Fakto Auto Tallinna Rahvasõit / Filter Maanteekarikasari / Finaal 02.09.2018

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

MTB 42,5 km + MNT 75,7 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Gutmann, Veigo M50
2 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
3 Korb, Imre A. Le Coq Team M40
4 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
5 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
6 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
7 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
8 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
9 Arumägi, Anti RedBike Team M-U30
10 Senješ, Lauri
11 Jaškov, Janek Saksa Automaatika ProShop Team M-U30
12 Raiend, Hardi
<Vabajooks/Stokker>
M55
13 pungar, rainer M40
14 Tammearu, Tarmo RedBike Team M35
15 Vain, Ermet
<Rae Rattaklubi>
M35
16 Olgo, Raivo
<Tripassion Triatloniklubi>
M45
17 Viira, Veiko
<Nõmme Rattaklubi>
M40
18 Ilves, Ago
<Jõelähtme Singel>
M50
19 Parv, Martin
<Alpter Cycling Team>
M-U30
20 Janno, Janar
<RR Siplased>
M35
21 Saksing, Ailen N35
22 Kesa, Raimond
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M40
23 Jakobsoo, Janek M40
24 Kivimäe, Raul
<Kulgur Team>
M35
25 Zaletajev, Toomas M40
26 Lepp, Emeri
<Kulgur Team>
M40
27 Minski, Jan
<Kulgur Team>
M45
28 Jair, Ergo
<CC Rota Mobilis>
M40
29 Sigus, Marko
<Kulgur>
M40
30 Gornischeff, Feliks M30
31 Kaarjärv, Maris
<SK Rakke>
N40+
32 Sepp, Kristo Saksa Automaatika ProShop Team M35
33 Smitt, Aivo M55
34 Pärt, Valdur M45
35 Pärt, Valdur M45
36 Elling, Toomas Rae Rattaklubi M40
37 Jüriso, Janis
<Z Racing Team>
M35
38 Nigulas, Harles
<Kulgur Team 2>
M35
39 Daniel, Ken
<Uuesalu Spordiklubi>
M35
40 Soo, Allar
<Veloplus>
M-U30
41 Poopuu, Peeter
<Redbike>
M30
42 Klaos, Indrek
<Z Racing Team>
M35
43 Zeltov, Sergei M40
44 Koppel, Raimo M35
45 Teppan, Sten M40
46 Nursi, Imre M40
47 Näks, Einar
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi M40
48 Ivanov, Priit
<Hansab>
M30
49 Kirsipuu, Toomas M50
50 Pikkof, Jaanis Fakto Auto Team M-U30
51 Paglant, Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
52 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M45
53 Romandi, Arvi
<Viimsi Sport>
Viimsi Sport 1 M35
Fatbike sõit 42,5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kangur, Kadri N40+
2 Litvinovitš, Dmitri M30
3 Novikov, Daniel
<KJK>
M-U30
4 Garmash, Jevgeni
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U30
5 Ban, Maksim M30
6 Ban, Maksim M30
7 Ban, Maksim M30
8 Linsi, Aivar M55
9 Pihlak, Rauno M-U30
10 Reimann, Gea N40+
MTB sõit 42,5 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Gutmann, Christopher M-U15
2 Välja, Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
3 Kesküla, Mariliis N35
4 Prits, Jaanus
<aeglased ja lahked>
M50
5 Berko, Csaba
<Pomáz>
M30
6 Jakovets, Veiko
<Telia SK>
M40
7 Pauklin, Roland M30
8 Vilu, Veiko M40
9 Mikkor, Ergo
<Telia SK>
M35
10 Kljujev, Sergei M40
11 Paemurd , Jaanus M35
12 Jakobson, Eero
<Tervisesport>
M40
13 Kaik, Jaanus
<ZZZ Sport>
M40
14 Kotkin, Pavel M40
15 Mangmann, Madis M-U30
16 Käära, