Filter Temposari / 2. etapp 16.05.2018

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.
NB! Palume juba hõivatud stardiajale registreerida ainult juhul, kui olete sinna registreerinud inimesega eelnevalt koos sõitmise kokku leppinud.

Paarissõit 25 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Pohl, Piia
<Tervisesport>
N45
2 17:15:00 Kolk, Kalev M55
3 17:15:30 Ööbik, Antti M40
4 17:16:00 Tuul, Annika RedBike M40
5 17:16:00 Saar, Raido
<RedBike>
M30
6 17:16:30 Sõber, Ahto M45
7 17:16:30 Mäe, Mati M30
8 17:17:00 Vain, Ermet
<Rae Rattaklubi>
M35
9 17:17:00 Juul, Jüri M75
10 17:17:30 Laineste, Andres M45
11 17:18:00 Nigul, Natali Nora CFC SPORDIKLUBI N-U13
12 17:18:00 Lugenberg, Annikki N-U15
13 17:18:30 Õun, Joosep-Mattias
<CFC Spordiklubi>
M-U17
14 17:18:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
15 17:19:00 Liik, Margus M45
16 17:19:30 Liik, Alari-Fredi M-U23
17 17:20:00 Kübar, Rene M40
18 17:20:30 Tupits, Norman M40
19 17:21:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
20 17:21:30 Vinogradov, Georgi M-U19
21 17:21:30 Vinogradov, Vladimir
<InFocus>
M50
22 17:22:00 Novitski, Janar
<TriSmile>
M35
23 17:22:30 Kasela, Taavi
<Aksi CC>
M35
24 17:23:00 kalviste, tarmo
<Ryysak Team>
M45
25 17:23:30 Port, Kristjan M55
26 17:24:00 Kuusk, Enn
<Puha Loomaaed>
M70
27 17:24:30 Kuusemets, Johanna Maria
<21CC Triatloniklubi>
N-U23
28 17:25:00 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
29 17:25:30 Vikkisk, Caspar M45
30 17:26:00 Peiker, Urmas M40
31 17:26:30 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
32 17:27:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
33 17:27:30 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
34 17:28:00 Vool, Stina
<Tervisesport>
N40
35 17:28:30 gutmann, velar
<tripassion>
Viimsi Sport 2 M40
36 17:29:00 Sirk, Ragnar
<NRK>
M-U15
37 17:29:30 Mölder, Tarmo M50
38 17:30:00 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
M40
39 17:30:00 Evendi, Rando Marten
<Porter Racing>
M-U19
40 17:30:30 Grigorjev, Mait M40
41 17:31:00 Paglant, Heigo
<JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI >
M40
42 17:31:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
43 17:31:30 Salum, Siim
<SK Keremeister>
M30
44 17:32:00 Kask, Hendri
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
45 17:32:30 Zaletajev, Toomas M40
46 17:33:00 Punane, Marian
<Porter Racing>
N30
47 17:33:30 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 1 M40
48 17:33:30 Mikkin, Kaarel Viimsi Sport 1 M40
49 17:34:00 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport 1 M35
50 17:34:30 Mirzojev, Artjom CFC SPORDIKLUBI M-U19
51 17:34:30 Maidre, Oskar CFC SPORDIKLUBI M-U23
52 17:34:30 Enok, Egerd CFC SPORDIKLUBI M-U19
53 17:34:30 Jõeäär, Gert CFC SPORDIKLUBI M30
54 17:34:30 Martma, Kert CFC SPORDIKLUBI M-U19
55 17:35:00 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport 1 N45
56 17:35:30 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 1 M40
57 17:36:00 Rebane, Rait M-U30
58 17:36:30 Rihma, Katrin Viimsi Sport 1 N30
59 17:37:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
60 17:37:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
61 17:37:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
62 17:37:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M45
63 17:37:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
64 17:37:00 Korb, Imre A. Le Coq Team M40
65 17:37:30 Juss, Jaanus M35
66 17:38:00 Tuisk, Anneli N35
67 17:39:00 Lootus, Stefan M-U19
68 17:39:30 Gutmann, Veigo M50
69 17:40:00 Rooni, Ron CFC SPORDIKLUBI M-U13
70 17:40:30 Eelmets, Indrek
<Pyssid>
M40
71 17:40:30 Käosaar, Kalev M40
72 17:41:00 Luts, Vello M40
73 17:41:00 Teder, Vello M50
74 17:41:30 Hermaküla, Hannes M45
