor Mehed
194 Gedike, Julia Naised
195 Koit, Silver Treeningpartner M45
196 Nurja, Katrin Pargijooksud N45
197 Nurja, Katrin Pargijooksud N45
198 Grünthal, Gerli Naised
199 Lepikult, Toomas TalTech M60
200 Heliste, Ermo Mehed
201 Kuuse , Kaspar 21CC Triatloniklubi Mehed
202 Pajundi, Erki Mehed
203 Borisov, Sergey Eesti Energia Spordiklubi 2 M55
204 Viron, Indrek M40
205 Mets, Jelena Telia SK N55
206 Peep, Maarja Eesti ööjooks Naised
207 Tensing, Karin SK Prorunner Naised
208 Krull, Tauno Sparta Mehed
209 IDHMED, Mohamed Myself Mehed
210 IDHMED, Mohamed Simo Mehed
211 Streltsov, Yury M40
212 Streltsova, Olga Naised
213 Beljakov, Aleksandr Mehed
214 Tashiev, Isabek Mehed
215 Traus, Rein M65+
216 Kuuskmäe, Kaur Mehed
217 Nikolajev, Ilja merun.club Mehed
218 Jürgen , Imbi N45
219 Tammes, Marcella Tervisesport N45
220 Savisikk, Kristjan Mehed
221 Pappel, Jaanus M45
222 Juhanson, Relika N40
223 Kõll, Kristi Sparta Naised
224 Holm, Signe N40
225 Holm, Heleri Laduks Naised
226 Kams, Eret Naised
227 Liinsoo, Jaak Laduks Mehed
228 Kallaste, Jaanus Treeningpartner/Laduks Mehed
229 Raag, Toomas Treeningpartner/Laduks Mehed
230 Solomko, Anna Treeningpartner 1 N40
231 Solomko, Roman ILSS M40
232 Škubel, Igor M60
233 Klais, Nicole Maria UP Sport Naised
234 Salutee, Sille Naised
235 Skirta, Martha Bondora Naised
236 Kraaner, Kairo Bondora Mehed
237 Brenner, Hardi Bondora Mehed
238 Palamartšuk, Vadim Bondora Mehed
239 Tarre, Evely Bondora N40
240 Kuusk, Andres Bondora Mehed
241 Noot, Mihkel Bondora Mehed
242 Sieger, Liisa Bondora Naised
243 Adetola, Temiloluwa Paul Bondora Mehed
244 Clannachan, Matthew Bondora Mehed
245 Sepp, Kerttu Bondora Naised
246 Remek, Margus Mehed
5 KM HEATEGEVUSJOOKS
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Pihlapuu, Krista N45
2 Galitskihh, Vitali Mehed
3 Erg, Helen Naised
4 Paavo, Kärt Naised
5 Pärnasalu, Marko M45
6 Velberg, Anneli N40
7 Kadarpik, Terttu Naised
8 Mikk, Ave N50
9 Galitskihh, Anastasiia Naised
10 Hirvesaar, Mari Naised
11 Hirvesaar, Lauri Mehed
12 Pärnamägi, Agnes N40
13 Rum, Meelis M45
14 Rum, Tiina N45
15 Hermlin, Kadri Naised
16 Sõelsepp, Kärri N40
17 Rostin, Ave Naised
18 Suvi, Helle N65+
19 Mikiver, Kai Naised
20 Vallik, Andi 21cc Triatloniklubi M40
21 Metson, Gerli Naised
22 Leisson, Elina Naised
23 Leisson, Aare Mehed
24 Leisson, Kendra N 2005-2006
25 Ginter, Merili Naised
26 Aonurm, Urmas Mehed
27 Kärkkänen, Ljubov Naised
28 Kärkkänen, Anton Mehed
29 Pligunova, Natalja Naised
30 VALK, PILLE N55
31 Kask, Gerda N40
32 Maalder, Liisa Tallinna Tuule Lasteaed Naised
33 Kundla, Kersti N55
34 Kadak, Rita Naised
35 Uusma, Andres MKM Jooksuklubi M50
36 Liik, Ave N45
37 Tamme, Bella N50
38 Abroi, Katrin Naised
39 Abroi, Erik Mehed
40 Oidram, Melani Naised
41 Priimägi , Eeva Naised
42 Tsizik, Natalja N40
43 Kuldner, Piret Naised
44 Särg, Egle Naised
45 Käär, Kerli Naised
46 tamme, maiu Naised
47 Sammul, Margit Naised
48 RENTIK, MERLE N45
49 Suvi, Uve M45
50 Lahi, Lauri Mehed
51 Sild, Soile Sparta N45
52 Stsemeljov, Sergei M40
53 Teidla, Tiina Naised
54 Malk , Anne N55
55 Newley , Evelyn N40
56 Suurvärav, Helena Laulasmaa lasteaed Naised
