Filter Maanteekarikasari / 2. etapp / Elva 20.05.2018

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk distants 87 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lelov, Andrus M45
2 Alaru, Riho M30
3 Kriisa, Toomas M50
4 Raidma, Steven M40
5 Rosenberg, Reigo M-U30
6 Rooba, Martti M30
7 Pern, Kaido M30
8 Kolessov, Jevgeni M30
9 Adajatullin, Rustam M45
10 Kodasma, Marek M40
11 Kõiv, Kardo RedBike Team M35
12 Pindel, Renar RedBike Team M30
13 Kuljus, Viljar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M30
14 Rubenis, Normunds M50
15 Koppa, Marko M40
16 KAHEM, SIMMO M30
17 Uudam, Madis M35
18 Tulp, Rain M50
19 Einroos, Evert M-U30
20 Oras, Janno M30
21 Ormus, Erkki M45
22 Kompus, Meelis M40
23 Pavlov, Raul M30
24 Kivioja, Raimo
<RR Siplased/Sportlab>
M35
25 Mölder, Jaak M45
26 Järvet, Heiti Agrovarustus OÜ M35
27 Port, Kristjan M55
28 Karing, Krista RedBike Team N-U30
29 Kalm, Toomas M45
30 Õun, Margus
<Vabajooks>
M40
31 gutmann, velar
<tripassion>
M40
32 Vool, Stina
<Tervisesport>
N40+
33 Mänd, Margus Agrovarustus OÜ M45
34 Vendelin, Karl Arnold Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
35 Seppa, Raul M45
36 Kaasik, Margus M50
37 Veel, Villu
<SK. Maailmarändurid / Viiking / IRL>
M45
38 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
39 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
40 Nikiforov, Igor
<Spordipartner>
M55
41 Nõmmiste, Sulev M45
42 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
43 Jõgi, Allan
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
44 MAHLAKAS, KALEV M50
45 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M50
46 Jullinen, Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M-U30
47 Iljin, Andrei Hawaii Express Narva M55
48 Kägu, Hannes M50
49 Nõmmeots, Priit M40
50 Pravilov, Egor M50
51 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M30
52 Prommik, Martin M35
53 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
54 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport 1 M35
55 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 1 M40
56 Käär, Tanel
<Nortal>
M35
57 Maasing, Sander
<Peloton>
M30
58 Talumaa, Tiit
<ST.Tiernan CC>
M45
59 Lääne, Meelis
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M50
60 Lanno, Timo M-U30
61 Parv, Martin M-U30
62 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
63 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U19
64 Lootus, Stefan M-U19
65 Varep, Rivo M35
66 Tikk, Lauri M45
67 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
68 Korb, Imre A. Le Coq Team M40
69 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
70 Müürsepp, Madis Viimsi Rattaklubi M50
71 Laanemaa, Kristjan Viimsi Rattaklubi M35
72 Peenema, Reijo
<Fixus>
M30
73 Viigipuu, Toomas
<TARTU SK VELO>
M55
74 Viigipuu, Toomas
<TARTU SK VELO>
M55
75 Luik, Janek Aave Spordiklubi M40
76 Hermaküla, Hannes M45
77 Tupits, Norman Rae Rattaklubi M40
78 Raadom, Erik A&T Sport CarTrans M35
79 Nirgi, Robin A&T Sport CarTrans M-U19
80 Dedov, Peeter A&T Sport CarTrans M35
81 Kippasto, Margo A&T Sport CarTrans M40
82 Pruul, Priit M35
83 Põder, Veiko
<RedBike>
RedBike Team M35
84 Mikk, Margus M40
85 Prous, Priit M30
86 Voolaid, Veiko
<Otepää Kehakultuurikollektiiv>
M35
87 Peil, Lauri
<Rein Taaramäe rattaklubi>
M40
88 Leidt, Meelis
<Peloton>
M45
89 Ritson, Jaanus Lennujaama Spordiklubi 1 M45
90 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
91 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
92 Karjamets, Karmo Lennujaama Spordiklubi 1 M30
93 Neidra, Rainer Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
94 Kasenõmm, Priit M40
95 Kivistik, Gert Hawaii Express Team M-U30
96 Kopli, Tarmo Hawaii Express Team M40
97 Alamaa, Siim-Erik Hawaii Express Team M-U30
