Filter Temposari / 3. etapp 30.05.2018

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.

Eraldistart 10 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Kolk, Kalev M55
2 17:15:30 Pohl, Piia
<Tervisesport>
N45
3 17:16:00 Ööbik, Antti M40
4 17:16:30 Tuul, Annika RedBike M40
5 17:17:00 Sõber, Ahto M45
6 17:17:00 Mäe, Mati M30
7 17:17:30 Vain, Ermet
<Rae Rattaklubi>
M35
8 17:17:30 Juul, Jüri M75
9 17:18:00 Lugenberg, Annikki N-U15
10 17:18:30 Laineste, Andres M45
11 17:19:00 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
12 17:19:30 Liik, Margus M45
13 17:20:00 Liik, Alari-Fredi M-U23
14 17:20:30 Kübar, Rene M40
15 17:21:00 Tupits, Norman M40
16 17:21:30 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
17 17:22:00 Vinogradov, Georgi M-U19
18 17:22:00 Vinogradov, Vladimir
<InFocus>
M50
19 17:22:30 Hein, Danel M40
20 17:23:00 kalviste, tarmo
<Ryysak Team>
M45
21 17:23:30 Port, Kristjan M55
22 17:24:00 Kuusk, Enn
<Puha Loomaaed>
M70
23 17:24:30 Kuusemets, Johanna Maria
<21CC Triatloniklubi>
N-U23
24 17:25:00 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
25 17:25:30 Vikkisk, Caspar M45
26 17:26:00 Savitsch, Grete Maria
<Tabasalu triatloniklubi>
N-U15
27 17:26:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu triatloniklubi>
M-U13
28 17:26:30 Peiker, Urmas M40
29 17:27:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
30 17:27:30 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
31 17:28:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
32 17:28:30 Vool, Stina
<Tervisesport>
N40
33 17:29:00 gutmann, velar
<tripassion>
Viimsi Sport 2 M40
34 17:29:30 Sirk, Ragnar
<NRK>
M-U15
35 17:30:00 Alumaa, Priit M50
36 17:30:30 Mölder, Tarmo M50
37 17:31:00 Grigorjev, Mait M40
38 17:31:30 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
39 17:32:00 Salum, Siim
<SK Keremeister>
M30
40 17:32:30 Kask, Hendri
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
41 17:33:00 Kasela, Taavi
<Aksi CC>
M35
42 17:33:30 Mikkin, Kaarel Viimsi Sport 1 M40
43 17:34:00 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport 1 M35
44 17:34:30 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 1 M40
45 17:35:00 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport 1 N45
46 17:35:30 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 1 M40
47 17:36:00 Novitski, Janar
<TriSmile>
M35
48 17:36:30 Rihma, Katrin Viimsi Sport 1 N30
49 17:37:00 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
M40
50 17:37:30 Mirzojev, Artjom CFC SPORDIKLUBI M-U19
51 17:37:30 Maidre, Oskar CFC SPORDIKLUBI M-U23
52 17:37:30 Enok, Egerd CFC SPORDIKLUBI M-U19
53 17:37:30 Martma, Kert CFC SPORDIKLUBI M-U19
54 17:37:30 Jõeäär, Gert CFC SPORDIKLUBI M30
55 17:38:00 Tuisk, Anneli N35
56 17:38:30 Rebane, Rait M-U30
57 17:39:00 Lootus, Stefan M-U19
58 17:39:30 Gutmann, Veigo M50
59 17:40:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
60 17:40:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
61 17:40:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
62 17:40:00 Korb, Imre A. Le Coq Team M40
63 17:40:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M45
64 17:40:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
65 17:40:30 Juss, Jaanus M35
66 17:41:00 Kreisberg, Sten M35
67 17:41:30 Rooni, Ron CFC SPORDIKLUBI M-U13
68 17:42:00 Luts, Vello M40
69 17:42:00 Teder, Vello M50
70 17:42:30 Hermaküla, Hannes M45
71 17:43:00 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
72 17:43:30 Haljak, Antti M40
73 17:44:00 Miljand, Rauno
<21CC>
M-U30
74 17:44:30 Mikk, Margus M40
75 17:44:30 Russow, Urve N45
76 17:45:00 Ernes, Sander M35
77 17:45:30 Prous, Priit M30
78 17:46:00 Viska, Indrek
<MyBody.ee>
M35