57 Saarniit, Silvi Laulasmaa lasteaed N60
58 Kallaste, Liili Laulasmaa lasteaed N50
59 Krabo, Ülle Laulasmaa lasteaed N55
60 Miggur, Kairi Laulasmaa lasteaed N40
61 Reinula, Kattri Laulasmaa lasteaed N45
62 Peterson, Hendrik Mehed
63 Lakson, Piret Naised
64 Kuurmaa, Kaarel Mehed
5 KM LAPSEVANKRIJOOKS
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Kolostov, Jana Naised
2 Vänto, Elsi Naised
3 Annus, Eliise Naised
4 Tiilen, Merli Viimsi Sport Naised
5 Suitso, Kati Naised
6 Trepp, Triin Naised
7 Geherman, Inge N50
8 Kreisman, Kalmer MRC Tallinn M40
9 Kalmus, Pilleriin Naised
10 Tsernjavski, Tarmo Treeningpartner 2 M55
11 Laidla, Maarja Naised
12 nõukas, jonas M45
13 Kotkas, Sirli Naised
5 KM NOORTEJOOKS
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Jakutovits, Airi-Liis SRD N 2007-2008
2 Zaikin , Andrei Trefoil M 2005-2006
3 Holter, Marten M 2005-2006
4 Andre, Hedi SK Elite Sport N 2007-2008
5 Velberg, Gabriel Rapla Vesiroosi Kool M 2005-2006
6 Meimre , Mattias M 2005-2006
7 Tiiksaar, Aapo Loo Kool M 2003-2004
8 Kask, Erik M 2005-2006
9 Kask, Nora N 2007-2008
10 Andre, Hedi SK Elite Sport N 2007-2008
11 Rauam, Mella-Riin N 2003-2004
12 Paasma, Oskar M 2005-2006
13 Brõsov, Sander M 2005-2006
14 Tooding, Romet MTÜ Spordiselts M 2005-2006
15 Rätsep, Remy M 2003-2004
16 Molok, Anni N 2009-2010
17 Dunaiski, Annabel N 2007-2008
18 Soha, Steffen M 2005-2006
19 Soha, Kristen M 2009-2010
20 Sild, Kaira N 2003-2004
21 Suuroja, Villem M 2009-2010
22 Suuroja, Karl M 2007-2008
23 Tooding, Romet MTÜ Spordiselts M 2005-2006
24 Suisalu, Marleen N 2009-2010
25 Lepikult, Andrus M 2007-2008
26 Ellermaa, Karoli N 2009-2010
27 Ellermaa, Teele N 2009-2010
28 Puio, Ragnar M 2005-2006
29 TIMŠINA, Polina N 2007-2008
30 TIMŠINA, Polina N 2007-2008
31 Streltsova, Maria N 2009-2010
32 Streltsov, Maria N 2009-2010
33 Juhanson, Laura N 2007-2008
34 Supin, Aleksander M 2003-2004
250 M LASTEJOOKSUD
Nimi Tiim Vanuseklass
Otsi nime järgi Otsi võistkonna järgi Otsi vanuseklassi järgi
1 Koks, Karl-Raimund M 2014-2016
2 Koks, Saskia N 2017-2020
3 Kosmatsov, Liam M 2017-2020
4 Kolostov, Hõbe Mai N 2017-2020
5 Rohtla, Adeele N 2014-2016
6 Rohtla, Helene N 2017-2020
7 Pert, Delisia N 2014-2016
8 Pert, Karlos M 2017-2020
9 Pall, Arabella N 2014-2016
10 Väinsalu , Marcus M 2011-2013
11 Väinsalu , Mihkel M 2014-2016
12 Väinsalu , Sofia N 2017-2020
13 Seliverstova , Ksenia Trefoil N 2014-2016
14 Seliverstova , Veronika N 2014-2016
15 Põldsepp, Karl Gustav M 2014-2016
16 Põldsepp , Marleen N 2011-2013
17 Guläjev, Sten-Roland M 2011-2013
18 Guläjev, Sten-Roland M 2011-2013
19 Vänto, Thorsten M 2017-2020
20 Rjabuhha, Marija N 2014-2016
21 Lek, Loreen N 2014-2016
22 Reile, Ernst M 2017-2020
23 Meimre, Mirtel N 2014-2016
24 Meimre , Mirjam N 2014-2016
25 Aasmaa, Aasa Viimsi Sport N 2011-2013
26 Aasmaa, Aleksandra Viimsi Sport N 2011-2013
27 Juhkov, Joonas M 2011-2013
28 Nagel, Marta CFC Spordiklubi N 2011-2013
29 Nagel, Emma N 2014-2016
30 Rum, Liise N 2009-2010
31 Rum, Tuuli N 2011-2013
32 Jõesaar, Hanna N 2017-2020
33 Mikiver, Elisabeth Peetri lasteaed N 2014-2016
34 Vanaselja , Karl M 2017-2020
35 Reimo, Veroonika N 2011-2013
