4. etapp / paarissõit 19.07.2018

Soodsaim registreerimise voor Filter Velokauss sarja 4. etapile lõppeb teisipäeval 17.07.2018 kell 24:00.

MTB 11 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 18:00:00 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB M40
2 18:00:30 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
M50
3 18:01:00 Neļķe, Ernests MTB Garkalne M-U17
4 18:01:00 Neļķe, Atis MTB Garkalne M40
5 18:01:00 Neļķe, Artis MTB Garkalne M-U19
6 18:01:30 Paksis , Atis FILTER MTB M30
7 18:02:00 Ločmelis, Māris FILTER MTB M50
8 18:02:30 Nummurs, Gaitis FILTER MTB M40
9 18:03:00 Jauniņš, Arvis FILTER MTB M30
10 18:03:30 Rungulis, Kristofers FILTER MTB M-U23
11 18:04:00 Krātiņš, Juris MTB Garkalne M30
12 18:04:30 Niedols, Normunds M30
13 18:05:00 Kalējs, Agris
<Valmieras Velo Vienība>
M50
14 18:05:30 Nerugals, Viktors
<ebikeMachine>
M30
15 18:06:00 Kancerovs, Vilens
<Engures sportam>
Engures sportam M50
16 18:06:30 Budļevskis, Andris M30
17 18:06:30 Roze Budļevska, Evelīna N30
18 18:07:00 Levāns, Ivo
<Engures Sportam>
Engures sportam M40
19 18:07:30 Ermanis, Gints
<Ironman.lv>
M40
20 18:08:00 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
N40
21 18:30:00 Rutkups, Jānis
<LiVelo/ZeltaZeme>
M50
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Soste, Mārtiņš M30
2 Krasts, Daumants M30
3 Brokans, Mareks
<VSK Noskrien>
M40
4 Kraklis¿@, Vairis
<Privātbūve>
M60
Paarissõit 20 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 19:00:00 Veinbergs, Raimonds Virsotne/MARMOT M40
2 19:00:00 Nikels, Edgars Virsotne/MARMOT M30
3 19:00:00 Zvingulis, Aigars Virsotne/MARMOT M50
4 19:00:00 Strazdiņa, Aiga Virsotne/MARMOT N40
5 19:00:00 Eisaks, Kalvis DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
6 19:00:00 Balodis, Andris Virsotne/MARMOT M40
7 19:00:00 Kalējs, Aigars Virsotne/MARMOT M30
8 19:00:00 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
9 19:00:00 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
10 19:00:00 Kažis, Daniēls DOLTCINI Latvia Cycling Team M-U19
11 19:00:00 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
12 19:00:00 Siltumēns, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team M-U19
13 19:00:30 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
14 19:00:30 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
15 19:01:00 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
M40
16 19:01:00 Kļaviņš, Laimonis M50
17 19:01:30 Jakobsons, Ričards
< Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
M30
18 19:01:30 Lipskis, Andrejs Velo+ M30
19 19:02:00 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
M60
20 19:02:00 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
M60
21 19:02:30 Soste, Mārtiņš M30
22 19:02:30 Silakalns, Rinalds M40
23 19:03:00 Liepiņš, Jānis M50
24 19:03:00 Martinsons, Girts M30
25 19:03:30 Briedis, Agris evelo 2 M60
26 19:03:30 Zanders, Arnis evelo 2 M60
27 19:03:30 Briedis, Uģis evelo 2 M30
28 19:04:00 Ozoliņš, Tomas Roberts RRS Purvciems M-U15
29 19:04:00 Aizsils, Reinhards RRS Purvciems M-U15
30 19:04:00 Korbs, Ernests Jānis RRS Purvciems M-U13
31 19:04:00 Nummurs, Artūrs RRS Purvciems M-U15
32 19:04:00 Sipovičs, Riks RRS Purvciems M-U15
33 19:04:00 Sipovičs, Lavrs RRS Purvciems M-U15
34 19:04:30 Skrapcis, Olivers Jēkabs
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M-U13
35 19:04:30 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS N-U19
36 19:05:00 Vuļs, Verners
<LYSI>
M50
37 19:05:00 Vuļs, Roberts
<LYSI>
M-U30
38 19:05:30 Jurgensons, Matīss Toms FILTER / RRS Purvciems M-U17
39 19:05:30 Nummurs, Artūrs FILTER / RRS Purvciems M-U15
40 19:05:30 Seremetjeva Grudule, Marina N30
41 19:05:30 Šipkova, Elza FILTER / RRS Purvciems N-U15
42 19:06:00 Bernāts, Māris FILTER M30
43 19:06:00 Ķīsis, Jānis FILTER M60
44 19:06:00 Rožkalne, Diāna FILTER N40
45 19:06:00 Šipkovs, Agris FILTER M40
46 19:06:00 Vecvanags, Jānis FILTER M30
47 19:06:00 Cimmermans, Otto
<Compensa Life>
M30
48 19:06:00 Andersons, Jānis FILTER M40
49 19:06:30 Ozols, Hermanis FILTER II M-U23
50 19:06:30 Eglītis, Mārtiņš Virsotne/MARMOT M30
51 19:06:30 Teiguds, Ģirts FILTER II M30
52 19:07:00 Hofmanis, Arturs M40
53 19:07:00 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
M-U15
54 19:07:30 RUTKA, ULDIS Dobeles dzirnavnieks/FeelFree M60
55 19:07:30 Melbārdis, Ģirts
<Fans Škoda>
M30
56 19:08:00 Vīnerts, Miks Ulrihs RRS Purvciems M-U15
57 19:08:30 Ķelderis, Toms RRS Purvciems M-U17
58 19:09:00 Siltumēna, Kitija RRS Purvciems N-U17
59 19:09:00 Maslovs, Martiņš RRS Purvciems M-U17
60 19:09:30 Erdmanis, Artūrs RRS Purvciems M-U17
61 19:10:00 Bekmanis, Dans Raivo RRS Purvciems M-U17
62 19:10:30 Sīlis, Svens Alberts RRS Purvciems M-U17
63 19:11:00 Smilga, Kārlis RRS Purvciems M-U17
64 19:11:30 Pulle, Dāniels RRS Purvciems M-U17
65 19:12:00 Beitāns, Mārcis Klāvs RRS Purvciems M-U17
66 19:12:30 Lipovskis, Heinrihs Ričards RRS Purvciems M-U17
67 19:13:00 Rubenis, Pauls RRS Purvciems M-U19
68 19:13:30 Sipoviča, Viktorija RRS Purvciems N-U23
69 19:14:00 Kampe, Mareks
<Gaismas Maģija Stividors LP cycling team>
M-U23
70 19:14:30 Malyshev, Evgeny M30
71 19:15:00 Bardovskis, Aivars
<PSK skanste>
M50
72 19:15:00 Knodze, Andris
<PSK skanste>
M40
73 19:15:00 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
M50
74 19:15:30 Kaņepēja, Enia
<PSK skanste>
PSK Skanste/Virši-A N-U19
75 19:16:00 Leitane, Evita Dobeles dzirnavnieks/FeelFree N40
76 19:16:30 Reinolds, Ainārs
<Train2Win>
M40
77 19:17:00 Shanti Ra, Carolyn
<LEPSKY TRI COACHING>
N30
78 19:17:30 Kalniņš, Uldis M40
79 19:18:00 LORENCE, AGATE N30
80 19:18:30 Nerugals, Viktors
<ebikeMachine>
M30
81 19:19:00 Melderis, Egils VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M-U17
82 19:19:30 Kiesners, Kaspars M30
83 19:20:00 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
M-U17
84 19:20:30 Lebedevs, Maksims Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team M40
85 19:21:00 Bindemanis, Kristofers M-U23
86 19:21:30 Strauss, Aivars
<EMU Mālpils sporta klubs >
M50
87 19:21:30 Mihelsons, Valts
<EMU Mālpils sporta klubs >
M50
88 19:22:00 Sokolovs, Sandis M40
89 19:22:30 Krūmiņš, Māris M30
90 19:22:30 Celmiņa, Astrīda N50
91 19:23:00 Leitāne, Daniela Dobeles sporta skola N-U19
92 19:23:30 Uzulēns, Andrejs Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M30
93 19:24:00 Motivāns, Kaspars evelo 2 M30
94 19:24:30 Vēvers, Ģirts
<Evelo Team>
M40
95 19:25:00 Lubiņš, Dinārs M40
96 19:25:30 Vikštrems, Arvils
<ELKOR>
M-U30
97 19:26:00 Krumpāns, Dans M-U15
98 19:26:30 Saveļjevs, Aleksandrs M30
99 19:27:00 Ermanis, Gints
<Ironman.lv>
M40
100 19:27:30 Romule, Everita
<1992>
N40
101 19:27:30 Ustupa, Ieva
<1992>
N40
102 19:28:00 Jirgens, Roberts Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M-U19
103 19:28:00 Zikrātijs, Dēvids Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M-U19
104 19:28:00 Zommers, Elvijs Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M-U19
105 19:28:00 Jurgena, Santa Sanija Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree N-U19
106 19:28:00 Šēlis, Jānis Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M-U19
107 19:28:30 Roze, Arti Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M30
108 19:29:00 Piļāns, Didzis Virsotne/MARMOT M30
109 19:29:30 Boļšis, Niklāvs Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M-U23
110 19:30:00 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N30
111 19:30:30 Zariņa, Amanda Reilija
<BELO Cycling Project>
N-U13
112 19:30:30 Baumerts, Toms Daniels
<Baldones riteņbraukšanas nodaļa>
M-U13
113 19:31:00 Spilbergs, Ģirts M30
114 19:31:00 Podvinskis, Vladislavs
<Train2Win.lv>
M-U30
115 19:31:30 Pārups, Lauris Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree M30
116 19:32:00 Zērvēns, Matīss Engures sportam M-U30
117 19:33:00 Bērziņš, Jānis FILTER M30
118 19:35:00 Kauliņš, Aivars M50
119 19:35:00 Kauliņa, Solvita N50
120 19:35:30 Marnauza, Martins M30