Filter Maanteekarikasari / 5. etapp / Pandivere 14.07.2018

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk distants 99 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lelov, Andrus M45
2 Kiskonen, Eero
<KJK>
M45
3 Alaru, Riho M30
4 Kriisa, Toomas M50
5 Raidma, Steven M40
6 Rosenberg, Reigo M-U30
7 Rooba, Martti M30
8 Pern, Kaido M30
9 Kolessov, Jevgeni M30
10 Adajatullin, Rustam M45
11 Kodasma, Marek M40
12 Kõiv, Kardo M35
13 Pindel, Renar RedBike Team M30
14 Kuljus, Viljar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M30
15 Rubenis, Normunds M50
16 Koppa, Marko M40
17 KAHEM, SIMMO M30
18 Uudam, Madis M35
19 Tulp, Rain M50
20 Oras, Janno M30
21 Ormus, Erkki M45
22 Kompus, Meelis M40
23 Pavlov, Raul M30
24 Kivioja, Raimo
<RR Siplased/Sportlab>
M35
25 Mölder, Jaak M45
26 Järvet, Heiti Agrovarustus OÜ M35
27 Port, Kristjan M55
28 Karing, Krista RedBike Team N-U30
29 Kalm, Toomas M45
30 Õun, Margus
<Vabajooks>
M40
31 gutmann, velar
<tripassion>
M40
32 Vool, Stina
<Tervisesport>
N40+
33 Mänd, Margus Agrovarustus OÜ M45
34 Vendelin, Karl Arnold Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
35 Seppa, Raul M45
36 Kaasik, Margus M50
37 Veel, Villu
<SK. Maailmarändurid / Viiking / IRL>
M45
38 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
39 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
40 Nikiforov, Igor
<Spordipartner>
M55
41 Nõmmiste, Sulev M45
42 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
43 Jõgi, Allan
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
44 MAHLAKAS, KALEV M50
45 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M50
46 Jullinen, Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M-U30
47 Iljin, Andrei Hawaii Express Narva M55
48 Kägu, Hannes M50
49 Nõmmeots, Priit M40
50 Pravilov, Egor M50
51 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M30
52 Prommik, Martin M35
53 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
54 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport 1 M35
55 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 1 M40
56 Maasing, Sander
<Peloton>
M30
57 Lanno, Timo M-U30
58 Parv, Martin M-U30
59 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U19
60 Lootus, Stefan M-U19
61 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
62 Korb, Imre A. Le Coq Team M40
63 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
64 Müürsepp, Madis Viimsi Rattaklubi M50
65 Laanemaa, Kristjan Viimsi Rattaklubi M35
66 Luik, Janek Aave Spordiklubi M40
67 Hermaküla, Hannes M45
68 Tupits, Norman Rae Rattaklubi M40
69 Nirgi, Robin A&T Sport CarTrans M-U19
70 Kippasto, Margo A&T Sport CarTrans M40
71 Põder, Veiko
<RedBike>
RedBike Team M35
72 Mikk, Margus M40
73 Prous, Priit M30
74 Ritson, Jaanus Lennujaama Spordiklubi 1 M45
75 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
76 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
77 Karjamets, Karmo Lennujaama Spordiklubi 1 M30
78 Neidra, Rainer Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
79 Kivistik, Gert Hawaii Express Team M-U30
80 Kopli, Tarmo Hawaii Express Team M40
81 Alamaa, Siim-Erik Hawaii Express Team M-U30
82 Tarmu, Ragrnar Hawaii Express Team M35
83 Aksin, Janno Hawaii Express Team M35
84 Ailt, Priit M35
85 Vaga, Kristo Enn Hawaii Express Team M-U30
86 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
87 Pikkor, Erik
<Troy lee design Ktm>
M40
88 Konrad, Ruudi M40
89 Nõmm, Karel Georg
<Nõmme Rattaklubi>
M-U30
90 Aule, Krister Viimsi Sport 2 M40
91 Dobrodeev, Sergei M45
92 Arumägi, Anti RedBike Team M-U30
93 Ivanov, Vladimir Mountainpeaks M40
94 Ivanov, Ivan Mountainpeaks M-U30
95 Alekseev, Mikhail Mountainpeaks M40
96 Kreegimets, Robin M-U19
97 Sisolatins, Arturs
<BELO CYCLING PROJECT>
M35
98 Krumina, Anastasija
<BELO CYCLING PROJECT>
N-U30
99 Viigipuu, Toomas
<TARTU SK VELO>
M55
100 Ebras, Kristo
<KJK>
M40
101 hiob, laur M40
102 Nositsh, Alexander
<NRK>
M-U19
103 Jõksi, Margus Velopete M40
104 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M50
105 Rikkas, Henrik M50
106 Palts, Bert M-U30
107 Härmatis, Risto M30
108 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M45
109 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
110 Uude, Aivo M40
111 Kooser, Arthur
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U30
112 Petrovitš, Üllar
