2. etapp / paarissõit 24.05.2018

Soodsaim registreerimise voor Filter Velokauss sarja 2. etapile lõppeb teisipäeval 22.05.2018 kell 24:00.

MTB 11 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 18:00:00 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB M40
2 18:00:30 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
M50
3 18:01:00 Neļķe, Ernests MTB Garkalne M-U17
4 18:01:00 Neļķe, Atis MTB Garkalne M40
5 18:01:00 Neļķe, Artis MTB Garkalne M-U19
6 18:01:30 Paksis , Atis FILTER MTB M30
7 18:02:00 Ločmelis, Māris FILTER MTB M50
8 18:02:30 Nummurs, Gaitis FILTER MTB M40
9 18:03:00 Jauniņš, Arvis FILTER MTB M30
10 18:03:30 Rungulis, Kristofers FILTER MTB M-U23
11 18:04:00 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam M40
12 18:04:30 Kancerovs, Vilens
<Engures sportam>
Engures sportam M50
13 18:05:00 Nerugals, Viktors
<ebikeMachine>
M30
14 18:05:30 Birzgalis, Matīss
<Privātbūve>
M-U23
15 18:05:30 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
N40
16 18:06:00 Roze-Budļevska, Evelīna N30
17 18:06:30 Krātiņš, Juris MTB Garkalne M30
18 18:06:30 Piļāns, Didzis Virsotne/MARMOT M30
19 18:07:00 Budļevskis, Andris M30
20 18:07:30 KRĀTIŅŠ, DEIVIS MTB Garkalne M-U13
21 18:08:00 Kipurs, kaspars M30
22 18:30:30 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
M50
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Soste, Mārtiņš M30
2 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
M60
3 Krasts, Daumants M30
4 Vikštrems, Arvils
<ELKOR>
M-U30
Paarissõit 20 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 19:00:00 Veinbergs, Raimonds Virsotne/MARMOT M40
2 19:00:00 Nikels, Edgars Virsotne/MARMOT M30
3 19:00:00 Zvingulis, Aigars Virsotne/MARMOT M50
4 19:00:00 Strazdiņa, Aiga Virsotne/MARMOT N40
5 19:00:00 Eisaks, Kalvis DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
6 19:00:00 Balodis, Andris Virsotne/MARMOT M40
7 19:00:00 Kalējs, Aigars Virsotne/MARMOT M30
8 19:00:00 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
9 19:00:00 Kažis, Daniēls DOLTCINI Latvia Cycling Team M-U19
10 19:00:00 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
11 19:00:00 Siltumēns, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team M-U19
12 19:00:00 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
13 19:00:30 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
14 19:00:30 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
15 19:01:00 Kļaviņš, Laimonis M50
16 19:01:30 Jakobsons, Ričards
< Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
M30
17 19:01:30 Lipskis, Andrejs Velo+ M30
18 19:02:00 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
M60
19 19:02:00 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
M60
20 19:02:30 Soste, Mārtiņš M30
21 19:02:30 Silakalns, Rinalds M40
22 19:03:00 Liepiņš, Jānis M50
23 19:03:00 Martinsons, Girts M30
24 19:03:30 Zanders, Arnis evelo 2 M60
25 19:03:30 Briedis, Uģis evelo 2 M30
26 19:03:30 Briedis, Agris evelo 2 M60
27 19:04:00 Korbs, Ernests Jānis RRS Purvciems M-U13
28 19:04:00 Aizsils, Reinhards RRS Purvciems M-U15
29 19:04:00 Ozoliņš, Tomas Roberts RRS Purvciems M-U15
30 19:04:00 Nummurs, Artūrs RRS Purvciems M-U15
31 19:04:00 Sipovičs, Riks RRS Purvciems M-U15
32 19:04:00 Sipovičs, Lavrs RRS Purvciems M-U15
33 19:04:30 Skrapcis, Olivers Jēkabs
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M-U13
34 19:04:30 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS N-U19
35 19:05:00 Vuļs, Verners
<LYSI>
M50
36 19:05:00 Vuļs, Roberts
<LYSI>
M-U30
37 19:05:30 Jurgensons, Matīss Toms FILTER / RRS Purvciems M-U17
38 19:05:30 Nummurs, Artūrs FILTER / RRS Purvciems M-U15
39 19:05:30 Šipkova, Elza FILTER / RRS Purvciems N-U15
40 19:05:30 Seremetjeva Grudule, Marina N30
41 19:06:00 Rožkalne, Diāna FILTER N40
42 19:06:00 Ķīsis, Jānis FILTER M60
43 19:06:00 Bernāts, Māris FILTER M30
44 19:06:00 Cimmermans, Otto
<Compensa Life>
M30
45 19:06:00 Andersons, Jānis FILTER M40
46 19:06:00 Vecvanags, Jānis FILTER M30
47 19:06:00 Šipkovs, Agris FILTER M40
48 19:06:30 Teiguds, Ģirts FILTER II M30
49 19:06:30 Ozols, Hermanis FILTER II M-U23
50 19:06:30 Eglītis, Mārtiņš Virsotne/MARMOT M30
51 19:07:00 Levins, Artūrs M-U30
52 19:07:00 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
M-U15
53 19:07:30 Rendors, Arvis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M-U19
54 19:07:30 Dankbārs, Oskars Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M-U19
