Filter Temposari / 5. etapp 25.07.2018

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.
NB! Palume juba hõivatud stardiajale registreerida ainult juhul, kui olete sinna registreerinud inimesega eelnevalt koos sõitmise kokku leppinud.

Paarissõit 25 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Kolk, Kalev M55
2 17:15:00 Pohl, Piia
<Tervisesport>
N45
3 17:15:30 Jõgi, Joonas
<CFC>
M-U30
4 17:15:30 Ööbik, Antti M40
5 17:16:00 Tuul, Annika RedBike M40
6 17:16:30 Sõber, Ahto M45
7 17:16:30 Mäe, Mati M30
8 17:17:00 Juul, Jüri M75
9 17:17:00 Vain, Ermet
<Rae Rattaklubi>
M35
10 17:17:30 Laineste, Andres M45
11 17:18:00 Lugenberg, Annikki N-U15
12 17:18:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
13 17:19:00 Liik, Margus M45
14 17:19:30 Liik, Alari-Fredi M-U23
15 17:20:00 Kübar, Rene M40
16 17:20:30 Uibo, Hermo
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi III M40
17 17:20:30 Tupits, Norman M40
18 17:21:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
19 17:21:30 Vinogradov, Georgi M-U19
20 17:21:30 Vinogradov, Vladimir
<InFocus>
M50
21 17:22:00 Novitski, Janar
<TriSmile>
M35
22 17:22:30 kalviste, tarmo
<Ryysak Team>
M45
23 17:23:00 Port, Kristjan M55
24 17:23:30 Kuusk, Enn
<Puha Loomaaed>
M70
25 17:24:00 Kuusemets, Johanna Maria
<21CC Triatloniklubi>
N-U23
26 17:24:30 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
27 17:25:00 Vikkisk, Caspar M45
28 17:25:30 Peiker, Urmas M40
29 17:26:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
30 17:26:30 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
31 17:27:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
32 17:27:30 Vool, Stina
<Tervisesport>
N40
33 17:28:00 gutmann, velar
<tripassion>
Viimsi Sport 2 M40
34 17:28:30 Sirk, Ragnar
<NRK>
M-U15
35 17:29:00 Mölder, Tarmo M50
36 17:29:30 Grigorjev, Mait M40
37 17:30:00 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U17
38 17:30:30 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
39 17:31:00 Salum, Siim
<SK Keremeister>
M30
40 17:31:30 Kask, Hendri
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
41 17:32:00 Haav, Krister
<Toggl Racing>
M40
42 17:32:30 Maidre, Oskar CFC SPORDIKLUBI M-U23
43 17:32:30 Mirzojev, Artjom CFC SPORDIKLUBI M-U19
44 17:32:30 Martma, Kert CFC SPORDIKLUBI M-U19
45 17:32:30 Jõeäär, Gert CFC SPORDIKLUBI M30
46 17:32:30 Enok, Egerd CFC SPORDIKLUBI M-U19
47 17:33:00 Rebane, Rait M-U30
48 17:33:30 Mikkin, Kaarel Viimsi Sport 1 M40
49 17:34:00 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport 1 M35
50 17:34:30 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 1 M40
51 17:35:00 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport 1 N45
52 17:35:30 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 1 M40
53 17:36:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
54 17:36:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
55 17:36:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
56 17:36:00 Korb, Imre A. Le Coq Team M40
57 17:36:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
58 17:36:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M45
59 17:36:30 Rihma, Katrin Viimsi Sport 1 N30
60 17:37:00 Juss, Jaanus M35
61 17:37:30 Zaletajev, Toomas M40
62 17:38:00 Tuisk, Anneli N35
63 17:38:30 Rooni, Ron CFC SPORDIKLUBI M-U13
64 17:39:00 Lootus, Stefan M-U19
65 17:39:30 Gutmann, Veigo M50
66 17:40:00 Kruusalu, Zinaida N45
