AeroBike Maastikukolmik / Tallinna Enduro 29.04.2018

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

MTB arvestus
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ladvas, Kimmo
<Eesti BMW Klubi>
M40
2 Tilk, Erki M30
3 Pavlishina, Marina
<InFocus Team>
N30
4 Kotkas, Erkki M40
5 Lootus, Stefan M-U19
6 Kikkas, Andrus M40
7 Rebane, Priit M30
8 Alusalu, Matis M30
9 Saar, Sander M-U30
10 Kaldoja, Raiko M-U30
11 Gutmann, Veigo M50
12 Gutmann, Christopher M-U15
13 Välja, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
14 Laurand, Sandri M30
15 Väli, Reigo
<Tervisesport>
M50
16 Karu, Markko
<EST.1918>
M40
17 Kõrgesaar, Kaupo
<Peetri Sport>
M40
18 Juhkam, Tõnu
<Tervisesport>
M50
19 Einblau, Mihkel
<Redbike>
M30
20 Ehasalu, Siim M30
21 Epner, Indrek
<Saksa Automaatika ProShopTeam>
M40
22 Mõrd, Rando M30
23 Orlovski, Peep M30
24 Korb, Imre M40
25 Mölder, Veiko M50
26 Rehi, Maila N40+
27 Tepaskent, Margus M30
28 Pukk, Andre
<Viimsi Rattaklubi>
M40
29 saareoks, janek M40
30 Mäepea, Kaido M30
31 Annus, Atter M-U30
32 Puu, Anne-Liis N30
33 Luts, Vello M40
34 Rang, Maarjo M30
35 Kaldre, Raul
<Porter Racing>
M40
36 Varik, Marko
<CC Rekord>
M30
37 Karu, Markko
<Rekord / EST.1918>
M40
38 Ehavee, Andres
<Tervisesport>
M40
39 Lipp, Aivar
<A&T Sport Team>
M40
40 Krõm, Mick Kenneth
<AT Sport>
M-U19
41 Kiitam, Urmo M-U30
42 Zaskaleta, Aleksandr
<Aleksandr Zaskaleta>
M30
43 Roosimets, Reigo M-U30
44 Johanson, Robert M-U17
45 Nõmm, Karel-Georg M-U30
46 Neemela, Tarmo
<Team Amps>
M50
Fatbike arvestus
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ilves, Ago
<Jõelähtme Singel>
M50
2 Palusoo, Marianne N30
3 Lang, Tamur M30
4 Novikov, Daniel
<KJK>
M-U30
5 Garmash, Jevgeni
<KALEVI JALGRATTAKOOL>
M-U30
6 Viira, Veiko M40
7 Kesa, Raimond
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M40
Elamussõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Aadla, Tarmo
<Viimsi Talisuplusklubi JääRing>
M30
2 Pavlov, Andrei M30
3 Kristelstein, Meelis M40
4 Bauman, Leanika N-U30
5 Eerme, Hanno M40
6 Arroküll, Ingrid N40+
7 Kallas, Juta N40+