79 17:46:30 Sikk, Andres RMIT M35
80 17:46:30 Pahlberg, Erik RMIT M-U23
81 17:46:30 Talur, Daniel RMIT M35
82 17:46:30 Vasarik, Aarne RMIT M40
83 17:47:00 Gutmann, Tarmo M45
84 17:47:30 Rokk, Annika RMIT N40
85 17:48:00 Märtin, Liina
<Aerobike>
N30
86 17:48:30 Härm, Leo M70
87 17:49:00 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U17
88 17:49:30 Evendi, Kristi
<Porter Racing >
N35
89 17:49:30 Nikitin, Juri
<AS CES>
M30
90 17:50:00 Kooser, Mart M40
91 17:50:30 Haav, Krister
<Toggl Racing>
M40
92 17:51:00 Reiman, Inge N45
93 17:51:30 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U17
94 17:52:00 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U19
95 17:52:00 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U13
96 17:52:30 Butorin, Aleksandr M40
97 17:53:00 saaremäel, indrek M40
98 17:53:30 PENNERT, VLADIMIR
<Ambla SK>
M65
99 17:55:00 Paat, Jürgen Viimsi Sport 2 M35
100 17:55:30 Paat, Merli Viimsi Sport 2 N30
101 17:56:00 Kalm, Kelly
<CFC>
N-U23
102 17:56:30 Treier, Maria
<CFC>
N-U13
103 17:57:00 praks, kärt N-U30
104 17:57:30 Zaletajev, Toomas M40
105 17:58:00 Voogla , Kaido
<RedBike >
RedBike M40
106 17:58:30 Tühis, Anneli N40
107 17:59:00 Gristsenko, Ron
<NRK>
M-U17
108 17:59:30 Taal, Tanel
<OlyBet>
M30
109 18:00:00 Pärt, Janek M40
110 18:00:30 Pärt, Ingrit N40
111 18:01:00 Klaaser, Gert M50
112 18:01:30 Tulp, Rain M50
113 18:02:00 Tulp, Tiia N50
114 18:02:30 Rüüsak, Henri
<Ryysak Team>
M45
115 18:03:00 Eensalu, Ott
<Nõmme Rattalubi>
M-U15
116 18:03:30 Kuusalu, Asko
<Koidu Suusaklubi>
M40
117 18:04:00 Andresson, Raul M50
118 18:04:30 Dsilna, Indro M40
119 18:05:00 Männi, Mattias
<Telia Spordiklubi>
M35
120 18:05:30 Poller, Kaisa Pyssid N30
121 18:06:00 Tammearu, Tarmo M35
122 18:06:30 Suppi, Timo M40
123 18:07:00 Altma, Andres M45
124 18:07:30 Rannala , Maribel CFC SPORDIKLUBI N-U13
125 18:08:00 Punane, Marian N30
126 18:08:30 Õun, Joosep-Mattias M-U17
127 18:08:30 hiob, laur M40
128 18:09:00 Tõnismäe, Tiit
<Koidu Suusaklubi>
M45
129 18:09:30 Suokas, Heikki M40
130 18:10:00 Vorontsov, Aleksei
<InFocus>
M45
131 18:10:30 Jullinen , Batrisia
<Järva-jaani rsk>
N-U15
132 18:10:30 Jullinen , Tarmo
<Järva-jaani rsk>
M35
133 18:11:00 Plotnikov, Dmitri
<CFC SPORDIKLUBI>
CFC SPORDIKLUBI M-U17
134 18:11:00 Kupp, Artur CFC SPORDIKLUBI M-U17
135 18:11:30 Jamnes, jaanus
<QM nordic>
M45
136 18:11:30 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U17
137 18:12:00 Vare, Priit Hawaii Express Team M40
138 18:12:30 Sarapuu, Alma Hawaii Express Team N45
139 18:13:00 Saat, Urmas Hawaii Express Team M55
140 18:13:30 Krõzanovskiy, Jefim M30
141 18:14:00 Lillo, Indrek
<www.advokaat.ee>
M40
142 18:14:30 Pallo, Rait
<AT Sport>
M40
143 18:15:00 Schultz, Peeter M40
144 18:15:30 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
145 18:16:00 Aro, Marko
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi II M35
146 18:19:00 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi >
Rae Rattaklubi I M40
147 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
148 18:20:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
149 18:21:00 Ülavere, Raimo M45
150 18:21:30 Peets, Andres
<Sportlove>
M30
151 18:22:00 Peets, Andres
<Sportlove>
M30
152 18:25:00 Ruubel, Raul
<AT Sport/Tripassion>
M30
153 18:29:00 Põtter, Jaanus
<TriSmile>
M45
154 18:29:30 salvatori, stefano M30
155 18:30:00 Trallmann, Tauno
<SK Jooksupartner>
M40
156 18:30:30 Noorväli, Ursula
<SK Jooksupartner>
M40
157 18:31:00 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
M30
158 18:31:30 Lepik, Janno M30
159 18:32:00 Gorov, Aleksei M35
160 18:32:30 Niit, Maiken
<Tervisesport>
N30
161 18:33:00 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
N-U17