55 19:07:30 Pārups, Lauris Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M30
56 19:07:30 Līvs, Gatis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M-U19
57 19:07:30 Melbārdis, Ģirts
<Fans Škoda>
M30
58 19:07:30 Boļšis, Niklāvs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M-U23
59 19:07:30 Roze, Artis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M30
60 19:08:00 Jurgena, Santa Sanija Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1 N-U19
61 19:08:00 Rancāns, Anrijs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1 M-U19
62 19:08:00 Šēlis, Jānis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1 M-U19
63 19:08:00 Rutka, Uldis M60
64 19:08:30 Zālītis, Artūrs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1 M30
65 19:08:30 Zālītis, Didzis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1 M50
66 19:08:30 Vīnerts, Miks Ulrihs RRS Purvciems M-U15
67 19:08:30 Leitāne, Daniela Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1 N-U19
68 19:09:00 Ķelderis, Toms RRS Purvciems M-U17
69 19:09:30 Maslovs, Martiņš RRS Purvciems M-U17
70 19:10:00 Erdmanis, Artūrs RRS Purvciems M-U17
71 19:10:30 Bekmanis, Dans Raivo RRS Purvciems M-U17
72 19:11:00 Sīlis, Svens Alberts RRS Purvciems M-U17
73 19:11:30 Smilga, Kārlis RRS Purvciems M-U17
74 19:12:00 Pulle, Dāniels RRS Purvciems M-U17
75 19:12:30 Beitāns, Mārcis Klāvs RRS Purvciems M-U17
76 19:13:00 Lipovskis, Heinrihs Ričards RRS Purvciems M-U17
77 19:13:30 Rubenis, Pauls RRS Purvciems M-U19
78 19:14:00 Sipoviča, Viktorija RRS Purvciems N-U23
79 19:14:30 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
M70
80 19:15:00 Kampe, Mareks
<Gaismas Maģija Stividors LP cycling team>
M-U23
81 19:15:30 Siltumēna, Kitija RRS Purvciems N-U17
82 19:16:00 Malyshev, Evgeny M30
83 19:16:30 Melderis, Egils VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M-U17
84 19:17:00 Veršinskis, Raitis M30
85 19:17:00 Misa, Ilmārs Virsotne/MARMOT M30
86 19:17:30 Kohs, Toms Engures sportam M30
87 19:18:00 Kalveršs, Māris
<Salaspils>
evelo 2 M40
88 19:18:00 Vēvers, Ģirts
<Evelo Team>
M40
89 19:18:30 Bardovskis, Aivars
<PSK skanste>
M50
90 19:18:30 Knodze, Andris
<PSK skanste>
M40
91 19:18:30 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
M50
92 19:19:00 Krasikovs, Andrejs M30
93 19:19:30 Hofmanis, Arturs M40
94 19:20:00 Zariņa, Amanda Reilija
<BELO Cycling Project>
N-U13
95 19:20:00 Baumerts, Toms Daniels
<Baldones riteņbraukšanas nodaļa>
M-U13
96 19:20:30 Ruska, Jānis Virsotne/MARMOT M30
97 19:21:00 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
M40
98 19:21:30 Dresmanis, Ričards
<RRS Vecmilgrāvis>
M-U19
99 19:22:00 Andrijanovs, Reinis
<Velobiķeri Train2Win>
M30
100 19:22:30 Kulakovs, Aleksandrs RRS Purvciems M-U23
101 19:23:00 Zērvēns, Matīss Engures sportam M-U30
102 19:23:30 Belohvoščiks, Raivis PSK Skanste/Virši-A M40
103 19:23:30 Apse, Agnis
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M40
104 19:23:30 Kaņepēja, Enia
<PSK skanste>
PSK Skanste/Virši-A N-U19
105 19:24:00 Svarinska, Līna PSK Skanste/Virši-A N-U19
106 19:24:30 Bērziņš, Jānis FILTER M30
107 19:24:30 Bērziņš, Jānis FILTER M30
108 19:25:00 Šilovs, Vladimirs M40
109 19:25:00 Pastars, Oskars M30
110 19:25:30 Kauliņš, Aivars M50
111 19:25:30 Kauliņa, Solvita N50
112 19:26:00 Zēlerts, Gatis M30
113 19:26:00 Krasikovs, Andrejs M30
114 19:26:30 Zommers, Elvijs
<ĶNSS>
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M-U19
115 19:27:00 Birzgalis, Matīss
<Privātbūve>
M-U23
116 19:27:00 Birzgalis, Matīss
<Privātbūve>
M-U23
117 19:27:00 Ieviņš, Lauris M30
118 19:27:30 Leitāns, Tonijs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M40
119 19:27:30 Leitane, Evita Dobeles dzirnavnieks/FeelFree N40
120 19:28:00 Vikštrems, Arvils
<ELKOR>
M-U30
121 19:28:30 Lebedevs, Maksims M40
122 19:29:00 Krumpāns, Dans M-U15
123 19:29:00 Kiesners, Kaspars M30
124 19:29:30 Marnauza, Martins M30
125 19:30:00 Minajevs, Dmitrijs M30
126 19:30:00 Rudzīte, Kate N-U30
127 19:30:30 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N30
128 19:31:00 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
M-U17
129 19:31:30 Kalniņš, Aleksandrs Virsotne/MARMOT M30
130 19:32:00 Sarkanābols, Salvis MR RIPO M30
131 19:32:00 Strazdiņš, Uģis Virsotne/MARMOT M40
132 19:32:30 Sarkanābols, Raivo MR RIPO M30
133 19:40:00 Podvinskis, Vladislavs
<Train2Win.lv>
M-U30
134 19:41:00 Ļipatņikovs, Artūrs Velo+ M-U30
135 19:41:00 Ahmerovs, Andrejs
<Velo+>
Velo+ M40