Filter Temposari / 2. etapp / Maardu 15.05.2019

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.

Eraldistart 10 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Mustonen, Sille Pyssid N30
2 17:15:30 Tuul, Annika Pyssid N40
3 17:16:00 Lepikson, Kristin Pyssid N35
4 17:16:30 Poller, Kaisa Pyssid N30
5 17:17:00 Rist, Liisi Pyssid N-U30
6 17:17:30 Moks, Marin Pyssid N35
7 17:18:00 Rõzko, Aivar M55
8 17:18:30 Eelmets, Indrek M40
9 17:19:00 Kiitam, Ivar M-U30
10 17:19:30 Kübar, Helen N35
11 17:20:00 Kasela, Taavi M35
12 17:20:30 Savitsch, Grete Maria N-U17
13 17:21:00 Sirk, Ragnar M-U17
14 17:21:30 Danilkin, Denis M30
15 17:22:00 Pärt, Ingrit N40
16 17:22:30 Pärt, Krisseliine N-U30
17 17:23:00 Õun, Joosep- Mattias M-U17
18 17:23:30 Jaago, Aivar M60
19 17:24:00 Voogla, Kaido M40
20 17:24:30 Ööbik, Antti M40
21 17:25:00 Vasarik, Aarne M40
22 17:25:30 Zaletajev, Toomas M40
23 17:26:00 Olgo, Raivo M45
24 17:26:30 Sikk, Andres M40
25 17:27:00 Maajärv, Rene M40
26 17:27:30 Evendi, Rando Marten M-U19
27 17:28:00 Pärt, Janek M40
28 17:28:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
29 17:29:00 Rose, Raigo M-U30
30 17:29:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
31 17:30:00 Liik, Margus M50
32 17:30:30 Liik, Alari-Fredi M-U23
33 17:31:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
34 17:31:30 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
M35
35 17:32:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
36 17:32:30 Port, Kristjan M55
37 17:33:00 Utar, Urmo M30
38 17:33:30 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
39 17:34:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
40 17:34:30 Puusepp, Karlis M40
41 17:35:00 Pahlberg, Erik RMIT M-U30
42 17:35:30 Rokk, Annika RMIT N40
43 17:35:30 Rokk, Annika RMIT N40
44 17:36:00 Palk, Esko
<v.k Velron>
M50
45 17:36:30 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
46 17:37:00 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U23
47 17:37:30 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U23
48 17:38:00 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
49 17:38:30 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
50 17:39:00 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
51 17:39:30 vool, stina
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 N40
52 17:39:30 gutmann, velar
<viimsi sport>
Viimsi Sport 2 M45
53 17:40:00 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
54 17:40:30 Rebane, Rait M-U30
55 17:41:00 Russow, Urve
<Tervisesport>
N45
56 17:41:30 Vaiksaar, Vidrik Tripassion Triatloniklubi M30
57 17:42:00 Haljak, Antti M40
58 17:42:30 Salum, Siim
<SK Keremeister>
M30
59 17:43:00 Salum, Siim
<SK Keremeister>
M30
60 17:43:30 Lepik, Janno M30
61 17:44:00 Taal, Tanel
<21CC>
M35
62 17:44:30 Sõlg, Carl
<Grossi Toidukaubad>
M30
63 17:45:00 Evendi, Kristi N40
64 17:45:30 Hütt, Oliver Harris M-U19
65 17:46:00 Hagen, Tiina N35
66 17:46:30 Remmelg, Alari FILTER M35
67 17:46:30 Jõessaar, Janari FILTER M-U30
68 17:46:30 Maasik, Martin FILTER M35
69 17:46:30 Remmelg, Martin FILTER M30
70 17:47:00 Gutmann, Tarmo FILTER M45
71 17:47:30 Kollo, Andres FILTER M30
72 17:48:00 Talviste, Einari FILTER M50
73 17:48:30 Krutob, Tiina FILTER M50
74 17:49:00 Haramaa, Henri FILTER M-U30
75 17:59:30 Sormunen, Raivo
<Äripäeva SK>
M40
76 18:00:00 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N50
77 18:00:00 Tulp, Rain
<Komo>
M50
78 18:00:30 Floren, Ron-Thorren M-U19
79 18:01:00 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
80 18:01:30 Tirmaste, Alar M40
81 18:02:00 Kruusalu, Zinaida N45
82 18:06:00 Tammearu, Tarmo
<RedBike>
M40
83 18:08:00 Kas, René M40
84 18:15:00 Schultz, Peeter M40
85 18:18:00 Küttim, Rene
<Orca>
M40
86 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
87 18:25:00 Mäe, Mati Viimsi Rattaklubi M30
88 18:30:00 Pohl, Piia M45
89 18:30:30 Kuusk, Enn M70
90 18:31:00 Näks, Einar M40
91 18:31:30 Kalaus, Hargo M45
92 18:32:00 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
M30
93 18:32:30 Uibo, Signe
<Tripassion Triatloniklubi>
N45
94 18:33:00 Astor, Sander M35
95 18:35:00 Parel, Hans M30
96 18:44:30 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
97 18:45:00 Noorväli, Ursula
<Jooksupartner>
N40
98 18:45:30 Trallmann, Tauno
<Jooksupartner>
M40
99 18:46:00 New, Frederick M65
100 18:50:30 Ott, Indrek M40
101 18:55:00 Treufeldt, ülo
<KJK>
M70
102 18:59:00 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
103 18:59:30 Gorov, Aleksei M35
104 19:00:00 Vain, Ermet M40
105 19:00:30 Kübar, Rene M40
106 19:01:00 Kukk, Kristjan
<Telia Spordiklubi>
M45
107 19:08:00 Kull , Andre
<CC Rota Mobilis >
M40
108 19:10:00 Albert, August M55
109 19:25:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ingerma, Peeter M45
2 Savitsch, Grete Maria N-U17
3 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu TK>
M-U15
4 Utar, Urmo M30
5 Särak, Ivo
<Vendomar AS>
M40
6 New, Frederick M65
7 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
8 Hütt, Oliver Harris M-U19
9 Killing, Egert FILTER M-U30
10 Killing, Kristel FILTER N-U30
11 Suurkivi, Cathy-Liis FILTER N-U30
12 Põlluveer, Mathias FILTER M-U30