Filter Rullituur / 3. etapp / Tallinna Rahvasõit 16.08.2020

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Rulluisumaraton 42 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
2 Markus, Mart TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
3 Liiv, Marten TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
4 Ostsepkov, Ilja TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
5 Valge, Joonas TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
6 Vysotsky, Maksimilian TEAM UUSMAA DIMENSION Mehed
7 Linnik, Kiryl
<Rollersport.net>
M40
8 Kuntu, Kristjan M40
9 LINNIK, KIRYL
<Rollersport.net>
M40
10 Parve, Ain M60+
11 Tomingas, Toivo
<UPM>
M50
12 Pukk, Mairo M40
13 Vestung, Rauno
<8R>
M40
14 Miezītis, Arvis
<BJC Laimite>
Mehed
15 Semjonov, Aleksandr Mehed
16 Tscherniak, Ilja
<TSSC Erfurt>
M50
17 Saart, Lembit M60+
18 Saart, Lembit M60+
19 Saart, Lembit M60+
20 Pencis, Juris
<BJC Laimite>
M40
21 Petersons, Peteris
<BJC "Laimite">
M40
22 Lewandowski, Jacek M40
23 Juutinen, Sami M40
24 Haljak, Antti
<R.U.S.T.>
M40
25 Paalme, Tõnis
<Limitless Lifestyle>
Mehed
26 Sevastjanov, Anatoli
<Tartu rulluisu klubi>
TEAM UUSMAA DIMENSION M60+
27 Reinsons, Sandis
<Powerslide-Laimite>
M-U19
28 Koppel, Tõnu
<AT SPORDIKLUBI>
M50
29 Lottanen, Esa M50
30 Roomet, Heiki M40
31 Aarna, Indrek
<At Sport/Sporditurg.ee>
M50
32 koppel, kuido
<Limitless lifestile / sporditurg.ee>
M50
33 Lewandowski, Jacek M40
34 Kuusk, Andrus Limitless Lifestyle / sporditurg.ee Mehed
35 Kaljuvee, Kaspar Albe Team/Bont Mehed
36 Luik, Aleks Albe Team/Bont Mehed
37 Snore, Sandris
<Powerslide-laimīte >
Mehed
38 Bitenieks, Lauris
<Powerslide-Laimite>
M40
39 Telga, Ott Rullibuss Team Mehed
40 Iljin, Pavel Rullibuss Team Mehed
41 Sjucillo, Aldis
<BJC Laimite>
M40
42 Prieditis, Arnis
<BJC Laimite>
M-U19
43 Pusnins, Ivo 3 winds Mehed
44 Oks, Ahti AT Sport / Limitless Lifestile M40
45 Rätte , Toivo Rullibuss Team M60+
Rulluisu naistemaraton
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Kalev, Kristiine TEAM UUSMAA DIMENSION Naised
2 Nurgamaa, Sirje
<JÕhvi RS>
N40
3 Roosmann, Regina Naised
4 Gapejeva, Olga
<Tartu Rulluisuklubi>
Naised
5 Zemite, Antra
<ASI Ski Box>
N40
6 Jõgi, Elizabeth Albe Team/Bont Naised
7 Priedite, Agate
<BJC Laimite>
N-U17
8 Mastovits, Ljudmilla N50+
Poolmaraton 21 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 LILLA, Ivar
< TARTU INLINE TEAM>
M50
2 Tammsaar, Timo M40
3 Soha, Steffen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U15
4 Soha, Steffen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U15
5 Nigul, Alar
<CFC Spordiklubi>
M50
6 Saar, Marek
<Orkla>
Mehed
7 Mällas, Maria
<Orkla>
Naised
8 Grishina, Anna
<Rullibuss Team>
Naised
9 Nikkinen, Ahto Mehed
10 Prohorenko, Kerli Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U15
11 Tamm, Art Markkus Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa M-U15
12 Eistre, Viktoria Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U17
13 Poom, Helina
<SK Pedja>
Naised
14 Poom, Helina
<SK Pedja>
Naised
15 Pusnins, Lukass 3 winds M-U15
16 Sumyk, Sofiia N-U17
17 Evdokimov, Sergey Mehed
18 Pusnins, Arno 3 winds M-U15
19 Konrads, Ralfs M-U15
20 Rist, Piret N50+
21 Saudins, Rodrigo
<MOTUM>
M-U15
22 Eklund, Urho
<HTL Helsinki>
M-U15
23 Ruusmere, Janek M40
24 Kiisk, Getter