98 Tarmu, Ragrnar Hawaii Express Team M35
99 Aksin, Janno Hawaii Express Team M35
100 Ailt, Priit M35
101 Vaga, Kristo Enn Hawaii Express Team M-U30
102 Nõmm, Henri M30
103 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
104 Pikkor, Erik
<Troy lee design Ktm>
M40
105 Konrad, Ruudi M40
106 Kaldoja, Avely
<A&T Spordiklubi>
A&T Sport CarTrans N30
107 Nõmm, Karel Georg
<Nõmme Rattaklubi>
M-U30
108 Kibal, Tair
<Haanja Rattaklubi>
M35
109 Suurpere, Arvi
<RTR>
A&T Sport CarTrans M45
110 Lepp, Erkki
<Team Hevi>
M30
111 Aule, Krister Viimsi Sport 2 M40
112 Kreegimets, Robin M-U19
113 Märks, Marko M40
114 Lainemäe, Rauno M-U30
115 Kärner, Mart Peloton M45
116 Koort, Tauno M45
117 Nigul, Alar
<CFC Spordiklubi>
M50
118 Starshov, Andrey
<Narva Havaii express>
M50
119 holst, mikk M30
120 Nigul, Alar M50
121 Nigul, Mathilde Manuela N-U19
122 Orlovski, Tiit M35
123 Uusen, Tarvi M50
124 Reissaar, Alari M50
125 Sillaots, Vahur A&T Sport CarTrans M40
126 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M55
127 Klaos, Aiko
<Sportland Bottecchia Team>
Sportland Bottecchia Team M35
128 Milistver, Meelis
<Vennad-Dahl>
M40
129 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev>
M-U19
130 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev>
M-U19
131 Zirel, Joel M40
132 Saar, Randar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
133 Hütt, Oliver Harris
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U19
134 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U19
135 Palts, Bert M-U30
136 Sala, Martti
<moomoo>
M30
137 Jermakov, Janar
<Peloton>
Peloton M30
138 Nositsh, Alexander
<NRK>
M-U19
139 Lätte, Raivo Agrovarustus OÜ M45
140 Teder, Feeliks M30
141 Tiisler, Toomas M45
142 Kesper, Raino M40
143 Metslind, Ottomar Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
144 Adams, Markus
<Otepää rattaklubi>
M-U19
145 Matt, Jörgen
<Peloton>
Peloton M-U30
146 Leidt, Markus
<Peloton>
Peloton II M-U19
147 Sarapuu-Sikka, Cristen-Evary
<Peloton>
Peloton II M-U19
148 Kulak, Vjatseslav M30
149 Treimuth, Henri Viljandi Rattaklubi M-U19
150 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi M-U19
151 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi M-U19
152 Siniorg, Ernst A&T Sport CarTrans M30
153 Kooser, Arthur
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U30
154 Randver, Sander CFC Spordiklubi M-U30
155 Kovadlo, Anton
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M35
156 Sisolatins, Arturs
<BELO CYCLING PROJECT>
M35
157 Kruminja, Anastasija
<BELO CYCLING PROJECT>
N-U30
158 Ever, Riho
<Velo Clubbers>
M50
159 Vahtra, Tõnu M30
160 Sorga, Karl Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
161 Jõessar, Janari-Joel M-U30
162 Liivamägi, Sven Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
163 Kalejs, Maris
<Tukums/Velodraugs>
M45
164 Jakin, Alo
<Saint-Michel Auber93>
M30
165 Ivan, Ivanov
<MountainPeaks>
M-U30
166 Ivanov, Vladimir
<MountainPeaks>
M45
167 Poklonski, Freddy M45
168 Maidre, Oskar
<CFC Spordiklubi>
M-U30
169 Maidre, Oskar
<CFC Spordiklubi>
M-U30
170 Laul, Margo M35
171 Kalm, Kelly CFC Spordiklubi N-U30
172 Dobrodeev, Sergei M45
173 Dobrodeev, Sergei M45
174 Dobrodeev, Sergei M45
175 Zalitis, Didzis
<Dobeles dzirnavnieks/Feel Free>
M50
176 Ebras, Kristo
<KJK>
M40
177 Palla, Alar M35
178 Kuusik, Ian M35
179 Kesperi, Rain M35
180 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M50
181 Ribelus, Kalle
<DÜNAMO>
M50
182 Kikkas, Riho
<Valio>
M40
183 Ärm, Rait
<Porterracing>
M-U19
184 Vilipson, Marko
<Peloton>
M55
185 Konsap, Taavi M30
186 adelbert, markko M40
187 Valvas, Vahur
<Rein Taaramäe rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M35
188 Raid, Risto Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
189 Jeret, Timmo
<VELOTEEK>
