3. etapp / eraldistart 07.06.2018

Soodsaim registreerimise voor Filter Velokauss sarja 3. etapile lõppeb teisipäeval 05.06.2018 kell 24:00.

MTB 8 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 18:00:00 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB M40
2 18:00:30 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
M50
3 18:01:00 Neļķe, Ernests MTB Garkalne M-U17
4 18:01:00 Neļķe, Atis MTB Garkalne M40
5 18:01:00 Neļķe, Artis MTB Garkalne M-U19
6 18:01:30 Paksis , Atis FILTER MTB M30
7 18:02:00 Ločmelis, Māris FILTER MTB M50
8 18:02:30 Nummurs, Gaitis FILTER MTB M40
9 18:03:00 Jauniņš, Arvis FILTER MTB M30
10 18:03:30 Rungulis, Kristofers FILTER MTB M-U23
11 18:04:00 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
M60
12 18:04:30 Krātiņš, Juris MTB Garkalne M30
13 18:05:00 Kalējs, Agris
<Valmieras Velo Vienība>
M50
14 18:05:30 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam M40
15 18:06:00 Budļevskis, Andris M30
16 18:06:30 Roze-Budļevska, Evelīna N30
17 18:07:00 Kancerovs, Vilens
<Engures sportam>
Engures sportam M50
18 18:07:30 Fišers, Reinis Engures sportam M-U23
19 18:08:00 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
N40
20 18:08:30 Nerugals, Viktors
<ebikeMachine>
M30
21 18:30:00 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
M50
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Soste, Mārtiņš M30
2 Krasts, Daumants M30
Eraldistart 11 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 19:00:00 Veinbergs, Raimonds Virsotne/MARMOT M40
2 19:00:00 Nikels, Edgars Virsotne/MARMOT M30
3 19:00:00 Zvingulis, Aigars Virsotne/MARMOT M50
4 19:00:00 Strazdiņa, Aiga Virsotne/MARMOT N40
5 19:00:00 Eisaks, Kalvis DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
6 19:00:00 Balodis, Andris Virsotne/MARMOT M40
7 19:00:00 Kalējs, Aigars Virsotne/MARMOT M30
8 19:00:00 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
9 19:00:00 Kažis, Daniēls DOLTCINI Latvia Cycling Team M-U19
10 19:00:00 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
11 19:00:00 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
12 19:00:00 Siltumēns, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team M-U19
13 19:00:30 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
14 19:01:00 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
15 19:02:00 Kļaviņš, Laimonis M50
16 19:02:30 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
M60
17 19:02:30 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
M60
18 19:03:00 Martinsons, Girts M30
19 19:03:30 Silakalns, Rinalds M40
20 19:04:00 Zanders, Arnis evelo 2 M60
21 19:04:00 Briedis, Agris evelo 2 M60
22 19:04:00 Briedis, Uģis evelo 2 M30
23 19:05:00 Vuļs, Verners
<LYSI>
M50
24 19:05:30 Vuļs, Roberts
<LYSI>
M-U30
25 19:06:00 Cimmermans, Otto
<Compensa Life>
M30
26 19:06:30 Skrapcis, Olivers Jēkabs
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M-U13
27 19:06:30 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS N-U19
28 19:07:00 Seremetjeva Grudule, Marina N30
29 19:07:30 Eglītis, Mārtiņš Virsotne/MARMOT M30
30 19:08:00 Jakobsons, Ričards
< Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
M30
31 19:08:30 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
M-U15
32 19:09:00 Soste, Mārtiņš M30
33 19:09:30 Liepiņš, Jānis M50
34 19:10:00 Melbārdis, Ģirts
<Fans Škoda>
M30
35 19:10:30 Korbs, Ernests Jānis RRS Purvciems M-U13
36 19:10:30 Ozoliņš, Tomas Roberts RRS Purvciems M-U15
37 19:10:30 Aizsils, Reinhards RRS Purvciems M-U15
38 19:10:30 Sipovičs, Riks RRS Purvciems M-U15
39 19:10:30 Sipovičs, Lavrs RRS Purvciems M-U15
40 19:10:30 Nummurs, Artūrs RRS Purvciems M-U15
41 19:11:00 Vīnerts, Miks Ulrihs RRS Purvciems M-U15
42 19:11:30 Ķelderis, Toms RRS Purvciems M-U17
43 19:12:00 Maslovs, Martiņš RRS Purvciems M-U17
44 19:12:30 Erdmanis, Artūrs RRS Purvciems M-U17
45 19:13:00 Bekmanis, Dans Raivo RRS Purvciems M-U17
46 19:13:30 Sīlis, Svens Alberts RRS Purvciems M-U17
47 19:14:00 Smilga, Kārlis RRS Purvciems M-U17
48 19:14:30 Pulle, Dāniels RRS Purvciems M-U17
49 19:15:00 Beitāns, Mārcis Klāvs RRS Purvciems M-U17
50 19:15:30 Lipovskis, Heinrihs Ričards RRS Purvciems M-U17