67 17:40:30 Luts, Vello M40
68 17:40:30 Teder, Vello M50
69 17:41:00 Hermaküla, Hannes M45
70 17:41:30 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
71 17:42:00 Haljak, Antti M40
72 17:42:30 Miljand, Rauno
<21CC>
M-U30
73 17:43:00 Mikk, Margus M40
74 17:43:00 Russow, Urve N45
75 17:43:30 Prous, Priit M30
76 17:44:00 Viska, Indrek
<MyBody.ee>
M35
77 17:44:30 Sikk, Andres RMIT M35
78 17:44:30 Pahlberg, Erik RMIT M-U23
79 17:44:30 Talur, Daniel RMIT M35
80 17:44:30 Vasarik, Aarne RMIT M40
81 17:45:00 Ernes, Sander M35
82 17:45:30 Gutmann, Tarmo M45
83 17:46:00 Rokk, Annika RMIT N40
84 17:46:30 Märtin, Liina
<Aerobike>
N30
85 17:47:00 Punane, Marian
<Porter Racing>
N30
86 17:47:30 Raudsepp, Priit
<Pühajärve SPA>
M35
87 17:48:00 Härm, Leo M70
88 17:48:30 Tirmaste, Alar Rae Rattaklubi III M40
89 17:49:00 Rubenis, Normunds M50
90 17:49:00 Rubenis, Normunds M50
91 17:49:30 Rubenis, Normunds M50
92 17:50:00 Martsuk, Taaja
<RedBike Rattaklubi>
RedBike N30
93 17:50:30 BORISOV, ALEXEY M30
94 17:50:30 BIATOVA, OLGA N-U30
95 17:51:00 Kõiv, Kardon
<21CC Triatloniklubi>
M40
96 17:51:30 Rõzko, Kristin
<CFC>
N-U30
97 17:52:00 PENNERT, VLADIMIR
<Järva-Jaani RSK>
M65
98 17:52:30 Kägu, Hannes M50
99 17:53:00 Kaasik, Enno M70
100 17:53:30 Uusen, Hindrik M40
101 17:55:00 Paat, Jürgen Viimsi Sport 2 M35
102 17:55:30 Paat, Merli Viimsi Sport 2 N30
103 17:56:00 Kiitam, Ivar M-U30
104 17:56:30 Vähi, Markus RedBike M35
105 17:56:30 Lillep, Maris RedBike N30
106 17:57:00 Olivson, Sergei
<CFC>
M50
107 17:57:00 Sepp, Kaspar
<CC Superior>
M60
108 17:57:30 Viilas, Sirlet N30
109 17:58:00 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
110 17:58:00 Evendi, Kristi
<Porter Racing>
N35
111 17:58:30 Tamm, Pirmin
<Tabasalu Triatloniklubi>
M30
112 17:59:00 Sormunen, Raivo
<Äripäeva SK>
M40
113 17:59:30 Einroos, Evert M-U30
114 18:00:00 Pärt, Ingrit N40
115 18:00:00 Pärt, Janek M40
116 18:00:30 Olgo, Raivo
<Tripassion Triatloniklubi>
Pyssid M45
117 18:01:00 Klaaser, Gert M50
118 18:01:30 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
119 18:01:30 Tulp, Rain M50
120 18:02:00 Tulp, Tiia N50
121 18:02:30 Rüüsak, Henri
<Ryysak Team>
M45
122 18:03:00 ROOSIMÄGI, ERRETH M30
123 18:03:30 Mätas, Egle
<TÜ ASK>
N35
124 18:04:00 Hagen, Tiina Rae Rattaklubi I N35
125 18:04:30 Süld, Jacob
<Nõmme rattaklubi>
M-U17
126 18:05:00 Ruubel, Raul
<AT Sport>
M30
127 18:05:30 Männi, Mattias
<Telia Spordiklubi>
M35
128 18:06:00 Tammearu, Tarmo M35
129 18:06:30 Kristal, Tõnis M50
130 18:07:00 Tiisvend, Jaanus M45
131 18:07:00 Altma, Andres M45
132 18:10:00 Vorontsov, Aleksei
<InFocus>
M45
133 18:12:00 Vare, Priit Hawaii Express Team M40
134 18:15:00 Schultz, Peeter M40
135 18:15:30 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
136 18:16:00 Eelmets, Indrek Pyssid M40
137 18:16:00 Poller, Kaisa N30
138 18:18:00 Tinno, Margus
<velo clubbers>
velo clubbers M40
139 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
140 18:25:00 Õun, Piret M35
141 18:26:00 Kooser, Arthur
<CFC>
CFC SPORDIKLUBI M-U23
142 18:29:00 Põtter, Jaanus
<TriSmile>
M45
143 18:30:00 Noorväli, Ursula
<SK Jooksupartner>
M40
144 18:30:00 Trallmann, Tauno
<SK Jooksupartner>
M40
145 18:30:30 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
M30
146 18:31:00 Lepik, Janno M30
147 18:31:30 Niit, Maiken
<Tervisesport>
N30
148 18:32:00 Taal, Tanel M30
149 18:34:00 Raasuke, Erkki M45