<JK Paralepa>
M40
113 Tõnisson, Karl
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
114 Luige, Marko
<KJK>
M-U19
115 Kozelski, Daniel
<KJK>
M-U19
116 Pogodin, Dmitri Hawaii Express Narva M40
117 Annion, Silver
<SK Keremeister >
M35
118 Jermakov, Janar
<Peloton>
Peloton M30
119 Peil, Lauri Rein Taaramäe Rattaklubi M40
120 Varik, Marko
<Rekord CC>
M30
121 Maidre, Oskar
<CFC Spordiklubi>
M-U30
122 Sarap, Georg
<Jalgrattaklubi VIKO>
M30
123 Nordlund, Johan
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M35
124 Grönqvist, Jan Racebike-Focus M55
125 Laht, Rauno M-U30
126 Telkkinen, Jussi
<Järvenpään Pyöräilijät>
M35
127 Talve, Taavi M45
128 Biatova, Olga
<Admiralteec>
N-U30
129 Ratilainen, Tuomas
<JäPy>
M40
130 Kaupmees, Margus Velopete M40
131 Toomela, Tambet M35
132 Valvas, Vahur
<Rein Taaramäe rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M35
133 Juul, Mari-Liis
<Sparta>
N35
134 Vilipson, Marko
<Peloton>
Peloton II M55
135 KASK, KREN
<SMART SPORT>
M-U19
136 Maranik, Marek M40
137 Karu, Allar
<Peloton>
Peloton M30
138 Talviste, Einari M50
139 Krutob, Tiina N40+
140 Olivson, Sergei CFC Spordiklubi M50
141 Bazõlev, Anton
<Adduco kolimisisteenused>
M30
142 Mäkelä, Antti
<JäPy>
M40
143 Hallikivi, Ülar Rae Rattaklubi M40
144 Müür, Hans-Patrick M-U30
145 Uusen, Tarvi M50
146 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M55
147 Reisenbuk, Erik
<KJK>
M-U30
148 Märtson, Märt
<Viimsi rattakool>
M-U30
149 Mets, Oliver M-U30
150 Reedi, Peip
<Peloton>
Peloton II M50
151 Kilter, Mikk M30
152 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U19
153 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi M-U30
154 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U19
155 Saar, Randar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U30
156 Hütt, Oliver Harris
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U19
157 Suluste, Jüri
<SJK Viiking>
M55
158 Liik, Alari-Fredi CFC Spordiklubi M-U30
159 Türna, Siim M30
160 Uusen, Hindrik Velopete M40
161 Greenbaum, Marko M35
162 Laugus, Jaanus
<Uus Maa spordiklubi>
M45
163 Klaos, Einar
<Komo>
M55
164 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
165 Schultz, Silver CFC Spordiklubi M30
166 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
167 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
168 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
169 Kirs, Hannes Cycling Tartu/Lõunakeskus M35
170 Mandri, Rene Cycling Tartu/Lõunakeskus M30
171 Sankmann, Joosep Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
172 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
173 Vahtra, Norman Cycling Tartu M-U30
174 Pung, Peeter Cycling Tartu M-U30
175 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
176 Jõeäär, Marten Cycling Tartu M-U30
177 Kempi, Sander Cycling Tartu M-U30
178 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
179 Bogdanov, Andrei Hawaii Express Narva M30
180 Aia, Kardo Püha Loomaaed M-U30
181 Paglant, Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
182 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M30
183 Resev, Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
184 Ottender, Sten Erik Sportland Bottecchia Team M-U30
185 Luks, Sven Sportland Bottecchia Team M50
186 Mikson, Margus Sportland Bottecchia Team M40
187 Tarassov, Kirill Sportland Bottecchia Team M-U30
188 Saar, Tõnis Sportland Bottecchia Team M-U30
189 Kõiv, Marek Sportland Bottecchia Team M40
190 Grün, Rasmus
<Velopete>
M40
191 Enok, Egerd CFC Spordiklubi M-U19
192 Ruse, Margus A&T Sport CarTrans M45
193 Palm, Tõnno A&T Sport CarTrans M45
194 Salumäe, Priit Hawaii Express Team M50
Lühike distants 44 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kolk, Kalev M55
2 ILLAK, Peeter M50
3 ILLAK, Hilja N40+
4 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N35
5 Kruusalu, Zinaida N40+
6 Helmik, Joanna N-U30
7 Nikopenzius, Ivar M40
8 Lugenberg, Arvi M45
9 Talviste, Tarvi M45
10 Vene, Sven M50
11 Hein, Ivar M50
12 Kukkur, Kristian M40
13 Kask, Sten M-U30
14 Kuljus, Ülo
<FNT Spordiklubi>
M60
15 Plētiens, Ilgvars M60
16 Kļaviņš, Laimonis M55
17 Sokolovs, Janis M60
18 Jõever, Aavo M65
19 Johanson, Raoul
<SK Velo>
M55
20 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
21 Tulp, Tiia N40+
22 Koger, Siim M35
23 Valg, Marek M40
24 Kalm, Marika
<Elisa>
N40+
25 New, Frederick M65
26 Ets, Aare M45
27 kotkas, aivar M40
28 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi>
M45
29 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
30 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
31 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
32 Altma, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
33 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M35
34 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
35 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
N-U30
36 Kuldmäe, Toivo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
37 Jeret, Kalevi
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
38 Ojasalu, Tarmo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M50
39 Voogla, Kaido RedBike Team M40
40 Lepik, Janno M30
41 Haav, Viljar Viimsi Sport 1 M40
42 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 1 M40
43 Rihma, Katrin Viimsi Sport 1 N30
44 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport 1 N40+
45 Veidenberg, Peeter M65
46 Kaar, Meelis M35
47 Kuhlap, Kaupo
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M50
48 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
49 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
50 Kuldkepp, Peep
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi M50
51 Gutmann, Veigo M50
52 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
53 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
54 Rool, Margus Viimsi Rattaklubi M40
55 Hintser, Jaanus
<Fixus>
M45
56 Kuuseste, Peeter Aave Spordiklubi M50
57 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
58 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
59 Teder, Vello Aave Spordiklubi M50
60 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
61 Kukk, Aivo M60
62 Klaaser, Gert
<Spordipartner>
M50
63 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
64 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 2 M45
65 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 2 M50
66 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 2 M40
67 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 2 M45
68 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
69 Mõtsnik, Jaan
<Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi>
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M50
70 Prits, Jaanus M50
71 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
72 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
73 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M70+
74 Lillepärg, Taavi M40
75 Kaldoja, Avely A&T Sport CarTrans N30
76 Ots, Riho M35
77 Männi, Anatoli M65
78 Gurtovets, Kaido M30
79 susi, endel M50
80 Hanni, Toomas M45
81 Viinalass, Leho M35
82 Nosits, Aleksandr M40
83 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
84 Nigul, Alar
<CFC Pordiklubi>
M50
85 Palts, Imre M50
86 Heinsar, Hardi
<Scoutspataljon Team/1. jalaväebrigaad>
M45
87 Kutilov, Roman M30
88 Sidorov, Vladimir M55
89 Kuusk, Enn
<Puha Loomaaed>
M70+
90 Luusepp, Leino M35
91 Võsu, Jaan M45
92 Eelmäe, Enriko M35
93 Kuuskman, Marko M45
94 Tamm, Bruno
<CC ROTA MOBILIS>
M40
95 Piirioja, Kalle M45
96 Ronimois, Raimo M50
97 Saarmas, Reigo
<Vabajooks>
M35
98 Evendi, Kristi
<Porter Racing>
N35
99 Karlis, Veiko M35
100 Härmson, Toomas
<MTÜ TMB Element Spordiklubi>
M45
101 Štšerbakov, Martin M35
102 Jurs, Hassar
<secosport.ee>
M45
103 Romandi, Arvi
<Viimsi Sport>
Viimsi Sport 1 M35
104 Näss, Margo M45
105 Härm, Leo M70+
106 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
107 Strugova Rõzko, Tatjana N35
108 Rõzko, Kristin
<CFC>
N-U30
109 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
110 Allik, Sten M40
111 Vaindlo, Raul M65
112 Häelm, Siim M30
113 Schmidt, Raido M30
114 Kilk, Kristo M-U30
115 Raja, Andres
<Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi>
M35
116 külv, hannes
<tysk as>
Tukums/Velodraugs M30
117 Kumel, Tarvo M45
118 Pähk, Margus M40
119 Butorim, Aleksandr M40
120 Noormets, Aivar M55
121 Teras, Indrek M35
122 Rebane, Aimur
<Liivimaa Rattaklubi>
M45
123 Essmann, Veiko
<MTÜ Stora Enso Terviseklubi >
M-U30
124 Johanson, Oliver
<Kalevi Rattakool>
M40
125 Metsalu, Merilin
<Adduco kolimisisteenused>
N30
126 Jõgi, Johannes
<CFC>
M-U30
127 Kapajeva, Kristina
<CFC >
N30
128 Nork, Tarmo
