Finaal / eraldistart 26.08.2018

Eelregistreerimine Filter Velokauss sarja finaaletapile lõppeb neljapäeval 23.08.2018 kell 24:00.

Eraldistart 25 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 13:00:00 Siltumēns, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team M-U19
2 13:00:00 Lūsis, Sandis DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
3 13:00:00 Kažis, Daniēls DOLTCINI Latvia Cycling Team M-U19
4 13:00:00 Gailišs, Oskars DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
5 13:00:00 Visockis, Juris DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
6 13:00:00 Eisaks, Kalvis DOLTCINI Latvia Cycling Team M30
7 13:00:30 Sūna, Kristaps DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
8 13:01:00 Pauniņš, Normunds DOLTCINI Latvia Cycling Team M40
9 13:01:30 Vimberg, Vjacheslav
<21CC Triatloniklubi>
M40
10 13:02:00 Kļaviņš, Laimonis M50
11 13:02:30 Lipskis, Andrejs Velo+ M30
12 13:03:00 Martinsons, Girts M30
13 13:03:30 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
M60
14 13:03:30 Mednis, Vilis
<Privātbūve>
M60
15 13:04:00 Silakalns, Rinalds M40
16 13:04:30 Briedis, Uģis evelo 2 M30
17 13:04:30 Zanders, Arnis evelo 2 M60
18 13:04:30 Briedis, Agris evelo 2 M60
19 13:05:00 Lebedevs, Maksims Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team M40
20 13:05:30 Zvingulis, Aigars Virsotne/MARMOT M50
21 13:05:30 Veinbergs, Raimonds Virsotne/MARMOT M40
22 13:05:30 Strazdiņa, Aiga Virsotne/MARMOT N40
23 13:05:30 Balodis, Andris Virsotne/MARMOT M40
24 13:05:30 Nikels, Edgars Virsotne/MARMOT M30
25 13:05:30 Kalējs, Aigars Virsotne/MARMOT M30
26 13:06:00 Cimmermans, Otto
<Compensa Life>
M30
27 13:06:30 Skrapcis, Olivers Jēkabs
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M-U13
28 13:06:30 Kučere, Nadīna
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS N-U19
29 13:07:00 Seremetjeva Grudule, Marina N30
30 13:07:30 Lipskis, Kristiāns
<LiVelo / Zelta Zeme>
M-U15
31 13:08:00 Soste, Mārtiņš M30
32 13:08:30 Liepiņš, Jānis M50
33 13:09:00 Melbārdis, Ģirts
<Fans Škoda>
M30
34 13:09:30 Korbs, Ernests Jānis RRS Purvciems M-U13
35 13:09:30 Ozoliņš, Tomas Roberts RRS Purvciems M-U15
36 13:09:30 Aizsils, Reinhards RRS Purvciems M-U15
37 13:09:30 Sipovičs, Riks RRS Purvciems M-U15
38 13:09:30 Nummurs, Artūrs RRS Purvciems M-U15
39 13:09:30 Sipovičs, Lavrs FILTER / RRS Purvciems M-U15
40 13:10:00 Vuļs, Verners
<LYSI>
M50
41 13:10:30 Vīnerts, Miks Ulrihs RRS Purvciems M-U15
42 13:11:00 Vuļs, Roberts
<LYSI>
M-U30
43 13:11:30 Ķelderis, Toms RRS Purvciems M-U17
44 13:12:00 Maslovs, Martiņš RRS Purvciems M-U17
45 13:12:30 Erdmanis, Artūrs RRS Purvciems M-U17
46 13:13:00 Bekmanis, Dans Raivo RRS Purvciems M-U17
47 13:13:30 Sīlis, Svens Alberts RRS Purvciems M-U17
48 13:14:00 Smilga, Kārlis RRS Purvciems M-U17
49 13:14:30 Pulle, Dāniels RRS Purvciems M-U17
50 13:15:00 Beitāns, Mārcis Klāvs RRS Purvciems M-U17
51 13:15:30 Lipovskis, Heinrihs Ričards RRS Purvciems M-U17
52 13:16:00 Rubenis, Pauls RRS Purvciems M-U19
53 13:16:30 Sipoviča, Viktorija RRS Purvciems N-U23
54 13:17:00 Kampe, Mareks
<Gaismas Maģija Stividors LP cycling team>
M-U23
55 13:17:30 Šipkova, Elza FILTER / RRS Purvciems N-U15
56 13:18:00 Nummurs, Artūrs FILTER / RRS Purvciems M-U15
57 13:18:30 Jurgensons, Matīss Toms FILTER / RRS Purvciems M-U17
58 13:19:00 Andersons, Jānis FILTER M40
59 13:19:30 Vecvanags, Jānis FILTER M30
60 13:20:00 Šipkovs, Agris FILTER M40
61 13:20:30 Bernāts, Māris FILTER M30
62 13:21:00 Rožkalne, Diāna FILTER N40
63 13:21:30 Ķīsis, Jānis FILTER M60
64 13:22:00 Mihailovskis, Jevgēnijs FILTER MTB M40
65 13:22:30 Paksis , Atis FILTER MTB M30
66 13:23:00 Ločmelis, Māris FILTER MTB M50
67 13:23:30 Nummurs, Gaitis FILTER MTB M40
68 13:24:00 Jauniņš, Arvis FILTER MTB M30
69 13:24:30 Rungulis, Kristofers FILTER MTB M-U23
70 13:25:00 Teiguds, Ģirts FILTER II M30
71 13:25:30 Ozols, Hermanis FILTER II M-U23
72 13:26:00 Malyshev, Evgeny M30
73 13:26:30 Bardovskis, Aivars
<PSK skanste>
M50
74 13:26:30 Kaņepējs, Dzintars
<PSK Skanste>
M50
75 13:27:00 Kaņepēja, Enia
<PSK skanste>
PSK Skanste/Virši-A N-U19
76 13:27:30 Leitane, Evita Dobeles dzirnavnieks/FeelFree N40
77 13:28:00 Reinolds, Ainārs
<Train2Win>
M40
78 13:28:30 Shanti Ra, Carolyn
<LEPSKY TRI COACHING>
N30
79 13:29:00 Piļāns, Didzis Virsotne/MARMOT M30
80 13:29:30 Nerugals, Viktors
<ebike Machine>
M30
81 13:30:00 Baumerts, Toms Daniels
<Baldones riteņbraukšanas nodaļa>
M-U13
82 13:30:30 lorence, agate N30
83 13:31:00 Jakobsons, Ričards
< Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team>
M30
84 13:31:30 Rubenis, Normunds M50
85 13:32:00 Misa, Ilmārs Virsotne/MARMOT M30
86 13:32:30 Kalniņš, Uldis M40
87 13:33:00 Šmite, Ingrīda
<Baldones velokomanda>
N40
88 13:33:30 Siltumēna, Kitija RRS Purvciems N-U17
89 13:34:00 Strazdiņš, Uģis Virsotne/MARMOT M40
90 13:34:30 Kiesners, Kaspars M30
91 13:35:00 Vaivode, Lāsma Elza
<VELLAPĒDA>
N-U17
92 13:35:30 Celmiņa, Astrīda N50
93 13:36:00 Pivars, Valdis
<ĶNSS>
M-U17
94 13:36:30 Kaurovs, Artūrs
<SK Priekuļi>
M30
95 13:37:00 Āboma, Madara Dobeles sporta skola N-U19
96 13:37:00 Eihmane, Linda Dobeles sporta skola N-U17
97 13:37:00 Leitāne, Daniela Dobeles sporta skola N-U19
98 13:37:00 Grīslīte , Megana Dobeles sporta skola N-U19
99 13:37:30 Vikštrems, Arvils
<ELKOR>
M-U30
100 13:38:00 Zelčs, Aldis
<Sporta klubs WENDI>
M40
101 13:38:30 Zariņš, Arnolds
<Sporta klubs WENDI>
M-U15
102 13:39:00 Lubiņš, Dinārs M40
103 13:39:30 Zērvēns, Matīss
<Engures sportam>
Engures sportam M-U30
104 13:40:00 Kauliņa, Solvita N50
105 13:40:30 Kauliņš, Aivars M50
106 13:41:00 Apse, Agnis
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS M40
107 13:41:00 Zvejniece, Klinta
<VeloLifestyle>
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS N-U15
108 14:00:00 Eglītis, Mārtiņš Virsotne/MARMOT M30
109 14:00:30 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N30
110 14:01:00 Strauss, Aivars
<EMU Mālpils sporta klubs >
M50
111 14:01:30 Mihelsons, Valts
<EMU Mālpils sporta klubs >
M50
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Soste, Mārtiņš M30
2 Krasts, Daumants M30
3 Krauklis, Vairis
<Privātbūve>
M60