150 18:35:00 Tatrik, Ivo M45
151 18:35:30 Augasmägi, Aho
<21CC Triatloniklubi>
M40
152 18:35:30 Oidekivi, Jane
<21CC Triatloniklubi>
N40
153 18:38:00 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
154 18:40:30 Kuusalu, Asko
<Koidu Suusaklubi>
M40
155 18:41:00 Rist, Liisi Hawaii Express Team M-U30
156 18:41:30 Kivistik, Gert Hawaii Express Team M-U30
157 18:42:00 Aksin, Janno Hawaii Express Team M35
158 18:45:00 Karing, Krista RedBike N-U30
159 18:45:30 Karing, Toivo M60
160 18:46:00 New, Frederick M65
161 18:46:30 Pohl, Marko
<AT Sport Team>
M30
162 18:47:00 Gorov, Aleksei M35
163 18:48:00 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70
164 18:50:00 Näks, Einar
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi II M40
165 18:58:30 Väli, Reigo M50
166 18:59:00 Värik, Hanna-Liisa N-U15
167 18:59:30 Puusepp, Karlis M40
168 19:00:00 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
velo clubbers M35
169 19:00:00 Ott, Indrek M35
170 19:00:30 Pallas, Helari M35
171 19:01:00 Albert, August M50
172 19:01:00 Kaal, Liisi M40
173 19:01:30 Savitsch, Grete Maria
<Tabasalu triatloniklubi>
N-U15
174 19:01:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu triatloniklubi>
M-U13
175 19:02:00 Talviste, Einari M50
176 19:02:30 Krutob, Tiina N50
177 19:03:00 Labzina, Erika
<21CC>
178 19:03:30 Labzina, Erika
<21CC Triatloniklubi>
N40
179 19:04:00 Neeme, Ergo M45
180 19:04:00 Sild-Neeme, Eike N40
181 19:04:30 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
182 19:05:00 Sibul, Jaan
<21CC Triatloniklubi>
M40
183 19:05:30 Vimberg, Vjacheslav
<21.CC>
M40
184 19:06:00 Mustonen, sille
<RedBike>
RedBike N30
185 19:07:00 Tühis, Anneli N40
186 19:10:00 Reinpõld, Risto M35
187 19:15:00 Elling, Toomas Rae Rattaklubi I M40
188 19:16:00 Reisenbuk, Erik
<KJK>
M-U23
189 19:19:30 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
190 19:20:00 Kull, Andre
<CC Rota Mobilis>
M40
191 19:25:00 Pajus, Rene
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi I M40
192 19:30:00 Doman, Andrei
<InFocus>
M40
193 19:31:00 Possul, Kadri
<21CC Triatloniklubi>
N45
194 19:32:30 Voogla , Kaido
<RedBike >
RedBike M40
195 19:35:00 Kivioja, Raimo
<RR Siplased/Sportlab>
M35
196 19:37:30 Sildvee, Madis
<RR Siplased>
M40
197 19:40:30 Kreegimets, Robin M-U19
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Laineste, Andres M45
2 Possul, Kadri
<21CC Triatloniklubi>
N45
3 Ingerma, Peeter
<Kats&Pets>
M45
4 kalviste, tarmo
<Ryysak Team>
M45
5 Kuusk, Klarika
<Treeningpartner>
N45
6 New, Frederick M65
7 Sibul, Jaan
<21CC Triatloniklubi>
M40
8 Rüüsak, Henri
<Ryysak Team>
M45
9 Raie, Arabella N-U13
10 Novitski, Janar
<TriSmile>
M35
11 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
12 Suurkivi, Cathy-Liis N-U30
13 Põlluveer, Mathias M-U30
14 Killing, Egert M-U30
15 Toppi, Kristel N-U30
16 Raudsepp, Priit
<Pühajärve SPA>
M35
17 Uus, Koit
<LHV>
M30
18 Suimets, Andres
<Sparta>
M30
19 Kuusalu, Asko
<Koidu Suusaklubi>
M40
20 Roots, Raul
<Eesti Energia Spordiklubi>
M-U30
21 Tühis, Anneli N40
22 Tõnismäe, Marek
<Täppsportlased>
M40
23 Hirmat, Toomas
<Täppsportlased>
M50
24 Maidla, Margus
<Treeningpartner>
M45
25 Kulbas, Renee M40
26 Tippi, Bert CFC SPORDIKLUBI M-U30
27 Savitsch, Grete Maria
<Tabasalu TK>
N-U15
28 Lomaka, Andre M40
29 Kulbas, Oliver M30
30 Škubel, Andrei
<Treeningpartner>
M-U30
31 Tinno, Margus
<velo clubbers>
velo clubbers M40