75 17:42:00 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
76 17:42:30 Haljak, Antti M40
77 17:43:00 Miljand, Rauno
<21CC>
M-U30
78 17:43:30 Mikk, Margus M40
79 17:43:30 Russow, Urve N45
80 17:44:00 Prous, Priit M30
81 17:44:30 Viska, Indrek
<MyBody.ee>
M35
82 17:45:00 Ernes, Sander M35
83 17:45:30 Rõzko, Kristin N-U30
84 17:46:00 Sikk, Andres RMIT M35
85 17:46:00 Pahlberg, Erik RMIT M-U23
86 17:46:00 Vasarik, Aarne RMIT M40
87 17:46:00 Talur, Daniel RMIT M35
88 17:46:30 Gutmann, Tarmo M45
89 17:47:00 Nael, Margus M35
90 17:47:30 Rokk, Annika RMIT N40
91 17:48:00 Romandi, Arvi
<Aerobike>
M35
92 17:48:00 Märtin, Liina
<Aerobike>
N30
93 17:48:30 Härm, Leo M70
94 17:49:00 Kupp, Artur CFC SPORDIKLUBI M-U17
95 17:49:00 Floren, Ron-Thorren CFC SPORDIKLUBI M-U17
96 17:49:30 Ever, Riho
<Velo Clubbers>
M50
97 17:50:00 Ruubel , Raul
<A&T sport >
M30
98 17:50:00 Ruubel , Paul
<SK Keremeister>
M30
99 17:50:30 Kaasik, Enno M70
100 17:51:00 PENNERT, VLADIMIR
<Ambla SK>
M65
101 17:51:30 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U17
102 17:52:00 Treier, Maria
<CFC>
CFC SPORDIKLUBI N-U13
103 17:52:00 Rannala, Maribel CFC SPORDIKLUBI N-U13
104 17:52:30 Freiberg, Sven
<Windrox Spordiklubi>
M40
105 17:53:30 Nõmmik, Martin Rae Rattaklubi II M40
106 17:54:30 Reinpõld, Risto M35
107 17:55:00 Paat, Jürgen Viimsi Sport 2 M35
108 17:55:30 Paat, Merli Viimsi Sport 2 N30
109 17:56:00 Astor, Sander M35
110 17:56:30 Mikko, Riho
<TriPassion>
M35
111 17:57:00 Evendi, Kristi
<Porter Racing>
N35
112 17:57:00 Varik, Marko
<Rekord CC>
M30
113 17:57:00 Kruusmann, Ahto
<CC Rota Mobilis>
M45
114 17:57:00 Kuusk, Margus M40
115 17:57:30 Härmsalu, Jorma
<21CC Triatloniklubi>
M30
116 17:58:00 Haav, Krister
<Toggl Racing>
M40
117 17:58:30 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U17
118 17:59:00 Saaremäel, indrek M40
119 17:59:30 Taal, Tanel
<OlyBet>
M30
120 17:59:30 Grigorenko, Pavel M35
121 18:00:00 Pärt, Ingrit N40
122 18:00:00 Pärt, Janek M40
123 18:00:30 Rüüsak, Henri
<Ryysak Team>
M45
124 18:01:00 Klaaser, Gert M50
125 18:01:30 Tulp, Rain M50
126 18:02:00 Tulp, Tiia N50
127 18:02:30 Uibo, Hermo Rae Rattaklubi III M40
128 18:03:00 Ojala, Kaur
<Nõmme Rattaklubi>
M-U23
129 18:05:00 Männi, Mattias
<Telia Spordiklubi>
M35
130 18:06:00 Tammearu, Tarmo M35
131 18:08:00 Nositsh, Alexander
<NRK>
M-U19
132 18:10:00 Adajatullin, Rustam
<inFocus>
M45
133 18:10:00 Vorontsov, Aleksei
<InFocus>
M45
134 18:15:00 Schultz, Peeter M40
135 18:15:30 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
136 18:16:00 Lillo, Indrek
<www.advokaat.ee>
M40
137 18:16:00 hiob, laur M40
138 18:18:00 Kalm, Kelly
<CFC>
N-U23
139 18:19:30 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
N-U17
140 18:19:30 Kõiv, Kevin Kardo CFC SPORDIKLUBI M-U17
141 18:20:00 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
142 18:20:00 Nigul, Mathilde Manuela CFC SPORDIKLUBI N-U19
143 18:20:30 Kerner, Argo
<velo clubbers>
velo clubbers M45
144 18:20:30 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
145 18:21:00 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
velo clubbers M35
146 18:22:30 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi I M40
147 18:25:00 Elling, Toomas Rae Rattaklubi I M40
148 18:29:00 Põtter, Jaanus
<TriSmile>
M45
149 18:30:00 Noorväli, Ursula
<SK Jooksupartner>
M40
150 18:30:00 Trallmann, Tauno
<SK Jooksupartner>
M40
151 18:30:30 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
M30
152 18:31:00 Lepik, Janno M30
153 18:31:30 Laanemets, Meelis M45
154 18:32:00 Nikiforov, Igor
<Spordipartner>
Spordipartner/Amps/AT M55
155 18:32:00 Gorov, Aleksei M35
156 18:32:30 Niit, Maiken
<Tervisesport>
N30
157 18:33:00 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
158 18:33:30 Ülavere, Raimo M45