<Tartu Inline Team>
Naised
Rahvarull 10 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Nurgamaa, Iris
<JÕhvi RS>
N-U15
2 Raud, Anna Naised
3 Nõlvak, Raili N40
4 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
N-U13
5 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
N-U13
6 Põldmaa, Kertu Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
7 Kolbin, Kaisa Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
8 Kolbin, Helena Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
9 Indela, Lisanne Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
10 Kannelaud, Maria Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
11 Ozola, Ronja
<SC ASI>
N-U13
12 Ozols, Darens
<SC ASI>
M-U13
Lasterull 2 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Tarmet, Lisandra
<Rullibuss Team>
N-U13
2 Nurgamaa, Mirjam N-U13
3 Lomp, Artur M-U13
4 Lomp, Birgita N-U13
5 Saudins, Rodrigo M-U13
6 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
N-U13
7 Ozols, Darens
<SC ASI>
M-U13
8 Ozola, Ronja
<SC ASI>
N-U13
9 Vācietis, Edvards
<Asi>
M-U13
10 Pagar, Victoria
<Tallinna Kiiruisuklubi>
N-U13
11 Livcane, Daniela Anna
<Motum>
N-U13
12 Soha, Kristen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U13
13 Soha, Kristen
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U13
14 Mäeks, Andrias
<Rakvere Bont rulluisuklubi>
M-U13
15 Mäeks, Aleksandria
<Rakvere Bont rulluisuklubi>
N-U13
16 Mällas, Marten
<SK Tervis/ Adavere uisukool>
M-U13
17 Snikere, Sofija Tina
<Sporta klubs ASI>
N-U13
18 Snikere, Sofija Tina
<Sporta klubs ASI>
19 Vacietis, Edvards
<ASI>
M-U13
20 LEJSTRAUTA, MARTA
<BJC LAIMITE>
N-U13
21 LEJSTRAUTS, KARLIS
<BJC LAIMITE>
M-U13
22 Kolbin, Kaisa
<SK ,,Tervis,,>
Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
23 Indela, Lisanne Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
24 Kannelaud, Maria Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
25 Põldmaa, Kertu Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
26 Kolbin, Helena Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa N-U13
27 Ozols, Darens
<SC ASI>
M-U13
28 Ozola, Ronja
<SC ASI>
N-U13
Väike rull 1 km
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Nagel, Marta N-U10
2 Kalamees, Linda
<Rullibuss Team>
N-U10
3 Kalamees, Robert
<Rullibuss Team>
M-U10
4 Raud, Lore-Andra N-U10
5 Turovski, Leonid TEAM UUSMAA DIMENSION M-U10
6 Ozols, Bruss
<SC ASI>
M-U10
7 Saar, Rando
<Adavere uisukool>
M-U10
8 Saar, Henri
<Adavere uisukool>
M-U10
9 Solodova , Jūlija
<Rollegschool >
N-U10
10 Nagel, Marta N-U10
11 Mällas, Rahel
<SK Tervis/ Adavere uisukool>
N-U10
12 Snikeris, Daniels Filips
<BJC Laimite>
M-U10
13 Vaiklo, Joonatan
<Rulluisukool>
M-U10
14 Biteniece, Asnate
<BJC “Laimite”>
N-U10
15 Rätsep, Fred Riko M-U10
16 Kull, Alec-Jasper Adaere SK ,,Tervis,, Jõgevamaa M-U10
17 Mokrovs, Timurs
<BJC "Laimīte">
M-U10
18 Novikovs, Savva
<BJC Laimite>
M-U10
19 Gushuley, Oleg M-U10
20 Ozols, Bruss
<SC ASI>
M-U10
21 Baumanis, Mārtiņš M-U10
22 Riitsalu, Kristofer M-U10
23 Jevsejeva, Alivia
<ASI>
N-U10
Pisirull 300 m
# Nimi Võistkond Vanuseklass
1 Nagel, Emma M/N-U7
2 Pagar, Elisabeth
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M/N-U7
3 Nagel, Emma M/N-U7
4 Mokrovs, Timurs
<BJC >
M/N-U7
5 Novikovs, Savva
<BJC Laimite>
M/N-U7
6 Jõgi, Charlotte M/N-U7
Kokku 146