1. etapp / eraldistart 10.05.2018

Soodsaim registreerimise voor Filter Velokauss sarja 1. etapile lõppeb teisipäevall 9.05.2017 kell 24:00.

MTB 8 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 18:00:00 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam M40
2 18:00:30 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
M50
3 18:01:00 Neļķe, Atis MTB Garkalne M40
4 18:01:00 Neļķe, Ernests MTB Garkalne M-U17
5 18:01:00 Neļķe, Artis MTB Garkalne M-U19
6 18:01:30 Pētersons, Jānis
<MTB Talsi>
M30
7 18:02:00 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB M40
8 18:02:30 Paksis , Atis FILTER MTB M30
9 18:03:00 Ločmelis, Māris FILTER MTB M50
10 18:03:30 Nummurs, Gaitis FILTER MTB M40
11 18:04:00 Jauniņš, Arvis FILTER MTB M30
12 18:04:30 Rungulis, Kristofers FILTER MTB M-U23
13 18:05:00 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
N40
14 18:30:00 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
M50
15 18:30:30 Viunov, Kirill
<RRS Alfa>
M-U17
16 18:33:00 Rudzītis, Guntars M30
17 18:40:00 Budļevskis, Andris M30
18 18:44:30 Nerugals, Viktors
<ebikeMachine>
M30
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Soste, Mārtiņš M30
Eraldistart 11 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 19:00:00 Eisaks, Kalvis DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
2 19:00:00 Kalējs, Aigars Virsotne/MARMOT M30
3 19:00:00 Veinbergs, Raimonds Virsotne/MARMOT M40
4 19:00:00 Zvingulis, Aigars Virsotne/MARMOT M50
5 19:00:00 Strazdiņa, Aiga Virsotne/MARMOT N40
6 19:00:00 Balodis, Andris Virsotne/MARMOT M40
7 19:00:00 Nikels, Edgars Virsotne/MARMOT M30
8 19:00:00 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
9 19:00:00 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
10 19:00:00 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
11 19:00:00 Kažis, Daniēls DOLTCINI Latvia Cycling Team M-U19
12 19:00:00 Siltumēns, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team M-U19
13 19:00:30 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
14 19:01:00 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
15 19:02:00 Kļaviņš, Laimonis M50
16 19:02:30 Lipskis, Andrejs Velo+ M30
17 19:03:00 Martinsons, Girts M30
18 19:03:30 Augustiņš, Edgars M-U30
19 19:04:00 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
M60
20 19:04:00 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
M60
21 19:04:30 Silakalns, Rinalds M40
22 19:05:00 Vuļs, Verners
<LYSI>
M50
23 19:05:30 Vuļs, Roberts
<LYSI>
M-U30
24 19:06:00 Cimmermans, Otto
<Compensa Life>
M30
25 19:06:30 Briedis, Uģis evelo 2 M30
26 19:06:30 Zanders, Arnis evelo 2 M60
27 19:06:30 Briedis, Agris evelo 2 M60
28 19:07:30 Skrapcis, Olivers Jēkabs
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M-U13
29 19:07:30 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS N-U19
30 19:08:00 Seremetjeva Grudule, Marina N30
31 19:08:30 Rutka, Daiga N40
32 19:09:00 Eglītis, Mārtiņš Virsotne/MARMOT M30
33 19:09:30 Jakobsons, Ričards
< Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
M30
34 19:10:00 Jurgena, Santa Sanija
<ĶNSS>
N-U19
35 19:10:30 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
M-U15
36 19:11:00 Soste, Mārtiņš M30
37 19:11:30 Liepiņš, Jānis M50
38 19:12:00 Melbārdis, Ģirts
<Fans Škoda>
M30
39 19:12:30 Jurgena, Santa Sanija
<ĶNSS>
M-U19
40 19:13:00 Timofejevs, Edgars M30
41 19:13:30 Prikulis, Mārtiņš M30
42 19:14:00 Rutka, Uldis M60
43 19:14:30 Knodze, Andris
<PSK Skanste>
M40
44 19:14:30 Bardovskis, Aivars
<PSK Skanste>
M50
45 19:14:30 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
M50
46 19:15:00 Aulika, Ineta N50
47 19:15:30 Jirgens, Roberts
<Dobeles dzirnavnieks/FeelFree>
M-U19
48 19:16:00 Marnauza, Martins M30
49 19:16:30 Siltumēna, Kitija
<RRS Purvciems>
N-U17
50 19:17:00 BUMBULIS, AIVARS
<Grobiņas OC>
M50
51 19:17:30 Korbs, Ernests Jānis RRS Purvciems M-U13
52 19:17:30 Aizsils, Reinhards RRS Purvciems M-U15
53 19:17:30 Ozoliņš, Tomas Roberts FILTER / RRS Purvciems M-U15
54 19:17:30 Sipovičs, Riks FILTER / RRS Purvciems M-U15
55 19:17:30 Sipovičs, Lavrs FILTER / RRS Purvciems M-U15
56 19:17:30 , RRS Purvciems M-U15
57 19:18:00 Vīnerts, Miks Ulrihs RRS Purvciems M-U15
58 19:18:30 Ķelderis, Toms RRS Purvciems M-U17