159 18:33:30 Torim, Tarmo M45
160 18:34:00 Raasuke, Erkki M45
161 18:34:30 Klausen, Rauno M35
162 18:35:00 Eensalu, Agris
<Nõmme Rattaklubi>
M35
163 18:35:00 Eensalu, Ott
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
164 18:35:30 Vakra, Villu M35
165 18:35:30 Juus, Aivar
<21CC Triatloniklubi>
M40
166 18:36:00 Olgo, Raivo Pyssid M45
167 18:36:30 Maajärv, Rene Pyssid M40
168 18:36:30 Poller, Kaisa
<Lival Sport>
Pyssid N30
169 18:37:00 Kooser, Arthur
<CFC>
CFC SPORDIKLUBI M-U23
170 18:37:30 Avik, Eeva N30
171 18:38:00 Raivet, Jaan
<CC Rekord>
M40
172 18:41:00 Rist, Liisi Hawaii Express Team M-U30
173 18:41:30 Kivistik, Gert Hawaii Express Team M-U30
174 18:42:00 Aksin, Janno Hawaii Express Team M35
175 18:45:00 Arumägi, Anti
<Redbike>
M-U30
176 18:45:00 Karing, Krista RedBike N-U30
177 18:45:30 Karing, Toivo M60
178 18:46:00 New, Frederick M65
179 18:46:30 Tatrik, Ivo M45
180 18:48:00 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70
181 18:56:30 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
182 18:57:00 Olivson, Sergei M50
183 18:57:00 Sepp, Kaspar
<CC SUPERIOR>
M60
184 18:57:30 Mustonen, sille
<RedBike>
RedBike N30
185 18:58:00 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC>
M-U15
186 18:58:00 Pajur, Romet
<CFC>
M-U15
187 18:58:30 Ruse, Margus
<A&T Spordiklubi>
M45
188 18:59:00 Värik, Hanna-Liisa N-U15
189 18:59:30 Puusepp, Karlis M40
190 19:00:00 Ott, Indrek M35
191 19:00:30 Pallas, Helari M35
192 19:01:00 Kaal, Liisi M40
193 19:01:00 Albert, August M50
194 19:01:30 Savitsch, Grete Maria
<Tabasalu triatloniklubi>
N-U15
195 19:01:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu triatloniklubi>
M-U13
196 19:02:00 Talviste, Einari M50
197 19:02:30 Krutob, Tiina N50
198 19:03:00 Reiman, Inge
<HiKoTri>
N45
199 19:03:30 Väli, Reigo M50
200 19:04:00 Tamm, Pirmin
<Tabasalu Triatloniklubi>
M30
201 19:04:30 Ladva , Ailar
<Paralepa>
M45
202 19:04:30 Nõmmisto, Jaanus
<JK Paralepa>
M45
203 19:05:00 Sibul, Jaan
<21CC Triatloniklubi>
M40
204 19:05:00 tsherednik, Andrei
<21cc>
M35
205 19:05:30 Hagen, Tiina N35
206 19:05:30 Näks, Einar
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi II M40
207 19:06:00 Voogla, Kaido
<RedBike>
RedBike M40
208 19:07:00 Bõtškov, Mihhail
<InFocus Team>
M30
209 19:10:00 Suppi, Timo M40
210 19:10:00 Suppi, Ahti
<Trismile>
M40
211 19:10:30 Neeme, Ergo M45
212 19:10:30 Sild-Neeme, Eike N40
213 19:10:30 Sild-Neeme, Eike N40
214 19:10:30 Neeme, Ergo M45
215 19:19:30 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
216 19:20:00 Kull, Andre
<CC Rota Mobilis>
M40
217 19:25:00 Kajaste, Kristjan M35
218 19:30:00 Doman, Andrei
<InFocus>
M40
219 19:31:00 Possul, Kadri
<21CC Triatloniklubi>
N45
220 19:35:00 Kivioja, Raimo
<RR Siplased/Sportlab>
M35
221 19:37:30 Sildvee, Madis
<RR Siplased>
M40
222 19:40:00 Kruusalu, Zinaida N45
223 19:40:30 Kreegimets, Robin M-U19
224 19:44:30 Tirmaste, Alar Rae Rattaklubi III M40
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Laineste, Andres M45
2 Possul, Kadri
<21CC Triatloniklubi>
N45
3 Ingerma, Peeter
<Kats&Pets>
M45
4 kalviste, tarmo
<Ryysak Team>
M45
5 Kuusk, Klarika
<Treeningpartner>
N45
6 New, Frederick M65
7 Sibul, Jaan
<21CC Triatloniklubi>
M40
8 Rüüsak, Henri
<Ryysak Team>
M45
9 Raie, Arabella N-U13
10 tsherednik, Andrei
<21cc>
M35
11 Novitski, Janar
<TriSmile>
M35
12 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
13 Suurkivi, Cathy-Liis N-U30
14 Põlluveer, Mathias M-U30
15 Killing, Egert M-U30
16 Toppi, Kristel N-U30
17 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
18 Lomaka, Andre M40
19 Kurg, Eveli
<Maret Sport>
N30
20 Kulbas, Oliver M30
21 Raudsepp, Steven M30
22 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi>
CFC SPORDIKLUBI M-U30