51 19:16:00 Rubenis, Pauls RRS Purvciems M-U19
52 19:16:30 Sipoviča, Viktorija RRS Purvciems N-U23
53 19:17:00 Caune, Vismants
<Salaspils Zīriņi>
M70
54 19:17:30 Kampe, Mareks
<Gaismas Maģija Stividors LP cycling team>
M-U23
55 19:18:00 Jurgensons, Matīss Toms FILTER / RRS Purvciems M-U17
56 19:18:00 Nummurs, Artūrs FILTER / RRS Purvciems M-U15
57 19:18:00 Šipkova, Elza FILTER / RRS Purvciems N-U15
58 19:18:30 Rožkalne, Diāna FILTER N40
59 19:18:30 Ķīsis, Jānis FILTER M60
60 19:18:30 Bernāts, Māris FILTER M30
61 19:18:30 Šipkovs, Agris FILTER M40
62 19:18:30 Vecvanags, Jānis FILTER M30
63 19:18:30 Andersons, Jānis FILTER M40
64 19:19:00 Ozols, Hermanis FILTER II M-U23
65 19:19:00 Teiguds, Ģirts FILTER II M30
66 19:19:30 Rutka, Daiga N40
67 19:20:00 Malyshev, Evgeny M30
68 19:20:30 Knodze, Andris
<PSK skanste>
M40
69 19:20:30 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
M50
70 19:21:00 Kaņepēja, Enia
<PSK skanste>
PSK Skanste/Virši-A N-U19
71 19:21:30 Leitane, Evita Dobeles dzirnavnieks/FeelFree N40
72 19:22:00 Kozulis, Artūrs M30
73 19:22:30 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
M-U17
74 19:23:00 Rutka, Uldis Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M60
75 19:23:30 Krumpāns, Dans M-U15
76 19:24:00 Misa, Ilmārs Virsotne/MARMOT M30
77 19:24:30 Pisarenko, Andrejs Velo+ M50
78 19:25:00 Kohs, Toms Engures sportam M30
79 19:25:30 Knops, Kristaps ZZK TEAM M30
80 19:26:00 Flaksis, Mārtiņš ZZK TEAM M30
81 19:26:30 Pavlovs, Ēvalds ZZK TEAM M-U30
82 19:27:00 Ribaks, Emīls ZZK TEAM M-U30
83 19:27:30 Kornilovs, Vitālijs ZZK TEAM M30
84 19:28:00 Jureckis, Zigurds ZZK TEAM M50
85 19:28:30 Kiesners, Kaspars M30
86 19:29:00 Siltumēna, Kitija
<RRS Purvciems>
RRS Purvciems N-U17
87 19:29:30 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
M40
88 19:30:00 Šilovs, Vladimirs
<Genesis>
M40
89 19:30:30 Zērvēns, Matīss
<Engures sportam>
Engures sportam M-U30
90 19:31:00 Strauss, Aivars
<EMU Mālpils sporta klubs >
M50
91 19:31:30 Mihelsons, Valts
<EMU Mālpils sporta klubs >
M50
92 19:32:00 Grīslīte, Megana Dobeles sporta skola N-U19
93 19:32:30 Leitāne, Daniela Dobeles sporta skola N-U19
94 19:33:00 Kauņecka, Sabīne Dobeles sporta skola N-U19
95 19:33:30 Āboma, Madara Dobeles sporta skola N-U19
96 19:34:00 Eihmane, Linda Dobeles sporta skola N-U15
97 19:34:30 Kauliņa, Solvita N50
98 19:35:00 Kauliņš, Aivars M50
99 19:35:30 Hofmanis, Arturs M40
100 19:36:00 Lubiņš, Dinārs M40
101 19:36:30 Marnauza, Martins M30
102 19:36:30 Lorence, Agate N30
103 19:37:00 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N30
104 19:37:30 Zālītis, Didzis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M50
105 19:37:30 Rozenfelds, Egons Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M40
106 19:37:30 Jurgena, Santa Sanija Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M-U19
107 19:37:30 Roze, Artis Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M30
108 19:37:30 Boļšis, Niklāvs Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M-U23
109 19:37:30 Pārups, Lauris Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M30
110 19:38:00 Jirgens, Roberts Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M-U19
111 19:38:30 Ieviņš, Lauris M30
112 19:39:00 Celmiņa, Astrīda N50
113 19:39:30 Vikštrems, Arvils
<ELKOR>
M-U30
114 19:40:00 Pumpišs, Anrijs
<Tukums>
M40
115 19:40:30 Kalniņš, Uldis
<Privātbūve>
M50
116 19:40:30 Kalniņš, Uldis
<Privātbūve>
M50
117 19:41:00 Podvinskis, Vladislavs M-U30
118 19:41:30 Zariņa, Amanda Reilija N-U13
119 19:42:00 Reinolds, Ainārs
<Train2Win>
M40
120 19:42:00 Lebedevs, Maksims Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team M40
121 19:42:30 Strazdiņš, Uģis Virsotne/MARMOT M40
122 19:43:00 Zvejniece, Klinta
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS N-U15
123 19:43:00 Sarkanābols , Salvis MR RIPO M30
124 19:43:30 Apse, Dāniels
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M-U13
125 19:43:30 Leikarte, Eva Elīza
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS N-U17
126 19:45:00 Golovkins, Deniss M30
127 20:00:00 Baumerts, Toms Daniels
<Baldones riteņbraukšanas nodaļa>
M-U11