Filter Maanteekarikasari / 6. etapp / Suure-Munamäe 18.08.2018

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk distants 88,3 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lelov, Andrus M45
2 Kiskonen, Eero
<KJK>
M45
3 Alaru, Riho M30
4 Kriisa, Toomas M50
5 Raidma, Steven M40
6 Rosenberg, Reigo M-U30
7 Rooba, Martti M30
8 Pern, Kaido M30
9 Kolessov, Jevgeni M30
10 Adajatullin, Rustam M45
11 Kodasma, Marek M40
12 Kõiv, Kardo M35
13 Pindel, Renar RedBike Team M30
14 Kuljus, Viljar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M30
15 Rubenis, Normunds M50
16 Koppa, Marko M40
17 KAHEM, SIMMO M30
18 Uudam, Madis M35
19 Tulp, Rain M50
20 Einroos, Evert M-U30
21 Oras, Janno M30
22 Ormus, Erkki M45
23 Kompus, Meelis M40
24 Pavlov, Raul M30
25 Kivioja, Raimo
<RR Siplased/Sportlab>
M35
26 Mölder, Jaak M45
27 Järvet, Heiti Agrovarustus OÜ M35
28 Port, Kristjan M55
29 Karing, Krista RedBike Team N-U30
30 Kalm, Toomas M45
31 Õun, Margus
<Vabajooks>
M40
32 gutmann, velar
<tripassion>
M40
33 Vool, Stina
<Tervisesport>
N40+
34 Mänd, Margus Agrovarustus OÜ M45
35 Vendelin, Karl Arnold Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
36 Seppa, Raul M45
37 Kaasik, Margus M50
38 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
39 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
40 Nikiforov, Igor
<Spordipartner>
M55
41 Nõmmiste, Sulev M45
42 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
43 Jõgi, Allan
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
44 MAHLAKAS, KALEV M50
45 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M50
46 Jullinen, Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M-U30
47 Iljin, Andrei Hawaii Express Narva M55
48 Kägu, Hannes M50
49 Nõmmeots, Priit M40
50 Pravilov, Egor M50
51 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M30
52 Prommik, Martin M35
53 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
54 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport 1 M35
55 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 1 M40
56 Maasing, Sander
<Peloton>
M30
57 Lanno, Timo M-U30
58 Parv, Martin M-U30
59 Laul, Raines
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M35
60 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U19
61 Lootus, Stefan M-U19
62 Varep, Rivo M35
63 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
64 Korb, Imre A. Le Coq Team M40
65 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
66 Müürsepp, Madis Viimsi Rattaklubi M50
67 Laanemaa, Kristjan Viimsi Rattaklubi M35
68 Peenema, Reijo
<Fixus>
M30
69 Luik, Janek Aave Spordiklubi M40
70 Hermaküla, Hannes M45
71 Tupits, Norman Rae Rattaklubi M40
72 Nirgi, Robin A&T Sport CarTrans M-U19
73 Kippasto, Margo A&T Sport CarTrans M40
74 Põder, Veiko
<RedBike>
RedBike Team M35
75 Mikk, Margus M40
76 Prous, Priit M30
77 Ritson, Jaanus Lennujaama Spordiklubi 1 M45
78 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
79 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
80 Karjamets, Karmo Lennujaama Spordiklubi 1 M30
81 Neidra, Rainer Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
82 Kasenõmm, Priit M40
83 Kivistik, Gert Hawaii Express Team M-U30
84 Kopli, Tarmo Hawaii Express Team M40
85 Alamaa, Siim-Erik Hawaii Express Team M-U30
86 Tarmu, Ragrnar Hawaii Express Team M35
87 Aksin, Janno Hawaii Express Team M35
88 Ailt, Priit M35
89 Vaga, Kristo Enn Hawaii Express Team M-U30
90 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
91 Pikkor, Erik
<Troy lee design Ktm>
M40
92 Konrad, Ruudi M40
93 Nõmm, Karel Georg
<Nõmme Rattaklubi>
M-U30
94 Aule, Krister Viimsi Sport 2 M40
95 Dobrodeev, Sergei M45
96 Arumägi, Anti RedBike Team M-U30
97 Jäger, Ilona
<Tervisesport>
N30
98 Lebedinskii, Dmitrii
<PskovSkiTeam>
M40
99 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
100 Schultz, Silver CFC Spordiklubi M30
101 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
102 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
103 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
104 Kirs, Hannes Cycling Tartu/Lõunakeskus M35
105 Mandri, Rene Cycling Tartu/Lõunakeskus M30
106 Sankmann, Joosep Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
107 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
108 Vahtra, Norman Cycling Tartu M-U30
109 Pung, Peeter Cycling Tartu M-U30
110 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
111 Jõeäär, Marten Cycling Tartu M-U30
112 Kempi, Sander Cycling Tartu M-U30
113 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
114 Bogdanov, Andrei Hawaii Express Narva M30
115 Aia, Kardo Püha Loomaaed M-U30
116 Paglant, Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
117 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M30
118 Resev, Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
119 Ottender, Sten Erik Sportland Bottecchia Team M-U30
120 Luks, Sven Sportland Bottecchia Team M50
121 Mikson, Margus Sportland Bottecchia Team M40
122 Tarassov, Kirill Sportland Bottecchia Team M-U30
123 Saar, Tõnis Sportland Bottecchia Team M-U30
124 Kõiv, Marek Sportland Bottecchia Team M40
