Filter Maanteekarikasari / 4. etapp / Haapsalu 23.06.2018

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk distants 91 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lelov, Andrus M45
2 Kiskonen, Eero
<KJK>
M45
3 Alaru, Riho M30
4 Kriisa, Toomas M50
5 Raidma, Steven M40
6 Rosenberg, Reigo M-U30
7 Rooba, Martti M30
8 Pern, Kaido M30
9 Kolessov, Jevgeni M30
10 Adajatullin, Rustam M45
11 Kodasma, Marek M40
12 Kõiv, Kardo RedBike Team M35
13 Pindel, Renar RedBike Team M30
14 Kuljus, Viljar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M30
15 Rubenis, Normunds M50
16 Koppa, Marko M40
17 KAHEM, SIMMO M30
18 Uudam, Madis M35
19 Tulp, Rain M50
20 Oras, Janno M30
21 Ormus, Erkki M45
22 Kompus, Meelis M40
23 Pavlov, Raul M30
24 Kivioja, Raimo
<RR Siplased/Sportlab>
M35
25 Mölder, Jaak M45
26 Järvet, Heiti Agrovarustus OÜ M35
27 Port, Kristjan M55
28 Karing, Krista RedBike Team N-U30
29 Kalm, Toomas M45
30 Õun, Margus
<Vabajooks>
M40
31 gutmann, velar
<tripassion>
M40
32 Vool, Stina
<Tervisesport>
N40+
33 Mänd, Margus Agrovarustus OÜ M45
34 Vendelin, Karl Arnold Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
35 Seppa, Raul M45
36 Kaasik, Margus M50
37 Veel, Villu
<SK. Maailmarändurid / Viiking / IRL>
M45
38 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
39 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
40 Nikiforov, Igor
<Spordipartner>
M55
41 Nõmmiste, Sulev M45
42 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
43 Jõgi, Allan
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
44 MAHLAKAS, KALEV M50
45 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M50
46 Jullinen, Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M-U30
47 Iljin, Andrei Hawaii Express Narva M55
48 Kägu, Hannes M50
49 Nõmmeots, Priit M40
50 Pravilov, Egor M50
51 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M30
52 Prommik, Martin M35
53 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
54 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport 1 M35
55 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 1 M40
56 Maasing, Sander
<Peloton>
M30
57 Lanno, Timo M-U30
58 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U19
59 Lootus, Stefan M-U19
60 Gutmann, Veigo M50
61 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
62 Korb, Imre A. Le Coq Team M40
63 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
64 Müürsepp, Madis Viimsi Rattaklubi M50
65 Laanemaa, Kristjan Viimsi Rattaklubi M35
66 Peenema, Reijo
<Fixus>
M30
67 Luik, Janek Aave Spordiklubi M40
68 Hermaküla, Hannes M45
69 Tupits, Norman Rae Rattaklubi M40
70 Nirgi, Robin A&T Sport CarTrans M-U19
71 Kippasto, Margo A&T Sport CarTrans M40
72 Põder, Veiko
<RedBike>
RedBike Team M35
73 Mikk, Margus M40
74 Prous, Priit M30
75 Viska, Indrek
<MyBody.ee>
M35
76 Ritson, Jaanus Lennujaama Spordiklubi 1 M45
77 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
78 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
79 Karjamets, Karmo Lennujaama Spordiklubi 1 M30
80 Neidra, Rainer Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
81 Kivistik, Gert Hawaii Express Team M-U30
82 Kopli, Tarmo Hawaii Express Team M40
83 Alamaa, Siim-Erik Hawaii Express Team M-U30
84 Tarmu, Ragrnar Hawaii Express Team M35
85 Aksin, Janno Hawaii Express Team M35
86 Ailt, Priit M35
87 Vaga, Kristo Enn Hawaii Express Team M-U30
88 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
89 Pikkor, Erik
<Troy lee design Ktm>
M40
90 Konrad, Ruudi M40
91 Nõmm, Karel Georg
<Nõmme Rattaklubi>
M-U30
92 Aule, Krister Viimsi Sport 2 M40
93 Dobrodeev, Sergei M45
94 Arumägi, Anti RedBike Team M-U30
95 Ivanov, Vladimir Mountainpeaks M40