M-U30
190 Kurits, Joonas
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
191 Oras, Allan
<moomoo>
M40
192 Aro, Virko M35
193 Beljajev, Vladimir
<Tartu SK Velo>
M50
194 Oolo, Kristjan Peloton M30
195 Mändoja, innar Velopete M40
196 Uusen, Hindrik Velopete M40
197 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton M30
198 Maranik, Marek
<TÜASK>
M40
199 Tulk, Heiki
<Tripassion Triatloniklubi>
M55
200 Osmolovskis, Vladislavs
<Velo+>
M40
201 Olivson, Sergei CFC Spordiklubi M50
202 Strēlis, Eduards
<RRS>
M-U19
203 Sulga, Andrejs
<gruppetto.ru>
M35
204 Müür, Hans-Patrick M-U30
205 Klaos, Einar
<Komo>
M55
206 Alekseev, Mikhail
<MountainPeaks>
M40
207 Lazarev, Sergey
<MountainPeaks>
M35
208 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
M-U30
209 Zukker, Anette
<Tartu Ujumisklubi>
N-U30
210 Kelk, Indrek
<Valgete Teede Rattaralli>
M45
211 OLKONEN, Indrek M50
212 Jõksi, Margus
<Velopete>
Velopete M40
213 mihkels, stanislav
<Dünamo>
M40
214 katin, Vladimir M55
215 mihkels, stanislav
<Dünamo>
M40
216 Sepa, Risto Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
217 Soo, Allar M-U30
218 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U19
219 Raivet, Jaan
<CC Rekord>
M40
220 Reisenbuk, Erik
<KJK>
M-U30
221 Knops, Kristaps ZZK TEAM M30
222 Pavlovs, Ēvalds ZZK TEAM M-U30
223 Kornilovs, Vitālijs ZZK TEAM M35
224 Küün, Janar M35
225 Sārs, Mārtiņš ZZK TEAM M30
226 Guschin, Volodymyr ZZK TEAM M40
227 Reinik, Vello
<Püha loomaaed>
M50
228 Ints, Kalev
<Peloton>
Peloton II M40
229 Palu, Ats
<Haaslava MTB>
M35
230 Tarvis, Peeter
<KoMo>
M-U30
231 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
M55
232 Luige, Marko
<KJK>
M-U19
233 Kozelski, Daniel
<KJK>
M-U19
234 Toomela, Tambet M35
235 Kirsipuu, Toomas M50
236 Vilipõld, Kristjan M-U30
237 Kaupmees, Margus Velopete M40
238 Litvintsev, Anton CFC Spordiklubi M-U19
239 Talve, Taavi M45
240 Špillers, Lauris Alpha Baltic - maratoni.lv M40
241 Lazdiņš, Arnis Alpha Baltic - maratoni.lv M-U30
242 Kulakovs, Aleksandrs Alpha Baltic - maratoni.lv M-U30
243 Gavars, Eriks Toms Cycling team RIGA M-U30
244 Kaņepejs, Deins Cycling team RIGA M-U30
245 Vosekalns, Andris Cycling team RIGA M-U30
246 Bogdanovičs, Māris Cycling team RIGA M-U30
247 Pelčers, Kristaps Cycling team RIGA M-U30
248 Ansons, Kristers Cycling team RIGA M-U30
249 Pogodin, Dmitri Hawaii Express Narva M40
250 Rendors, Arvis
<Dobeles dzirnavnieks>
M-U19
251 Uibokand, Janelle
<Astro Baltics>
N-U30
252 Mägi, Marko M40
253 Mägi, Cätlin N35
254 Ruubel, Raul
<AT Sport>
M30
255 karpenko, gleb Hawaii Express Narva M-U19
256 Austa, Caspar M35
257 Tamm, Margo M-U30
258 Lang, Tea N40+
259 Lang, Mae N-U30
260 Vent, Karl Mihkel M-U19
261 Vilumovs, Ivo EVELO TEAM M30
262 Kalverss, Maris EVELO TEAM M40
263 Skrastins, Rihards EVELO TEAM M30
264 Sergis, Kaspars EVELO TEAM M-U30
265 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
266 Schultz, Silver CFC Spordiklubi M30
267 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
268 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
269 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
270 Kirs, Hannes Cycling Tartu/Lõunakeskus M35
271 Mandri, Rene Cycling Tartu/Lõunakeskus M30
272 Sankmann, Joosep Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
273 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
274 Vahtra, Norman Cycling Tartu M-U30
275 Pung, Peeter Cycling Tartu M-U30
276 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
277 Jõeäär, Marten Cycling Tartu M-U30
278 Kempi, Sander Cycling Tartu M-U30
279 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
280 Bogdanov, Andrei Hawaii Express Narva M30
281 Aia, Kardo Püha Loomaaed M-U30
282 Paglant, Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
