4. etapp / paarissõit 19.07.2018

Soodsaim registreerimise voor Filter Velokauss sarja 4. etapile lõppeb teisipäeval 17.07.2018 kell 24:00.

MTB 11 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 18:00:00 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB M40
2 18:00:30 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
M50
3 18:01:00 Neļķe, Atis MTB Garkalne M40
4 18:01:00 Neļķe, Artis MTB Garkalne M-U19
5 18:01:00 Neļķe, Ernests MTB Garkalne M-U17
6 18:01:30 Paksis , Atis FILTER MTB M30
7 18:02:00 Ločmelis, Māris FILTER MTB M50
8 18:02:30 Nummurs, Gaitis FILTER MTB M40
9 18:03:00 Jauniņš, Arvis FILTER MTB M30
10 18:03:30 Rungulis, Kristofers FILTER MTB M-U23
11 18:04:00 Krātiņš, Juris MTB Garkalne M30
12 18:04:30 Niedols, Normunds M30
13 18:30:00 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
M50
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Soste, Mārtiņš M30
2 Krasts, Daumants M30
3 Brokans, Mareks
<VSK Noskrien>
M40
Paarissõit 20 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 19:00:00 Eisaks, Kalvis DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
2 19:00:00 Kalējs, Aigars Virsotne/MARMOT M30
3 19:00:00 Veinbergs, Raimonds Virsotne/MARMOT M40
4 19:00:00 Zvingulis, Aigars Virsotne/MARMOT M50
5 19:00:00 Strazdiņa, Aiga Virsotne/MARMOT N40
6 19:00:00 Balodis, Andris Virsotne/MARMOT M40
7 19:00:00 Nikels, Edgars Virsotne/MARMOT M30
8 19:00:00 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
9 19:00:00 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
10 19:00:00 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
11 19:00:00 Siltumēns, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team M-U19
12 19:00:00 Kažis, Daniēls DOLTCINI Latvia Cycling Team M-U19
13 19:00:30 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
14 19:00:30 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
15 19:01:00 Kļaviņš, Laimonis M50
16 19:01:30 Jakobsons, Ričards
< Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
M30
17 19:01:30 Lipskis, Andrejs Velo+ M30
18 19:02:00 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
M60
19 19:02:00 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
M60
20 19:02:30 Soste, Mārtiņš M30
21 19:02:30 Silakalns, Rinalds M40
22 19:03:00 Liepiņš, Jānis M50
23 19:03:00 Martinsons, Girts M30
24 19:03:30 Zanders, Arnis evelo 2 M60
25 19:03:30 Briedis, Agris evelo 2 M60
26 19:03:30 Briedis, Uģis evelo 2 M30
27 19:04:00 Korbs, Ernests Jānis RRS Purvciems M-U13
28 19:04:00 Ozoliņš, Tomas Roberts RRS Purvciems M-U15
29 19:04:00 Aizsils, Reinhards RRS Purvciems M-U15
30 19:04:00 Sipovičs, Lavrs RRS Purvciems M-U15
31 19:04:00 Sipovičs, Riks RRS Purvciems M-U15
32 19:04:00 Nummurs, Artūrs RRS Purvciems M-U15
33 19:04:30 Skrapcis, Olivers Jēkabs
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M-U13
34 19:04:30 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS N-U19
35 19:05:00 Vuļs, Verners
<LYSI>
M50
36 19:05:00 Vuļs, Roberts
<LYSI>
M-U30
37 19:05:30 Jurgensons, Matīss Toms FILTER / RRS Purvciems M-U17
38 19:05:30 Nummurs, Artūrs FILTER / RRS Purvciems M-U15
39 19:05:30 Seremetjeva Grudule, Marina N30
40 19:05:30 Šipkova, Elza FILTER / RRS Purvciems N-U15
41 19:06:00 Rožkalne, Diāna FILTER N40
42 19:06:00 Ķīsis, Jānis FILTER M60
43 19:06:00 Bernāts, Māris FILTER M30
44 19:06:00 Šipkovs, Agris FILTER M40
45 19:06:00 Cimmermans, Otto
<Compensa Life>
M30
46 19:06:00 Andersons, Jānis FILTER M40
47 19:06:00 Vecvanags, Jānis FILTER M30
48 19:06:30 Ozols, Hermanis FILTER II M-U23
49 19:06:30 Eglītis, Mārtiņš Virsotne/MARMOT M30
50 19:06:30 Teiguds, Ģirts FILTER II M30
51 19:07:00 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
M-U15
52 19:07:30 Melbārdis, Ģirts
<Fans Škoda>
M30
53 19:08:00 Vīnerts, Miks Ulrihs RRS Purvciems M-U15
54 19:08:30 Ķelderis, Toms RRS Purvciems M-U17
55 19:09:00 Maslovs, Martiņš RRS Purvciems M-U17
56 19:09:30 Erdmanis, Artūrs RRS Purvciems M-U17
57 19:10:00 Bekmanis, Dans Raivo RRS Purvciems M-U17
58 19:10:30 Sīlis, Svens Alberts RRS Purvciems M-U17
59 19:11:00 Smilga, Kārlis RRS Purvciems M-U17
60 19:11:30 Pulle, Dāniels RRS Purvciems M-U17
61 19:12:00 Beitāns, Mārcis Klāvs RRS Purvciems M-U17
62 19:12:30 Lipovskis, Heinrihs Ričards RRS Purvciems M-U17
63 19:13:00 Rubenis, Pauls RRS Purvciems M-U19
64 19:13:30 Sipoviča, Viktorija RRS Purvciems N-U23
65 19:14:00 Kampe, Mareks
<Gaismas Maģija Stividors LP cycling team>
M-U23
66 19:14:30 Malyshev, Evgeny M30
67 19:15:00 Bardovskis, Aivars
<PSK skanste>
M50
68 19:15:00 Knodze, Andris
<PSK skanste>
M40
69 19:15:00 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
M50
70 19:15:30 Kaņepēja, Enia
<PSK skanste>
PSK Skanste/Virši-A N-U19
71 19:16:00 Leitane, Evita Dobeles dzirnavnieks/FeelFree N40
72 19:16:30 Reinolds, Ainārs
<Train2Win>
M40
73 19:17:00 Shanti Ra, Carolyn
<LEPSKY TRI COACHING>
N30
74 19:19:30 Kiesners, Kaspars M30