59 19:19:00 Maslovs, Martiņš RRS Purvciems M-U17
60 19:19:30 Erdmanis, Artūrs RRS Purvciems M-U17
61 19:20:00 Bekmanis, Dans Raivo RRS Purvciems M-U17
62 19:20:30 Sīlis, Svens Alberts RRS Purvciems M-U17
63 19:21:00 Smilga, Kārlis RRS Purvciems M-U17
64 19:21:30 Pulle, Dāniels RRS Purvciems M-U17
65 19:22:00 Beitāns, Mārcis Klāvs RRS Purvciems M-U17
66 19:22:30 Lipovskis, Heinrihs Ričards RRS Purvciems M-U17
67 19:23:00 Rubenis, Pauls RRS Purvciems M-U19
68 19:23:30 Sipoviča, Viktorija RRS Purvciems N-U23
69 19:24:00 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
M70
70 19:24:30 Misa, Ilmārs Virsotne/MARMOT M30
71 19:25:00 Sniedziņš, Neils
<Courland.club>
M40
72 19:25:30 Ieviņš, Lauris M30
73 19:26:00 Shanti Ra, Carolyn N30
74 19:26:30 Kampe, Mareks
<Gaismas Maģija Stividors LP cycling team>
M-U23
75 19:27:00 Kiesners, Kaspars M30
76 19:27:30 Nikels, Edgars Virsotne/MARMOT M30
77 19:28:00 Zērvēns, Matīss M-U30
78 19:28:30 Boļšis, Niklāvs Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M-U23
79 19:28:30 Rozenfelds, Egons Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M40
80 19:28:30 Zālītis, Didzis Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M50
81 19:28:30 Pārups, Lauris Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M30
82 19:28:30 Roze, Artis Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M30
83 19:29:00 Kalniņš, Uldis M40
84 19:29:30 Piļāns, Didzis Virsotne/MARMOT M30
85 19:30:00 Kancerovs, Vilens Engures sportam M50
86 19:30:30 Rudzīte, Kate N-U30
87 19:31:00 Zēlerts, Gatis M30
88 19:31:30 Golovkins, Deniss M30
89 19:32:00 Pumpišs, Anrijs
<Tukums>
M40
90 19:32:30 Visnapuu, Siiri
<VIIMSI Sport>
N40
91 19:33:00 Visnapuu, Tarmo
<VIIMSI Sport>
M40
92 19:33:30 Kohs, Toms Engures sportam M30
93 19:34:00 Ļipatņikovs, Artūrs Velo+ M-U30
94 19:34:30 Hofmanis, Arturs M40
95 19:35:00 Vaivode, Lāsma Elza
<Vellapēda>
N-U17
96 19:35:30 Knops, Kristaps ZZK TEAM M30
97 19:35:30 Vēvers, Ģirts
<Evelo Team>
M40
98 19:36:00 Pavlovs, Ēvalds ZZK TEAM M-U30
99 19:36:30 Ruska, Jānis Virsotne/MARMOT M30
100 19:37:00 Vikštrems, Arvils
<ELKOR>
M-U30
101 19:37:30 Malyshev, Evgeny M30
102 19:38:00 Ribaks, Emīls
<BJC Daugmale>
ZZK TEAM M-U30
103 19:38:00 Lorence, Agate N30
104 19:38:30 Eihmane, Linda Dobeles sporta skola N-U15
105 19:38:30 Šēlis, Jānis Dobeles sporta skola M-U19
106 19:38:30 Kirils, Kristiāns Dobeles sporta skola M-U17
107 19:38:30 Kauņecka, Sabīne Dobeles sporta skola N-U19
108 19:38:30 Grīslīte, Megana Dobeles sporta skola N-U19
109 19:38:30 Leitāne, Daniela Dobeles sporta skola N-U19
110 19:39:00 Levins, Artūrs M-U30
111 19:39:30 KAZĀKS, ALEKSIS Dobeles sporta skola U-13 M-U13
112 19:39:30 ALIŠAUSKIS, RŪDIS Dobeles sporta skola U-13 M-U13
113 19:39:30 LAZDIŅŠ, DIDZIS Dobeles sporta skola U-13 M-U13
114 19:39:30 TAMS, VALTERS Dobeles sporta skola U-13 M-U13
115 19:39:30 DONIS, ARVĪDS Dobeles sporta skola U-13 M-U13
116 19:39:30 SĀVIČS, AUSTRIS Dobeles sporta skola U-13 M-U13
117 19:40:00 Nummurs, Artūrs FILTER / RRS Purvciems M-U15
118 19:40:00 Jurgensons, Matīss Toms FILTER / RRS Purvciems M-U17
119 19:40:00 Šipkova, Elza FILTER / RRS Purvciems N-U15
120 19:40:30 Krumina, Anastasija
<BeloCyclingProject>
N-U23
121 19:41:00 Pisarenko, Andrejs Velo+ M50
122 19:41:30 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
M40
123 19:42:00 Ramins, Albins M30
124 19:42:30 Matisons, Oskars M30
125 19:43:00 Lubiņš, Dinārs M40
126 19:43:30 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
M-U17
127 19:44:00 Rožkalne, Diāna FILTER N40
128 19:44:00 Ķīsis, Jānis FILTER M60
129 19:44:00 Bernāts, Māris FILTER M30
130 19:44:00 Šipkovs, Agris FILTER M40
131 19:44:00 Andersons, Jānis FILTER M40
132 19:44:00 Vecvanags, Jānis FILTER M30
133 19:44:30 Ozols, Hermanis FILTER II M-U23
134 19:44:30 Teiguds, Ģirts FILTER II M30
135 19:45:00 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N30
136 19:45:30 Zariņa, Amanda Reilija
<BELO Cycling Project>
N-U13
137 19:46:00 Erts, Edgars M40
138 19:46:00 Priede, Arturs
<RRS ALFA>
M-U19
139 19:46:30 Kauliņa, Solvita N50
140 19:47:00 Kauliņš, Aivars M50
141 20:00:00 Kozulis, Artūrs M30
142 20:00:30 Podvinskis, Vladislavs
<Train2Win.lv>
M-U30
143 20:01:00 Ahmerovs, Andrejs Velo+ M40
144 20:10:00 Matvejevs, Igors M30