283 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M30
284 Resev, Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
285 Ottender, Sten Erik Sportland Bottecchia Team M-U30
286 Luks, Sven Sportland Bottecchia Team M50
287 Mikson, Margus Sportland Bottecchia Team M40
288 Tarassov, Kirill Sportland Bottecchia Team M-U30
289 Saar, Tõnis Sportland Bottecchia Team M-U30
290 Kõiv, Marek Sportland Bottecchia Team M40
291 Kiskonen, Eero
<KJK>
M45
292 Grün, Rasmus
<Velopete>
M40
293 Raadik, Indrek M40
294 Enok, Egerd CFC Spordiklubi M-U19
295 Rool, Margus Viimsi Rattaklubi M40
296 Ruse, Margus A&T Sport CarTrans M45
297 Palm, Tõnno A&T Sport CarTrans M45
298 Salumäe, Priit Hawaii Express Team M50
Lühike distants 44 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kolk, Kalev M55
2 ILLAK, Peeter M50
3 ILLAK, Hilja N40+
4 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N35
5 Kruusalu, Zinaida N40+
6 Helmik, Joanna N-U30
7 Nikopenzius, Ivar M40
8 Lugenberg, Arvi M45
9 Talviste, Tarvi M45
10 Vene, Sven M50
11 Hein, Ivar M50
12 Kukkur, Kristian M40
13 Kask, Sten M-U30
14 Kuljus, Ülo
<FNT Spordiklubi>
M60
15 Plētiens, Ilgvars M60
16 Kļaviņš, Laimonis M55
17 Sokolovs, Janis M60
18 Jõever, Aavo M65
19 Johanson, Raoul
<SK Velo>
M55
20 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
21 Tulp, Tiia N40+
22 Koger, Siim M35
23 Valg, Marek M40
24 Kalm, Marika
<Elisa>
N40+
25 New, Frederick M65
26 Ets, Aare M45
27 kotkas, aivar M40
28 Juursoo, Meelis
<Tervisesport>
M45
29 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi>
M45
30 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
31 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
32 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
33 Altma, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
34 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M35
35 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
36 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
N-U30
37 Kuldmäe, Toivo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
38 Jeret, Kalevi
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
39 Ojasalu, Tarmo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M50
40 Voogla, Kaido RedBike Team M40
41 Lepik, Janno M30
42 Haav, Viljar Viimsi Sport 1 M40
43 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 1 M40
44 Rihma, Katrin Viimsi Sport 1 N30
45 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport 1 N40+
46 Niidumaa08, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
47 ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
48 Lepberg, Rein
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M55
49 Tõruvere, Kaarel
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
50 Haava, Henno
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M45
51 Veidenberg, Peeter M65
52 Kaar, Meelis M35
53 Kuusma, Ülle
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N40+
54 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
55 Kuhlap, Kaupo
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M50
56 Lakk, Hendrik
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M65
57 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
58 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
59 Kuldkepp, Peep
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi M50
60 Gutmann, Veigo M50
61 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
62 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
63 Neeme, Virgo
<Tervisesport>
M45
64 Hintser, Jaanus
<Fixus>
M45
65 Vill, Ago M50
66 Kuuseste, Peeter Aave Spordiklubi M50
67 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
68 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
69 Teder, Vello Aave Spordiklubi M50
70 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
71 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
72 Kukk, Aivo M60
73 Klaaser, Gert
<Spordipartner>
M50
74 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
75 Evendi, Kristi
<Porter Racing>
N35
76 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 2 M45
77 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 2 M50
78 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 2 M40
79 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 2 M45
80 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
81 susi, endel M50
82 Jõgi, Johannes
<CFC Spordiklubi>
M-U30
83 Butorin, Aleksandr M40
84 Võsu, Jaan M45
85 Hanni, Toomas M45
86 Viinalass, Leho M35
87 Rammo, Aapo
<SK Tartu Velo>
M65
88 Kurg, Arko
<MTÜ Telia Spordiklubi>
M-U30
89 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
90 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M70+
91 Nurm, Eke M50
92 Udeküll, Margus M35
93 Eenkivi, Kristian M35
94 Kuusk, Enn
<Puha Loomaaed>
M70+
95 Umbleja, Mati M55
96 Viispert, Ando
<Reach-U>
M40
97 Konsap, Ats
<Simuna>
M30
98 Härmson, Toomas
<MTÜ TMB Element Spordiklubi>
M45
99 Karlis, Veiko M35
100 Noormets, Aivar M55
101 Luusepp, Leino M35
102 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
103 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
104 Strugova Rõzko, Tatjana N35
105 Arumets, Joel M45
106 Kalja, Priit M50
107 Härm, Leo M70+
108 Palts, Imre M50
109 Lätte, Raimo Agrovarustus OÜ M-U30
110 Meus, Marek
<Metek>
M35
111 Häelm, Siim M30
112 Oolo, Marek M40
113 Allik, Sten M40
114 Pavlisina, Marina
<InFocus team>
N30
115 Rebane, Aimur
<Liivimaa Rattaklubi>
M45
116 Purge, Margus
<Liivimaa Rattaklubi>
M45
117 värnik, alar
<velomaniakid>
M40
118 Kurg, Eke
<RTG Spordiklubi MTÜ>
M50
119 Pähk, Margus M40
120 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
M45
121 Kutilov, Roman M30
122 Neeme, Virgo
<Tervisesport>
M45
123 Pumpišs, Anrijs
<Tukums>
M45
124 Liik, Marge N30
125 Merisalu, Margus
<Tartu SK Velo>
M60
126 Haldre, Sulev M60
127 Ajaots, Meelis M50
128 Saarmas, Reigo
<Vabajooks>
M35
129 Kenk, Janar M35
130 Tekku, Ivar M45
131 soo, veiko M50
132 Mändla, Mare N40+
133 Polt, Kaido M40
134 Mõtsnik, Jaan
<Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi>
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M50
135 Neemela, Kurmo
<Dünamo>
M45
136 PAAS, Meelis M45
137 Kapajeva, Kristina
<Cfc>
N30
138 Kangur, Tarmo M45
139 Pullerits, Priit M50
140 Štšerbakov , Martin M35
141 Heinsar, Hardi
<Scoutspataljon Team/1. jalaväebrigaad>
M45
142 Tähepõld, Jannar M35
143 Vainre, Mart
<Team Vänt>
M30
144 Külv, Hannes M30
145 Lepik, Siim M-U30
146 Raag, Keir M30
147 Luur, Ervin Püha Loomaaed M60
148 Meltsas, Veiko M40
149 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
150 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M45
Lühike distants 44 km, noorte võistlus
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lugenberg, Annikki N-U15
2 Eenma, Siim M-U15
3 Nõmm, Rasmus M-U15
4 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
5 Anier, Martin
<RTR>
M-U17
6 Pau, Oskar
<RTR>
M-U17
7 Gutmann, Christopher M-U15
8 Volt, Johannes
<Tabasalu Triatloniklubi>
M-U19
9 Nigul, Natali Nora
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U15
10 Nigul, Nathali Nora N-U15
11 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev>
M-U17
12 Põrk, Claid
<Pärnu Kalev>
M-U17
13 Salla, Maik
<Pärnu Kalev>
M-U17
14 Salla, Mailis
<Pärnu Kalev>
N-U17
15 Mitt, Virgo
<Pärnu Kalev>
M-U15
16 Pihelgas, Robin
<Pärnu Kalev>
M-U17
17 Post, Ken
<Pärnu Kalev>
M-U17
18 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U15
19 Õun, Joosep-Mattias
<CFC Spordiklubi>
M-U17
20 Loorits, Risto
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