96 Ivanov, Ivan Mountainpeaks M-U30
97 Alekseev, Mikhail Mountainpeaks M40
98 Soojärv, Andres
<Kulgur Team 2>
M40
99 Kalm, Kelly
< CFC Spordiklubi>
N-U30
100 Ebras, Kristo
<KJK>
M40
101 Palts, Bert M-U30
102 Oppi, Art M40
103 Rebas, Rauno M40
104 Sisolatins, Arturs
<BELO CYCLING PROJECT>
M35
105 Krumina, Anastasija
<BELO CYCLING PROJECT>
N-U30
106 Kreegimets, Robin M-U19
107 Aro, Marko
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi M35
108 Kasenõmm, Priit M40
109 Varik, Marko
<Rekord CC>
M30
110 Varik, Marko
<Rekord CC>
M30
111 Ever, Riho
<Velo Clubbers>
M50
112 Pumpišs, Anrijs
<Tukums>
M45
113 Kulli, Preedik
<triatloniklubi 21CC>
Mountainpeaks M35
114 Kalnins, Uldis
<Vidzemes mērnieks/ DAKO>
M45
115 Laas, Martin
<Team Illuminate>
M-U30
116 Vanaveski, Kaido
<Mikitamäe Aironmäänklubi>
M40
117 Piho, Carl Peeter M-U30
118 Jõksi, Margus Velopete M40
119 Lang, Mae
<TÜ ASK>
N-U30
120 Rikkas, Henrik M50
121 Pogodin, Dmitri Hawaii Express Narva M40
122 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M50
123 Adams, Markus
<Otepää rattaklubi>
M-U19
124 Teder, Feeliks M30
125 Peets, Andres
<Sportlove>
M30
126 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
127 Laaniste, Mart M40
128 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M55
129 Reisenbuk, Erik
<KJK>
M-U30
130 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
M55
131 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M45
132 Kooser, Arthur
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U30
133 Maanurm, Joonas Saksa Automaatika ProShop Team M40
134 Kanerva, Joni
<Memil-CCN Pro Cycling>
Finnfalz-Rush Racing M-U30
135 Jalasto, Martti
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M35
136 Petrovitš, Üllar
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M40
137 Schröder, Mart
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M55
138 Ots, Aimar-Alarik
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M45
139 Viigipuu, Toomas
<TARTU SK VELO>
M55
140 Haljak, Antti M40
141 Merivälja, Marek M50
142 Naurits, Joel
<Velopete>
Velopete 1 M40
143 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II M55
144 Eisaks, Kalvis
<DOLTCINI Latvia Cycling Team>
M35
145 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
146 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
N-U30
147 Maidre, Oskar
<CFC Spordiklubi>
M-U30
148 Jermakov, Janar
<Peloton>
Peloton M30
149 Sorokin , Dimitriy ZZK TEAM M35
150 Väli, Pear M45
151 Kalejs, Maris Tukums/Velodraugs M40
152 Dobrovolskis, Igors Tukums/Velodraugs M35
153 Liivamägi, Sven Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
154 Uusen, Hindrik Velopete M40
155 Maranik, Marek M40
156 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
M-U30
157 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi M-U30
158 Tukia, Margus
<Spordipartner>
M45
159 Jeret, Timmo
<VELOTEEK>
M-U30
160 Molev, Juri
<Kalevi Jalgrattakool>
M40
161 Müür, Hans-Patrick M-U30
162 Kuriks, Reimo M45
163 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
164 Valvas, Vahur
<Rein Taaramäe rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M35
165 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U19
166 Kalf, Steven
<Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking>
M-U30
167 Kaupmees, Margus Velopete M40
168 Kalja, Mihkel
<ASPTT Nancy>
M-U30
169 Ehrberg, Liisa
<Saksa Automaatika ProTeam>
Saksa Automaatika ProShop Team N30
170 Tarvis, Peeter
<KoMo>
M-U30
171 Lätte, Raivo Agrovarustus OÜ M45
172 Raivet, Jaan
<CC Rekord>
M40
173 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev>
M-U19
174 Mesi, Joosep
<Pärnu Kalev>
M-U19
175 Stalberg, Tair M-U30
176 Kattai, Kaupo
