Filter Temposari / 6. etapp 08.08.2018

Eelregistreerimine lõppeb võistlusnädala esmaspäeval kell 24:00.

Eraldistart 10 km
# Algus Nimi Meeskond Vanuseklass
1 17:15:00 Kolk, Kalev M55
2 17:15:30 Pohl, Piia
<Tervisesport>
N45
3 17:16:00 Ööbik, Antti M40
4 17:16:30 Pallas, Helari M35
5 17:16:30 Tuul, Annika RedBike M40
6 17:17:00 Mäe, Mati M30
7 17:17:00 Sõber, Ahto M45
8 17:17:30 Vain, Ermet
<Rae Rattaklubi>
M35
9 17:17:30 Juul, Jüri M75
10 17:18:00 Lugenberg, Annikki N-U15
11 17:18:30 Laineste, Andres M45
12 17:19:00 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
13 17:19:30 Liik, Margus M45
14 17:20:00 Liik, Alari-Fredi M-U23
15 17:20:30 Kübar, Rene M40
16 17:21:00 Tupits, Norman M40
17 17:21:30 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
18 17:22:00 Vinogradov, Georgi M-U19
19 17:22:00 Vinogradov, Vladimir
<InFocus>
M50
20 17:22:30 Kreegimets, Robin M-U19
21 17:23:00 Novitski, Janar
<TriSmile>
M35
22 17:23:30 kalviste, tarmo
<Ryysak Team>
M45
23 17:24:00 Port, Kristjan M55
24 17:24:30 Kuusk, Enn
<Puha Loomaaed>
M70
25 17:25:00 Kuusemets, Johanna Maria
<21CC Triatloniklubi>
N-U23
26 17:25:30 Palk, Esko
<vk Velron>
M50
27 17:26:00 Vikkisk, Caspar M45
28 17:26:30 Savitsch, Grete Maria
<Tabasalu triatloniklubi>
N-U15
29 17:26:30 Savitsch, Gert Martin
<Tabasalu triatloniklubi>
M-U13
30 17:27:00 Peiker, Urmas M40
31 17:27:30 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
32 17:28:00 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
33 17:28:30 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
34 17:29:00 Vool, Stina
<Tervisesport>
N40
35 17:29:30 gutmann, velar
<tripassion>
Viimsi Sport 2 M40
36 17:30:00 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U17
37 17:30:30 Sirk, Ragnar
<NRK>
M-U15
38 17:31:00 Mölder, Tarmo M50
39 17:31:30 Grigorjev, Mait M40
40 17:32:00 Lagenõmm, Aivar
<Järva-Jaani RSK>
M45
41 17:32:30 Salum, Siim
<SK Keremeister>
M30
42 17:33:00 Kask, Hendri
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
43 17:33:30 Mikkin, Kaarel Viimsi Sport 1 M40
44 17:34:00 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport 1 M35
45 17:34:30 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 1 M40
46 17:35:00 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport 1 N45
47 17:35:30 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 1 M40
48 17:36:00 Haav, Krister
<Toggl Racing>
M40
49 17:36:30 Rihma, Katrin Viimsi Sport 1 N30
50 17:37:00 Martma, Kert CFC SPORDIKLUBI M-U19
51 17:37:00 Mirzojev, Artjom CFC SPORDIKLUBI M-U19
52 17:37:00 Maidre, Oskar CFC SPORDIKLUBI M-U23
53 17:37:00 Jõeäär, Gert CFC SPORDIKLUBI M30
54 17:37:00 Enok, Egerd CFC SPORDIKLUBI M-U19
55 17:37:30 Rebane, Rait M-U30
56 17:38:00 Tuisk, Anneli N35
57 17:38:30 Rehi, Maila A. Le Coq Team N45
58 17:38:30 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
59 17:38:30 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
60 17:38:30 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M45
61 17:38:30 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
62 17:38:30 Korb, Imre A. Le Coq Team M40
63 17:39:00 Lootus, Stefan M-U19
64 17:39:30 Gutmann, Veigo M50
65 17:40:00 Kruusalu, Zinaida N45