21 Saar, Raiko
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
22 Reiljan, Janmar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
23 Saar, Andris Roland
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
24 Hütt, Oskar Hendrik
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
25 Lenzius, Martti
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
26 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
27 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
N-U17
28 Floren, Ron-Thorren CFC Spordiklubi M-U17
29 Ilves, Arti
<Peloton>
M-U17
30 Malmre, Marten
<Peloton>
M-U15
31 Rüster, Oliver
<Peloton>
M-U15
32 Järva, Kert
<Smart Sport>
M-U17
33 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U17
34 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi M-U17
35 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi M-U17
36 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi M-U17
37 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi N-U19
38 Toom, Tauri Viljandi Rattaklubi M-U17
39 Tasane, Elina Viljandi Rattaklubi N-U17
40 Ebras, Elisabeth
<KJK>
N-U15
41 Kukk, Kätlin
<Spordipartner>
N-U19
42 Kukk, janek-Robin
<Spordipartner>
M-U17
43 Johanson, Egert
<Kalev Jalgrattakool>
M-U17
44 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U17
45 Pajur, Romet
<CFC>
M-U15
46 Roose, Kert
<Otepää Rattaklubi>
M-U17
47 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
48 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
49 Kõiv, Kevin Kardo CFC Spordiklubi M-U17
50 Kurits, karl
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U15
51 mihkels, madis
<TÜASK>
M-U17
52 mihkels, madis
<TÜASK>
M-U17
53 Kangur, Kevin Rein Taaramäe Rattaklubi M-U15
54 Karki, Martin
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U17
55 Aus, Aaron
<RTR>
M-U15
56 Ragilo, Frank Aron
<KJK>
M-U15
57 Latik, Joonas M-U15
58 Jaeski, Grete N-U19
59 Karki, Martin M-U17
60 Libek, Maario M-U17
61 Mihkels, Madis M-U17
62 Närap, Henry M-U17
63 Punkar, Carl Markus M-U17
64 Roos, Andre M-U17
65 Vill, Reio
<Otepää Rattaklubi>
M-U17
Tervisesõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Madis, Kätlin
<Jooksupartner>
N35
2 Tiisler, Marko M45
3 Jalast, Eneken
<Telia Spordiklubi>
N35
4 Ärmpalu, Aare
<Ruuveni Spordiklubi>
Racebike-Focus M50
5 Vihalemm, Harri
<Ruuveni Spordiklubi>
M50
6 Ärmpalu, Joonas
<Ruuveni Spordiklubi>
M-U30
7 Ärmpalu, Rasmus
<Ruuveni Spordiklubi>
M-U19
8 Puškin, Jürgen
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
9 Rosenthal, Janek
<UPM-Kymmene>
M45
10 Priks, Hanno
<VAK Staier Viljandi>
M55
11 Kiisla, Marju N30
12 Vilbaste, Andreas M-U15
13 Saar, Mauro Erik M-U15
14 Latik, Kristo M-U15
15 Käärst, Ruben M-U15
16 Somelar, Remo M-U15
17 Sillat, Stig Tristan M-U15
18 Põldma, Henri M-U15
19 Kevvai, Raido M30
20 Uibu, Jakko M50
21 Terro, Kristjan M-U15
22 Jallai, Kristel N40+
23 Pallon, Monika N-U30
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Karl Erik M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
3 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U11
4 Kõiv, Glen Gregory
<Nõmme Rattaklubi >
M-U11
5 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
6 Uusen, Nora Velopete N-U11
7 Mõtsnik, Marii Eleen Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 N-U11
8 Härm, Robin M-U11
9 Kiviväli, Karl M-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U9
2 Uusen, Herni Velopete M-U9
3 Mäesepp, Maru M-U9
4 Mäesepp, Minna Li N-U9
5 Pisek, Luisa N-U9
Lastesõit 400m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth CFC Spordiklubi M-U7
2 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U7
Lastesõit 200m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Lisete M/N-U5
2 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M/N-U5