36 Sisas, Hanna Marii N 2014-2016
37 Sisas, Hanna Marii N 2014-2016
38 Ojasalu, Mia-Victoria N 2014-2016
39 Aus, Lisette N 2011-2013
40 Lõppe, Nora Mariette N 2017-2020
41 Danil, Teiti N 2014-2016
42 Uutsalu, Georg M 2014-2016
43 Alu, Henri M 2011-2013
44 Tamm, Rebecca Delisa N 2014-2016
45 Kaurit, Konrad M 2017-2020
46 Purka, Aleksandra Brigitte N 2011-2013
47 Kärkänen, Kristina N 2009-2010
48 Kärkkänen, Kirill M 2011-2013
49 Hindreus, Annabel N 2014-2016
50 Suisalu, Marleen Järveküla kool N 2009-2010
51 Hindreus, Annabel N 2014-2016
52 Nurk, Jesper M 2017-2020
53 Renter, Tim MK Aberg M 2014-2016
54 Tamme, Aron Esper M 2014-2016
55 Peetsalu, Kristofer M 2017-2020
56 Reinaru, Brenda Regina N 2009-2010
57 Vaide, Marten Aksel Johannes M 2014-2016
58 Krupenin, Lourdes-Maria N 2011-2013
59 Võsusaar, Keity N 2017-2020
60 Pihelgas, Joanna N 2014-2016
61 Tervo, Daniel M 2014-2016
62 Nasonov, Anzelika N 2011-2013
63 Nasonov, Ragnar M 2014-2016
64 Tatter, Elis-Lisett N 2011-2013
65 Tatter, Otto M 2011-2013
66 Tatter, Olle M 2017-2020
67 Veeret, Kevin M 2011-2013
68 Paasma, Villem M 2014-2016
69 Makejev, Mark M 2011-2013
70 Makejev, Mark M 2011-2013
71 Makejev, Viktor M 2014-2016
72 Saluste, Maria N 2014-2016
73 Vahemäe, Elmar M 2014-2016
74 Millar, Amelia Rose N 2014-2016
75 Rautam, Laura Marii N 2009-2010
76 Kuningas, Anette Helena Tallinna Kristiine Lasteaed N 2014-2016
77 Randma, Mirtel Audentese Spordiklubi N 2009-2010
78 Randma, Meribel Audentese Spordiklubi N 2014-2016
79 Abroi, Arabella N 2011-2013
80 Kuusmaa, Thea Liis N 2009-2010
81 Suurküla, Anett N 2011-2013
82 PETROV, KIRA N 2009-2010
83 DEGTJARJOV, VIOLA N 2009-2010
84 Tiivel, Krista N 2009-2010
85 Koolme, Hilde Lii N 2014-2016
86 Koolme, Harri August M 2011-2013
87 Koolme, Hans Holger M 2017-2020
88 Rausma, Keity N 2014-2016
89 Kärbo, Chris-Keven M 2011-2013
90 Molok, Ella-Mai N 2014-2016
91 Molok, Märten M 2017-2020
92 oidersalu, rasmus M 2017-2020
93 Uustalu, Ingel Katriin N 2017-2020
94 Uustalu, Kregori M 2014-2016
95 Kreisman, Lumibel N 2017-2020
96 Kiivramees, Toni M 2011-2013
97 Raudsepp, Timo M 2011-2013
98 Aaslaid , Lauri M 2014-2016
99 Sammul, Marko M 2011-2013
100 Sammul, Marten M 2014-2016
101 Sammul, Markus M 2017-2020
102 Org, Mia-Mirelle N 2011-2013
103 Aavasalu , Karlos M 2011-2013
104 Aavasalu , Karlos M 2011-2013
105 Orman, Rednar M 2011-2013
106 Orman, Rander M 2011-2013
107 Sternhof, Stella N 2014-2016
108 Vikat, Laura-Liis N 2011-2013
109 Vikat, Krete-Liisa N 2014-2016
110 Pajundi, Jasper M 2017-2020
111 Einmann, Rasmus M 2014-2016
112 Einmann, Mirjam N 2011-2013
113 Sepp, Deandra N 2011-2013
114 Sepp, Demi-Lee N 2017-2020
115 Fjodorov, Nicole N 2014-2016
116 Ellermaa, Karoli N 2009-2010
117 Ellermaa, Teele N 2009-2010
118 Rjabuhha, Marija lp N 2014-2016
119 Holmgren, Anicia N 2017-2020
120 Streltsov, Alexander M 2014-2016
121 Streltsov, Georg M 2014-2016
122 Palts, Sander M 2014-2016
123 Palts, Stella N 2017-2020
124 Solomko, Karina N 2009-2010
125 Kaare, Melissa N 2014-2016
126 Suurkask, Emma N 2014-2016
127 Järv, Elisabet N 2014-2016
128 Järv, Mia N 2017-2020
129 Einmann, Grete N 2009-2010

Kokku 486