<Penosil Cycling>
M50
129 Rosin, Kaido M40
130 laaniste, mart
<Järva-Jaani RSK>
M40
131 Nepper, Pelle M40
132 Ints, Kalev
<Peloton>
Peloton M40
133 Kepp, Kaidu M55
134 Eenkivi, Kristian M35
135 Gristsenko, Andrei Hawaii Express Team M45
136 Liik, Margus CFC Spordiklubi M45
137 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport CarTrans M45
138 Kenk, Janar M35
139 Pajumägi, Tarmo M35
140 Treier, Ave N40+
141 Luur, Ervin Püha Loomaaed M60
142 Meltsas, Veiko M40
143 Raadik, Indrek M40
144 Einroos, Evert M-U30
145 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
146 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M45
Lühike distants 44 km, noorte võistlus
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lugenberg, Annikki N-U15
2 Eenma, Siim M-U15
3 Nõmm, Rasmus M-U15
4 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
5 Anier, Martin
<RTR>
M-U17
6 Pau, Oskar
<RTR>
M-U17
7 Gutmann, Christopher M-U15
8 Volt, Johannes
<Tabasalu Triatloniklubi>
M-U19
9 Roose, Kert
<Otepää Rattaklubi>
M-U17
10 Ebras, Elisabeth
<KJK>
N-U15
11 Nigul, Natali Nora
<CFC Spordiklubi>
N-U15
12 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
13 Õun, Joosep-Mattias
<CFC>
M-U17
14 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U17
15 Tamm, Lauri
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U15
16 raadla, kädi
<JK Paralepa>
N-U19
17 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U15
18 Pogodin, Jevgeni
<Narva SK ENERGIA>
M-U17
19 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
N-U17
20 Türkson, Silvia
<Porter Racing>
N-U17
21 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U17
22 Karki, Martin
<TÜ ASK>
M-U17
23 Toming, Birgit N-U17
24 Vill, Reio
<Otepää Rattaklubi>
M-U17
25 Johanson, Egert
<Kalevi Rattakool>
M-U17
26 Kukk, Kätlin N-U19
27 Kukk, Janek-Robin
<Spordipartner>
M-U17
28 Põrk, Claid M-U17
29 Salla, Maik M-U17
30 Pihelgas, Robin M-U17
31 Post, Ken M-U17
32 Sander, Laura Lizette
<Pänu Kalevi Spordikool>
N-U15
33 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi M-U17
34 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi M-U17
35 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi M-U17
36 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi N-U19
37 Reier, Kusti Viljandi Rattaklubi M-U17
38 Toom, Tauri Viljandi Rattaklubi M-U17
39 Lepik, Rasmus Viljandi Rattaklubi M-U17
40 Hütt, Oskar Hendrik
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
41 Saar, Raiko
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U17
42 Saar, Andris Roland
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
43 Lenzius, Martti
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
44 Reiljan, Janmar
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
45 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
46 Mänd, Katariina Agrovarustus OÜ N-U19
47 Gristsenko, Ron
<NRK>
M-U17
48 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U15
49 Järva, Kert
<Smart Sport>
M-U17
Tervisesõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
2 Talviste, Triinu N-U30
3 Kiisk, Katrin N35
4 Põldmaa, Koit
<Simuna Spordiklubi>
M35
5 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK ct>
M45
6 Puškin, Jürgen
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
7 Enel, Moorits
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U15
8 Kesküla, Indrek M45
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Karl Erik M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
3 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U11
4 Kõiv, Glen Gregory
<Nõmme Rattaklubi >
M-U11
5 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
6 Uusen, Nora Velopete N-U11
7 Mõtsnik, Marii Eleen Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 N-U11
8 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
9 Härm, Robin M-U11
10 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
M-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U9
2 Uusen, Herni Velopete M-U9
3 Luusepp, Luisa N-U9
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth CFC Spordiklubi M-U7
2 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U7
3 Rooba, Frank Martin M-U7
4 Kaupmees, Kermo M-U7
5 Kaupmees, Kermo M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Lisete M/N-U5
2 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M/N-U5