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M45
177 PÕDER, Kuldar
<TEAM Vänt>
M40
178 Kiskonen, Siim M-U30
179 Toomela, Tambet M35
180 Petersons, Martins Tukums/Velodraugs M35
181 Velins, Imants Tukums/Velodraugs M30
182 Greenbaum, Marko M35
183 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
184 Schultz, Silver CFC Spordiklubi M30
185 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
186 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
187 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
188 Kirs, Hannes Cycling Tartu/Lõunakeskus M35
189 Mandri, Rene Cycling Tartu/Lõunakeskus M30
190 Sankmann, Joosep Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
191 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
192 Vahtra, Norman Cycling Tartu M-U30
193 Pung, Peeter Cycling Tartu M-U30
194 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
195 Jõeäär, Marten Cycling Tartu M-U30
196 Kempi, Sander Cycling Tartu M-U30
197 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
198 Bogdanov, Andrei Hawaii Express Narva M30
199 Aia, Kardo Püha Loomaaed M-U30
200 Paglant, Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
201 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M30
202 Resev, Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
203 Ottender, Sten Erik Sportland Bottecchia Team M-U30
204 Luks, Sven Sportland Bottecchia Team M50
205 Mikson, Margus Sportland Bottecchia Team M40
206 Tarassov, Kirill Sportland Bottecchia Team M-U30
207 Saar, Tõnis Sportland Bottecchia Team M-U30
208 Kõiv, Marek Sportland Bottecchia Team M40
209 Grün, Rasmus
<Velopete>
M40
210 Enok, Egerd CFC Spordiklubi M-U19
211 Ruse, Margus A&T Sport CarTrans M45
212 Palm, Tõnno A&T Sport CarTrans M45
213 Salumäe, Priit Hawaii Express Team M50
Lühike distants 53 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kolk, Kalev M55
2 ILLAK, Peeter M50
3 ILLAK, Hilja N40+
4 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N35
5 Kruusalu, Zinaida N40+
6 Helmik, Joanna N-U30
7 Nikopenzius, Ivar M40
8 Lugenberg, Arvi M45
9 Talviste, Tarvi M45
10 Vene, Sven M50
11 Hein, Ivar M50
12 Kukkur, Kristian M40
13 Kask, Sten M-U30
14 Kuljus, Ülo
<FNT Spordiklubi>
M60
15 Plētiens, Ilgvars M60
16 Kļaviņš, Laimonis M55
17 Sokolovs, Janis M60
18 Jõever, Aavo M65
19 Johanson, Raoul
<SK Velo>
M55
20 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
21 Tulp, Tiia N40+
22 Koger, Siim M35
23 Valg, Marek M40
24 Kalm, Marika
<Elisa>
N40+
25 New, Frederick M65
26 Ets, Aare M45
27 kotkas, aivar M40
28 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi>
M45
29 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
30 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
31 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
32 Altma, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
33 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M35
34 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
35 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
N-U30
36 Kuldmäe, Toivo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
37 Jeret, Kalevi
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
38 Ojasalu, Tarmo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M50
39 Voogla, Kaido RedBike Team M40
40 Lepik, Janno M30
41 Haav, Viljar Viimsi Sport 1 M40
42 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 1 M40
43 Rihma, Katrin Viimsi Sport 1 N30
44 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport 1 N40+
45 Veidenberg, Peeter M65
46 Kaar, Meelis M35
47 Kuhlap, Kaupo
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M50
48 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