66 17:40:30 Juss, Jaanus M35
67 17:41:00 Zaletajev, Toomas M40
68 17:41:30 Rooni, Ron CFC SPORDIKLUBI M-U13
69 17:42:00 Luts, Vello M40
70 17:42:00 Teder, Vello M50
71 17:42:30 Hermaküla, Hannes M45
72 17:43:00 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
73 17:43:30 Haljak, Antti M40
74 17:44:00 Miljand, Rauno
<21CC>
M-U30
75 17:44:30 Mikk, Margus M40
76 17:44:30 Russow, Urve N45
77 17:45:00 Ernes, Sander M35
78 17:45:30 Prous, Priit M30
79 17:46:00 Viska, Indrek
<MyBody.ee>
M35
80 17:46:30 Sikk, Andres RMIT M35
81 17:46:30 Pahlberg, Erik RMIT M-U23
82 17:46:30 Talur, Daniel RMIT M35
83 17:46:30 Vasarik, Aarne RMIT M40
84 17:47:00 Gutmann, Tarmo M45
85 17:47:30 Rokk, Annika RMIT N40
86 17:48:00 Märtin, Liina
<Aerobike>
N30
87 17:50:00 Pedai, Martin M40
88 17:55:00 Paat, Jürgen Viimsi Sport 2 M35
89 17:55:30 Paat, Merli Viimsi Sport 2 N30
90 18:00:00 Pärt, Janek M40
91 18:00:30 Pärt, Ingrit N40
92 18:01:00 Klaaser, Gert M50
93 18:01:30 Tulp, Rain M50
94 18:02:00 Tulp, Tiia N50
95 18:02:30 Rüüsak, Henri
<Ryysak Team>
M45
96 18:06:00 Tammearu, Tarmo M35
97 18:10:00 Vorontsov, Aleksei
<InFocus>
M45
98 18:12:00 Vare, Priit Hawaii Express Team M40
99 18:15:00 Schultz, Peeter M40
100 18:15:30 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
101 18:20:00 Kotov, Raul
<velo clubbers>
velo clubbers M50
102 18:27:00 Markus, Mart
<Tallinna Kiiruisuklubi>
M-U30
103 18:29:00 Põtter, Jaanus
<TriSmile>
M45
104 18:30:00 Trallmann, Tauno
<SK Jooksupartner>
M40
105 18:30:30 Noorväli, Ursula
<SK Jooksupartner>
M40
106 18:31:00 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
M30
107 18:31:30 Lepik, Janno M30
108 18:34:00 Raasuke, Erkki M45
109 18:34:30 Meisalu, Martin M30
110 18:40:00 Gorov, Aleksei M35
111 18:41:00 Rist, Liisi Hawaii Express Team M-U30
112 18:41:30 Kivistik, Gert Hawaii Express Team M-U30
113 18:42:00 Aksin, Janno Hawaii Express Team M35
114 18:45:00 Karing, Krista RedBike N-U30
115 18:45:30 Karing, Toivo M60
116 18:46:00 New, Frederick M65
117 18:48:00 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M70
118 18:59:00 Värik, Hanna-Liisa N-U15
119 18:59:30 Puusepp, Karlis M40
120 19:00:00 Ott, Indrek M35
121 19:01:00 Albert, August M50
122 19:01:30 Kaal, Liisi M40
123 19:02:00 Talviste, Einari M50
124 19:02:30 Krutob, Tiina N50
125 19:03:00 Alumaa, Priit M50
126 19:05:00 Sibul, Jaan
<21CC Triatloniklubi>
M40
127 19:19:30 Ennok, Tarmo
<CC Rota Mobilis>
M45
128 19:20:00 Kull, Andre
<CC Rota Mobilis>
M40
129 19:30:00 Doman, Andrei
<InFocus>
M40
130 19:31:00 Possul, Kadri
<21CC Triatloniklubi>
N45
131 19:35:00 Kivioja, Raimo
<RR Siplased/Sportlab>
M35
132 19:37:30 Sildvee, Madis
<RR Siplased>
M40
Jooks 5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Laineste, Andres M45
2 Possul, Kadri
<21CC Triatloniklubi>
N45
3 Ingerma, Peeter
<Kats&Pets>
M45
4 kalviste, tarmo
<Ryysak Team>
M45
5 Kuusk, Klarika
<Treeningpartner>
N45
6 New, Frederick M65
7 Sibul, Jaan
<21CC Triatloniklubi>
M40
8 Rüüsak, Henri
<Ryysak Team>
M45
9 Raie, Arabella N-U13
10 Novitski, Janar
<TriSmile>
M35
11 Suurkivi, Cathy-Liis N-U30
12 Põlluveer, Mathias M-U30
13 Killing, Egert M-U30
14 Toppi, Kristel N-U30
15 Pedai, Martin M40