5 KM PENSIONÄRIJOOKS / KÕND

Vanus on vaid number - jookse, kõnni või matka!

Sageli arvatakse ekslikult, et rahvaspordiüritused on vaid noortele. Tõestamaks, et Peetri Jooks on kogupereüritus, avame esimese jooksuna Eestis eraldi distantsi veidi kogenumatele liikumise sõpradele. Kui oled 65+, siis on just see distants Sulle! Ära pelga - ei pea viimast võtma, sest pensionärijooksul aega ei võeta ja paremusjärjestust ei selgitata!

Kõnni, jookse, jaluta või matka - peatähtis on liikumine! Veelgi enam, pensionärijooksu start antakse koos noortejooksuga. Esimene stardigrupp on noortele - las need lapsed lippavad ees minema, seejärel nende järgi stardivad seeniorid. Kes aga soovib, võib koos lapselapsega raja läbida, mõistagi mõlemale sobilikus tempos.

Rajal hoiavad meeleolu üleval 10 ergutuspunkti, mis asetsevad iga 450m järel! Esinevad bändid, diskorid, tantsutüdrukud, kaasa elavad rõõmsameelsed vabatahtlikud ja teised rõõmust pakatavad osalejad! Jäta seekord teater või kontsert vahele ning tule ja naudi Peetri Jooksu vabaõhukontserdit tervisliku liikumise saatel!

Igale 5 km pensionärijooks/ kõnni osalejale on raju medal, auhinnakott ning emotsiooniderohke päev garanteeritud! #TunneEnnastVõitjana

REGISTREERU JOOKSULE