49 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
50 Kuldkepp, Peep
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi M50
51 Gutmann, Veigo M50
52 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
53 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
54 Rool, Margus Viimsi Rattaklubi M40
55 Hintser, Jaanus
<Fixus>
M45
56 Kuuseste, Peeter Aave Spordiklubi M50
57 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
58 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
59 Teder, Vello Aave Spordiklubi M50
60 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
61 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
62 Kukk, Aivo M60
63 Klaaser, Gert
<Spordipartner>
M50
64 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
65 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 2 M45
66 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 2 M50
67 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 2 M40
68 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 2 M45
69 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
70 Sepp, Vahur M-U30
71 Mõtsnik, Jaan
<Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi>
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M50
72 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
73 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
74 Liik, Marge N30
75 susi, endel M50
76 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
77 Palts, Imre M50
78 Härm, Leo M70+
79 Butorin, Aleksandr M40
80 Karlis, Veiko M35
81 Evendi, Kristi
<Porter Racing>
M35
82 Karlis, Veiko M35
83 Talviste, Triinu N-U30
84 Strugova Rõzko, Tatjana N35
85 pikas, andrus M50
86 Hanni, Toomas M45
87 Viinalass, Leho M35
88 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M70+
89 Olonen, Valter
<GYM23>
M55
90 rosen, ulf
<21 CC>
M45
91 Eelmäe, Enriko M35
92 Kuusk, Enn
<Puha Loomaaed>
M70+
93 Kutilov, Roman M30
94 Luusepp, Leino M35
95 Kuuskman, Marko M45
96 Lang, Tea
<TÜ ASK>
N40+
97 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
98 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMKct>
M45
99 Tamm, Bruno
<CC ROTA MOBILIS>
M40
100 Rebane, Aimur
<Liivimaa Rattaklubi>
M45
101 Sermann, Eva N30
102 Schmidt, Raido M30
103 Tenslind, Margus M45
104 Tenslind, Aune N-U30
105 Šohireva, Kitija
<Jalgrattaklubi viko>
N-U30
106 Milistver, Meelis M40
107 Rääts , Laura N-U30
108 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
109 Kumel, Tarvo M45
110 Sidorenko, Eduard Hawaii Express Narva M55
111 Kaldoja, Avely A&T Sport CarTrans N30
112 Mikk, Üllar
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M45
113 Gurtovets, Kaido M30
114 Merivälja, Marek M50
115 Merivälja, Marek M50
116 Merivälja, Marek
<Jõulu>
M50
117 külv, Hannes
<AS TYSK>
M30
118 Lumi, Margus
<FastBike-Uuesalu Spordiklubi>
M45
119 Kongo, Kalmer M55
120 Ints, Kalev
<Peloton>
Peloton M40
121 PAAS, Meelis M45
122 Allik, Sten M40
123 Noormets, Aivar M55
124 Kapajeva, Kristina
<Cfc >
N30
125 Pähk, Margus M40
126 Teder, Oksana N35
127 Rodbaver, Oksana N35
128 Merivälja, Marek
<Jõulu>
M50
129 Vaindlo, Raul M65
130 Järvsalu, Teet M35
131 Heinsar, Hardi
<Scoutspataljon Team/1. jalaväebrigaad>
M45
132 Kepp, Kaidu M55
133 Ots, Diana
<Jalgrattaklubi Paralepa>
N40+
134 Nerman, Margus
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M45
135 Kallemets, Mati
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M70+
136 Essmann, Veiko
<MTÜ Stora Enso Terviseklubi>
M-U30
137 Štšerbakov, Martin M35
138 Johanson, Oliver
<Kalevi Rattakool>
M40
139 Härmson, Toomas
<MTÜ TMB Element Spordiklubi>
M45
140 Ots, Riho M35
141 Männi, Anatoli M65
142 Israel, Olavi A&T Sport CarTrans M45
143 Luur, Ervin Püha Loomaaed M60