125 Grün, Rasmus
<Velopete>
M40
126 Enok, Egerd CFC Spordiklubi M-U19
127 Ruse, Margus A&T Sport CarTrans M45
128 Palm, Tõnno A&T Sport CarTrans M45
129 Salumäe, Priit Hawaii Express Team M50
Lühike distants 43,7 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kolk, Kalev M55
2 ILLAK, Peeter M50
3 ILLAK, Hilja N40+
4 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N35
5 Kruusalu, Zinaida N40+
6 Helmik, Joanna N-U30
7 Nikopenzius, Ivar M40
8 Lugenberg, Arvi M45
9 Talviste, Tarvi M45
10 Vene, Sven M50
11 Hein, Ivar M50
12 Kukkur, Kristian M40
13 Kask, Sten M-U30
14 Kuljus, Ülo
<FNT Spordiklubi>
M60
15 Plētiens, Ilgvars M60
16 Kļaviņš, Laimonis M55
17 Sokolovs, Janis M60
18 Jõever, Aavo M65
19 Johanson, Raoul
<SK Velo>
M55
20 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
21 Tulp, Tiia N40+
22 Koger, Siim M35
23 Valg, Marek M40
24 Kalm, Marika
<Elisa>
N40+
25 New, Frederick M65
26 Ets, Aare M45
27 kotkas, aivar M40
28 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi>
M45
29 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
30 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
31 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
32 Altma, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
33 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M35
34 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
35 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
N-U30
36 Kuldmäe, Toivo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
37 Jeret, Kalevi
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
38 Ojasalu, Tarmo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M50
39 Voogla, Kaido RedBike Team M40
40 Lepik, Janno M30
41 Haav, Viljar Viimsi Sport 1 M40
42 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 1 M40
43 Rihma, Katrin Viimsi Sport 1 N30
44 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport 1 N40+
45 Veidenberg, Peeter M65
46 Kaar, Meelis M35
47 Kuhlap, Kaupo
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M50
48 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
49 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
50 Gutmann, Veigo M50
51 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
52 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
53 Rool, Margus Viimsi Rattaklubi M40
54 Hintser, Jaanus
<Fixus>
M45
55 Kuuseste, Peeter Aave Spordiklubi M50
56 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
57 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
58 Teder, Vello Aave Spordiklubi M50
59 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
60 Kukk, Aivo M60
61 Klaaser, Gert
<Spordipartner>
M50
62 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
63 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 2 M45
64 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 2 M50
65 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 2 M40
66 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 2 M45
67 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
68 Värnik, Ahti
<Velomaniakid>
M45
69 Mõtsnik, Jaan
<Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi>
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M50
70 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
71 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
72 Mäggi, Martin
<Sportlove>
M45
73 Kaldoja, Avely A&T Sport CarTrans N30
74 Männi, Anatoli M65
75 Luur, Ervin Püha Loomaaed M60
76 Meltsas, Veiko M40
77 Raadik, Indrek M40
78 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
79 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M45
Lühike distants 43,7 km, noorte võistlus
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lugenberg, Annikki N-U15
2 Eenma, Siim M-U15
3 Nõmm, Rasmus M-U15
4 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
5 Anier, Martin
<RTR>
M-U17
6 Pau, Oskar
<RTR>
M-U17
7 Gutmann, Christopher M-U15
8 Volt, Johannes
<Tabasalu Triatloniklubi>
M-U19
9 Roose, Kert
<Otepää Rattaklubi>
M-U17
Tervisesõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Juursoo, Meelis
<Tervisesport>
M45
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Karl Erik M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
3 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U11
4 Kõiv, Glen Gregory
<Nõmme Rattaklubi >
M-U11
5 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
6 Uusen, Nora Velopete N-U11
7 Mõtsnik, Marii Eleen Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 N-U11
8 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
9 Härm, Robin M-U11
10 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
M-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U9
2 Uusen, Herni Velopete M-U9
3 Luusepp, Luisa N-U9
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth CFC Spordiklubi M-U7
2 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U7
3 Rooba, Frank Martin M-U7
4 Luusepp, Lukas M-U7
5 Kasenõmm, Robin M-U7
6 Kaupmees, Kermo M-U7
7 Kaupmees, Kermo M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Lisete M/N-U5
2 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M/N-U5