Filter Temposari / 5. etapp 25.07.2018

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.
NB! Palume juba hõivatud stardiajale registreerida ainult juhul, kui olete sinna registreerinud inimesega eelnevalt koos sõitmise kokku leppinud.

Paarissõit 25 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Pohl, Piia
<Tervisesport>
N45
2 17:15:00 Kolk, Kalev M55
3 17:15:30 Ööbik, Antti M40
4 17:16:00 Tuul, Annika RedBike M40
5 17:16:30 Sõber, Ahto M45
6 17:16:30 Mäe, Mati M30
7 17:17:00 Vain, Ermet
<Rae Rattaklubi>
M35
8 17:17:00 Juul, Jüri M75
9 17:17:30 Laineste, Andres M45
10 17:18:00 Lugenberg, Annikki N-U15
11 17:18:30 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
12 17:19:00 Liik, Margus M45
13 17:19:30 Liik, Alari-Fredi M-U23
14 17:20:00 Kübar, Rene M40
15 17:20:30 Tupits, Norman M40
16 17:21:00 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
17 17:21:30 Vinogradov, Vladimir
<InFocus>
M50
18 17:21:30 Vinogradov, Georgi M-U19
19 17:22:00 Novitski, Janar
<TriSmile>
M35
20 17:22:30 kalviste, tarmo
<Ryysak Team>
M45
21 17:23:00 Port, Kristjan M55
22 17:23:30 Kuusk, Enn
<Puha Loomaaed>
M70
23 17:24:00 Kuusemets, Johanna Maria
<21CC Triatloniklubi>
N-U23
24 17:24:30 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
25 17:25:00 Vikkisk, Caspar M45
26 17:25:30 Peiker, Urmas M40
27 17:26:00 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
28 17:26:30 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
29 17:27:00 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
30 17:27:30 Vool, Stina
<Tervisesport>
N40
31 17:28:00 gutmann, velar
<tripassion>
Viimsi Sport 2 M40
32 17:28:30 Sirk, Ragnar
<NRK>
M-U15
33 17:29:00 Mölder, Tarmo M50
34 17:29:30 Grigorjev, Mait M40
35 17:30:00 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U17
36 17:30:30 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
37 17:31:00 Salum, Siim
<SK Keremeister>
M30
38 17:31:30 Kask, Hendri
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
39 17:32:00 Haav, Krister
<Toggl Racing>
M40
40 17:32:30 Mirzojev, Artjom CFC SPORDIKLUBI M-U19
41 17:32:30 Maidre, Oskar CFC SPORDIKLUBI M-U23
42 17:32:30 Enok, Egerd CFC SPORDIKLUBI M-U19
43 17:32:30 Jõeäär, Gert CFC SPORDIKLUBI M30
44 17:32:30 Martma, Kert CFC SPORDIKLUBI M-U19
45 17:33:00 Rebane, Rait M-U30
46 17:33:30 Mikkin, Kaarel Viimsi Sport 1 M40
47 17:34:00 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport 1 M35
48 17:34:30 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 1 M40
49 17:35:00 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport 1 N45
50 17:35:30 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 1 M40
51 17:36:00 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
52 17:36:00 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
53 17:36:00 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M45
54 17:36:00 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
55 17:36:00 Korb, Imre A. Le Coq Team M40
56 17:36:00 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
57 17:36:30 Rihma, Katrin Viimsi Sport 1 N30
58 17:37:00 Juss, Jaanus M35
59 17:37:30 Zaletajev, Toomas M40
60 17:38:00 Tuisk, Anneli N35
61 17:38:30 Rooni, Ron CFC SPORDIKLUBI M-U13
62 17:39:00 Lootus, Stefan M-U19
63 17:39:30 Gutmann, Veigo M50
64 17:40:00 Kruusalu, Zinaida N45
65 17:40:30 Luts, Vello M40
66 17:40:30 Teder, Vello M50
67 17:41:00 Hermaküla, Hannes M45
68 17:41:30 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
69 17:42:00 Haljak, Antti M40
70 17:42:30 Miljand, Rauno
<21CC>
M-U30
71 17:43:00 Mikk, Margus M40
72 17:43:00 Russow, Urve N45
73 17:43:30 Prous, Priit M30
74 17:44:00 Viska, Indrek
<MyBody.ee>
M35
75 17:44:30 Sikk, Andres RMIT M35
76 17:44:30 Pahlberg, Erik RMIT M-U23
77 17:44:30 Vasarik, Aarne RMIT M40
78 17:44:30 Talur, Daniel RMIT M35
79 17:45:00 Ernes, Sander M35
80 17:45:30 Gutmann, Tarmo M45
81 17:46:00 Rokk, Annika RMIT N40
82 17:46:30 Märtin, Liina
<Aerobike>
N30
83 17:47:00 Punane, Marian
<Porter Racing>
N30
84 17:47:30 Raudsepp, Priit
<Pühajärve SPA>
M35
85 17:55:00 Paat, Jürgen Viimsi Sport 2 M35
86 17:55:30 Paat, Merli Viimsi Sport 2 N30
87 18:00:00 Pärt, Ingrit N40
88 18:00:00 Pärt, Janek M40
89 18:00:30 Olgo, Raivo
<Tripassion Triatloniklubi>
Pyssid M45
90 18:01:00 Klaaser, Gert M50
91 18:01:30 Tulp, Rain M50
92 18:02:00 Tulp, Tiia N50
93 18:02:30 Rüüsak, Henri
<Ryysak Team>
M45
94 18:05:30 Männi, Mattias
<Telia Spordiklubi>
M35
95 18:06:00 Tammearu, Tarmo M35
96 18:10:00 Vorontsov, Aleksei
<InFocus>
M45
97 18:12:00 Vare, Priit Hawaii Express Team M40
98 18:15:00 Schultz, Peeter M40
99 18:15:30 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
100 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
101 18:29:00 Põtter, Jaanus
<TriSmile>
M45
102 18:30:00 Noorväli, Ursula
<SK Jooksupartner>
M40
103 18:30:00 Trallmann, Tauno
<SK Jooksupartner>
M40
104 18:30:30 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
M30
105 18:31:00 Lepik, Janno M30
106 18:34:00 Raasuke, Erkki M45
107 18:38:00 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
108 18:41:00 Rist, Liisi Hawaii Express Team M-U30
109 18:41:30 Kivistik, Gert Hawaii Express Team M-U30
110 18:42:00 Aksin, Janno Hawaii Express Team M35
111 18:45:00 Karing, Krista RedBike N-U30
112 18:45:30 Karing, Toivo M60
113 18:46:00 New, Frederick M65
114 18:47:00 Gorov, Aleksei M35
115 18:48:00 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70
116 18:59:00 Värik, Hanna-Liisa N-U15
117 18:59:30 Puusepp, Karlis M40
118 19:00:00 Ott, Indrek M35
119 19:00:30 Pallas, Helari M35
120 19:01:00 Kaal, Liisi M40
121 19:01:00 Albert, August M50
122 19:01:30 Savitsch, Grete Maria
<Tabasalu triatloniklubi>
N-U15
123 19:01:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu triatloniklubi>
M-U13
124 19:02:00 Talviste, Einari M50
125 19:02:30 Krutob, Tiina N50
126 19:05:00 Sibul, Jaan
<21CC Triatloniklubi>
M40
127 19:19:30 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
128 19:20:00 Kull, Andre
<CC Rota Mobilis>
M40
129 19:30:00 Doman, Andrei
<InFocus>
M40
130 19:31:00 Possul, Kadri
<21CC Triatloniklubi>
N45
131 19:35:00 Kivioja, Raimo
<RR Siplased/Sportlab>
M35
132 19:37:30 Sildvee, Madis
<RR Siplased>
M40
133 19:40:30 Kreegimets, Robin M-U19
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Laineste, Andres M45
2 Possul, Kadri
<21CC Triatloniklubi>
N45
3 Ingerma, Peeter
<Kats&Pets>
M45
4 kalviste, tarmo
<Ryysak Team>
M45
5 Kuusk, Klarika
<Treeningpartner>
N45
6 New, Frederick M65
7 Sibul, Jaan
<21CC Triatloniklubi>
M40
8 Rüüsak, Henri
<Ryysak Team>
M45
9 Raie, Arabella N-U13
10 Novitski, Janar
<TriSmile>
M35
11 Juhkov, Janar
<Treeningpartner>
M30
12 Suurkivi, Cathy-Liis N-U30
13 Põlluveer, Mathias M-U30
14 Killing, Egert M-U30
15 Toppi, Kristel N-U30
16 Raudsepp, Priit
<Pühajärve SPA>
M35