144 Meltsas, Veiko M40
145 Raadik, Indrek M40
146 Einroos, Evert M-U30
147 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
148 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M45
149 Evendi, Kristi
<Porter Racing>
N35
Lühike distants 53 km, noorte võistlus
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lugenberg, Annikki N-U15
2 Eenma, Siim M-U15
3 Nõmm, Rasmus M-U15
4 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
5 Anier, Martin
<RTR>
M-U17
6 Pau, Oskar
<RTR>
M-U17
7 Gutmann, Christopher M-U15
8 Volt, Johannes
<Tabasalu Triatloniklubi>
M-U19
9 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
N-U17
10 Roose, Kert
<Otepää Rattaklubi>
M-U17
11 Ebras, Elisabeth
<KJK>
M-U15
12 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
13 Pogodin, Jevgeni
<SK ENERGIA>
M-U17
14 Johanson, Egert
<Kalevi Rattakool>
M-U17
15 Järva, Kert M-U17
16 Tamm, Lauri
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U15
17 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U19
18 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U15
19 Teder, Roobert
<Tartu Ujumisklubi>
M-U15
20 Teder, Christine
<Tartu Ujumisklubi>
N-U15
21 Floren, Ron-Thorren CFC Spordiklubi M-U17
22 Milistver , Mairon
<Pärnu Kalev SK>
M-U17
23 Õun, Joosep-Mattias
<CFC Spordiklubi>
M-U17
24 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U15
25 Bauer, Mikk
<Jalgrattaklubi Paralepa>
M-U17
26 Raadla, Kädi
<Jalgrattaklubi Paralepa>
N-U19
27 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U17
28 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U15
29 Roos, Andre
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U17
30 Kõiv, Kevin Kardo CFC Spordiklubi M-U17
31 Krusemann, Martin
<KJK>
M-U15
32 Türkson, Silvia
<Porter Racing>
N-U17
33 Vill, Reio
<Otepää Rattaklubi>
M-U17
34 Mihkels, Madis
<TÜASK>
M-U17
35 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
36 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
37 Sirk, Ragnar
<NRK>
M-U15
38 Notton, Rauno
<Cfc>
M-U17
39 Sander, Laura Lizette N-U15
40 Pihelgas, Robin
<Pärnu Kalev>
M-U17
41 Post, Ken
<Pärnu Kalev>
M-U17
42 Kokk, Gregor
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U17
Tervisesõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kari, Leiu M45
2 Kari, Leiu M45
3 Floren, Kaupo M45
4 Teras, Jaanika N40+
5 Märk, Kairi N35
6 Kera, ingrit N40+
7 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
8 Viilas, Sirlet N30
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Karl Erik M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
3 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U11
4 Kõiv, Glen Gregory
<Nõmme Rattaklubi >
M-U11
5 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
6 Uusen, Nora Velopete N-U11
7 Mõtsnik, Marii Eleen Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 N-U11
8 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
9 Härm, Robin M-U11
10 Märk, Risto M-U11
11 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
M-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U9
2 Uusen, Herni Velopete M-U9
3 Luusepp, Luisa N-U9
4 Takel, Robert Jonas M-U9
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth CFC Spordiklubi M-U7
2 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U7
3 Rooba, Frank Martin M-U7
4 Luusepp, Lukas M-U7
5 Haava, Harti M-U7
6 Kasenõmm, Robin M-U7
7 Sepp, Jesse-Revo M-U7
8 Kaupmees, Kermo M-U7
9 Kaupmees, Kermo M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Lisete M/N-U5
2 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M/N-U5
3 Haava, Mirtel M/N-U5
4 Haava, Mirete M/N-U5
5 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
6 Vainlu, Triin M/N-U5