162 18:33:30 Sild-Neeme, Eike
<Tervisesport>
N40
163 18:34:00 Raasuke, Erkki M45
164 18:34:30 Meisalu, Martin M30
165 18:35:00 Elling, Toomas Rae Rattaklubi I M40
166 18:35:30 Klausen, Rauno M35
167 18:36:00 Laanemets, Meelis M45
168 18:38:00 Raivet, Jaan
<CC Rekord>
M40
169 18:39:30 Nõmmisto, Jaanus
<JK Paralepa>
M45
170 18:40:00 Küttim, Rene M40
171 18:41:00 Rist, Liisi Hawaii Express Team M-U30
172 18:41:30 Kivistik, Gert Hawaii Express Team M-U30
173 18:42:00 Aksin, Janno Hawaii Express Team M35
174 18:44:30 Suur, Ivo
<Saksa Automaatika ProShop Team>
M-U30
175 18:45:00 Karing, Krista RedBike N-U30
176 18:45:30 Karing, Toivo M60
177 18:46:00 New, Frederick M65
178 18:46:30 Hagen, Tiina Rae Rattaklubi N35
179 18:48:00 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70
180 18:49:30 Grigorenko, Pavel
<21CC>
M35
181 18:50:00 Sepp, Aleksandr M30
182 18:55:00 Näks, Einar
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi II M40
183 18:56:30 Nirgi, Tobias
<Siplased>
M-U13
184 18:57:00 Sepp, Kaspar
<CC SUPERIOR>
M60
185 18:58:30 Kingo, Priit M40
186 18:59:00 Värik, Hanna-Liisa N-U15
187 18:59:30 Puusepp, Karlis M40
188 19:00:00 Ott, Indrek M35
189 19:00:30 Pallas, Helari M35
190 19:01:00 Albert, August M50
191 19:01:30 Kaal, Liisi M40
192 19:02:00 Uibo, Signe
<Triatloniklubi TriPassion>
N45
193 19:02:30 Talviste, Einari M50
194 19:03:00 Krutob, Tiina N50
195 19:03:30 Väli, Reigo M50
196 19:04:00 Juus, Aivar
<21CC Triatloniklubi>
M40
197 19:04:30 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
198 19:05:00 Sibul, Jaan
<21CC Triatloniklubi>
M40
199 19:05:30 Tinno, Margus
<velo clubbers>
velo clubbers M40
200 19:07:00 Pajur, Romet
<CFC>
M-U15
201 19:07:30 Floren, Ron-Thorren
<CFC>
CFC SPORDIKLUBI M-U17
202 19:10:00 Pavlishina, Marina
<InFocus Team>
N30
203 19:15:00 Viira, Veiko M40
204 19:15:30 Vimberg, Vjacheslav
<21CC>
M40
205 19:18:00 Kajaste , Kristjan M35
206 19:19:30 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
207 19:20:00 Kull, Andre
<CC Rota Mobilis>
M40
208 19:20:30 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
velo clubbers M35
209 19:21:00 Ülevain, Eerik
<LiVal Sport>
M30
210 19:26:00 Einroos, Evert M-U30
211 19:30:00 Doman, Andrei
<InFocus>
M40
212 19:30:30 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
213 19:31:00 Possul, Kadri
<21CC Triatloniklubi>
N45
214 19:35:00 Kivioja, Raimo
<RR Siplased/Sportlab>
M35
215 19:36:00 Danilkin, Denis M30
216 19:37:30 Sildvee, Madis
<RR Siplased>
M40
217 19:39:00 Kooser, Arthur
<CFC>
CFC SPORDIKLUBI M-U23
218 19:40:00 Kruusalu, Zinaida N45
219 19:40:30 Kreegimets, Robin M-U19
220 19:43:00 Märtson, Märt
<Viimsi rattakool>
M-U30
221 19:44:00 Dubov, Manfred M30
222 19:44:30 Tirmaste, Alar Rae Rattaklubi III M40
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Laineste, Andres M45
2 Possul, Kadri
<21CC Triatloniklubi>
N45
3 Ingerma, Peeter
<Kats&Pets>
M45
4 kalviste, tarmo
<Ryysak Team>
M45
5 Kuusk, Klarika
<Treeningpartner>
N45
6 New, Frederick M65
7 Sibul, Jaan
<21CC Triatloniklubi>
M40
8 Rüüsak, Henri
<Ryysak Team>
M45
9 Raie, Arabella N-U13
10 Novitski, Janar
<TriSmile>
M35
11 Uibo, Signe
<Triatloniklubi TriPassion>
N45
12 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
13 Suurkivi, Cathy-Liis N-U30
14 Põlluveer, Mathias M-U30
15 Killing, Egert M-U30
16 Toppi, Kristel N-U30
17 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
18 Kreisberg, Sten M35
19 praks, kärt N-U30
20 Lomaka, Andre M40
21 Kurg, Eveli
<Maret Sport>
N30
22 Roots, Raul
<Eesti Energia Spordiklubi>
M-U30
23 Kuusalu, Asko
<Koidu Suusaklubi>
M40
24 Tippi, Bert
<CFC Spordiklubi>
CFC SPORDIKLUBI M-U30
25 Sarapuu, Alma Hawaii Express Team N45
26 Saat, Urmas Hawaii Express Team M55