Filter Maanteekarikasari / 5. etapp / Pandivere 14.07.2018

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk distants 99 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lelov, Andrus M45
2 Kiskonen, Eero
<KJK>
M45
3 Alaru, Riho M30
4 Kriisa, Toomas M50
5 Raidma, Steven M40
6 Rosenberg, Reigo M-U30
7 Rooba, Martti M30
8 Pern, Kaido M30
9 Kolessov, Jevgeni M30
10 Adajatullin, Rustam M45
11 Kodasma, Marek M40
12 Kõiv, Kardo M35
13 Pindel, Renar RedBike Team M30
14 Kuljus, Viljar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M30
15 Rubenis, Normunds M50
16 Koppa, Marko M40
17 KAHEM, SIMMO M30
18 Uudam, Madis M35
19 Tulp, Rain M50
20 Einroos, Evert M-U30
21 Oras, Janno M30
22 Ormus, Erkki M45
23 Kompus, Meelis M40
24 Pavlov, Raul M30
25 Kivioja, Raimo
<RR Siplased/Sportlab>
M35
26 Mölder, Jaak M45
27 Järvet, Heiti Agrovarustus OÜ M35
28 Port, Kristjan M55
29 Karing, Krista RedBike Team N-U30
30 Kalm, Toomas M45
31 Õun, Margus
<Vabajooks>
M40
32 gutmann, velar
<tripassion>
M40
33 Vool, Stina
<Tervisesport>
N40+
34 Mänd, Margus Agrovarustus OÜ M45
35 Vendelin, Karl Arnold Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
36 Seppa, Raul M45
37 Kaasik, Margus M50
38 Veel, Villu
<SK. Maailmarändurid / Viiking / IRL>
M45
39 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
40 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
41 Nikiforov, Igor
<Spordipartner>
M55
42 Nõmmiste, Sulev M45
43 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
44 Jõgi, Allan
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
45 MAHLAKAS, KALEV M50
46 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M50
47 Jullinen, Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M-U30
48 Iljin, Andrei Hawaii Express Narva M55
49 Kägu, Hannes M50
50 Nõmmeots, Priit M40
51 Pravilov, Egor M50
52 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M30
53 Prommik, Martin M35
54 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
55 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport 1 M35
56 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 1 M40
57 Maasing, Sander
<Peloton>
M30
58 Lanno, Timo M-U30
59 Parv, Martin M-U30
60 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U19
61 Lootus, Stefan M-U19
62 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
63 Korb, Imre A. Le Coq Team M40
64 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
65 Müürsepp, Madis Viimsi Rattaklubi M50
66 Laanemaa, Kristjan Viimsi Rattaklubi M35
67 Luik, Janek Aave Spordiklubi M40
68 Hermaküla, Hannes M45
69 Tupits, Norman Rae Rattaklubi M40
70 Nirgi, Robin A&T Sport CarTrans M-U19
71 Kippasto, Margo A&T Sport CarTrans M40
72 Põder, Veiko
<RedBike>
RedBike Team M35
73 Mikk, Margus M40
74 Prous, Priit M30
75 Ritson, Jaanus Lennujaama Spordiklubi 1 M45
76 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
77 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
78 Karjamets, Karmo Lennujaama Spordiklubi 1 M30
79 Neidra, Rainer Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
80 Kivistik, Gert Hawaii Express Team M-U30
81 Kopli, Tarmo Hawaii Express Team M40
82 Alamaa, Siim-Erik Hawaii Express Team M-U30
83 Tarmu, Ragrnar Hawaii Express Team M35
84 Aksin, Janno Hawaii Express Team M35
85 Ailt, Priit M35
86 Vaga, Kristo Enn Hawaii Express Team M-U30
87 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
88 Pikkor, Erik
<Troy lee design Ktm>
M40
89 Konrad, Ruudi M40
90 Nõmm, Karel Georg
<Nõmme Rattaklubi>
M-U30
91 Aule, Krister Viimsi Sport 2 M40
92 Dobrodeev, Sergei M45
93 Arumägi, Anti RedBike Team M-U30
94 Ivanov, Vladimir Mountainpeaks M40
95 Ivanov, Ivan Mountainpeaks M-U30
96 Alekseev, Mikhail Mountainpeaks M40
97 Kreegimets, Robin M-U19
98 Sisolatins, Arturs
<BELO CYCLING PROJECT>
M35
99 Krumina, Anastasija
<BELO CYCLING PROJECT>
N-U30
100 Viigipuu, Toomas
<TARTU SK VELO>
M55
101 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
102 Schultz, Silver CFC Spordiklubi M30
103 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
104 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
105 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
106 Kirs, Hannes Cycling Tartu/Lõunakeskus M35
107 Mandri, Rene Cycling Tartu/Lõunakeskus M30
108 Sankmann, Joosep Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
109 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
110 Vahtra, Norman Cycling Tartu M-U30
111 Pung, Peeter Cycling Tartu M-U30
112 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
113 Jõeäär, Marten Cycling Tartu M-U30
114 Kempi, Sander Cycling Tartu M-U30
115 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
116 Bogdanov, Andrei Hawaii Express Narva M30
117 Aia, Kardo Püha Loomaaed M-U30
118 Paglant, Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
119 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M30
120 Resev, Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
121 Ottender, Sten Erik Sportland Bottecchia Team M-U30
122 Luks, Sven Sportland Bottecchia Team M50
123 Mikson, Margus Sportland Bottecchia Team M40
124 Tarassov, Kirill Sportland Bottecchia Team M-U30
125 Saar, Tõnis Sportland Bottecchia Team M-U30
126 Kõiv, Marek Sportland Bottecchia Team M40
127 Grün, Rasmus
<Velopete>
M40
128 Enok, Egerd CFC Spordiklubi M-U19
129 Ruse, Margus A&T Sport CarTrans M45
130 Palm, Tõnno A&T Sport CarTrans M45
131 Salumäe, Priit Hawaii Express Team M50
Lühike distants 44 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kolk, Kalev M55
2 ILLAK, Peeter M50
3 ILLAK, Hilja N40+
4 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N35
5 Kruusalu, Zinaida N40+
6 Helmik, Joanna N-U30
7 Nikopenzius, Ivar M40
8 Lugenberg, Arvi M45
9 Talviste, Tarvi M45
10 Vene, Sven M50
11 Hein, Ivar M50
12 Kukkur, Kristian M40
13 Kask, Sten M-U30
14 Kuljus, Ülo
<FNT Spordiklubi>
M60
15 Plētiens, Ilgvars M60
16 Kļaviņš, Laimonis M55
17 Sokolovs, Janis M60
18 Jõever, Aavo M65
19 Johanson, Raoul
<SK Velo>
M55
20 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
21 Tulp, Tiia N40+
22 Koger, Siim M35
23 Valg, Marek M40
24 Kalm, Marika
<Elisa>
N40+
25 New, Frederick M65
26 Ets, Aare M45
27 kotkas, aivar M40
28 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi>
M45
29 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
30 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
31 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
32 Altma, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
33 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M35
34 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
35 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
N-U30
36 Kuldmäe, Toivo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
37 Jeret, Kalevi
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
38 Ojasalu, Tarmo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M50
39 Voogla, Kaido RedBike Team M40
40 Lepik, Janno M30
41 Haav, Viljar Viimsi Sport 1 M40
42 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 1 M40
43 Rihma, Katrin Viimsi Sport 1 N30
44 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport 1 N40+
45 Veidenberg, Peeter M65
46 Kaar, Meelis M35
47 Kuhlap, Kaupo
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M50
48 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
49 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
50 Kuldkepp, Peep
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi M50
51 Gutmann, Veigo M50
52 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
53 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
54 Rool, Margus Viimsi Rattaklubi M40
55 Hintser, Jaanus
<Fixus>
M45
56 Kuuseste, Peeter Aave Spordiklubi M50
57 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
58 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
59 Teder, Vello Aave Spordiklubi M50
60 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
61 Kukk, Aivo M60
62 Klaaser, Gert
<Spordipartner>
M50
63 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
64 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 2 M45
65 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 2 M50
66 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 2 M40
67 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 2 M45
68 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
69 Mõtsnik, Jaan
<Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi>
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M50
70 Prits, Jaanus M50
71 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
72 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
73 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M70+
74 Lillepärg, Taavi M40
75 Kaldoja, Avely A&T Sport CarTrans N30
76 Ots, Riho M35
77 Männi, Anatoli M65
78 Gurtovets, Kaido M30
79 Luur, Ervin Püha Loomaaed M60
80 Meltsas, Veiko M40
81 Raadik, Indrek M40
82 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
83 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M45
Lühike distants 44 km, noorte võistlus
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lugenberg, Annikki N-U15
2 Eenma, Siim M-U15
3 Nõmm, Rasmus M-U15
4 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
5 Anier, Martin
<RTR>
M-U17
6 Pau, Oskar
<RTR>
M-U17
7 Gutmann, Christopher M-U15
8 Volt, Johannes
<Tabasalu Triatloniklubi>
M-U19
9 Roose, Kert
<Otepää Rattaklubi>
M-U17
Tervisesõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Karl Erik M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
3 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U11
4 Kõiv, Glen Gregory
<Nõmme Rattaklubi >
M-U11
5 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
6 Uusen, Nora Velopete N-U11
7 Mõtsnik, Marii Eleen Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 N-U11
8 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
9 Härm, Robin M-U11
10 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
M-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U9
2 Uusen, Herni Velopete M-U9
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth CFC Spordiklubi M-U7
2 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U7
3 Rooba, Frank Martin M-U7
4 Kaupmees, Kermo M-U7
5 Kaupmees, Kermo M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Lisete M/N-U5
2 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M/N-U5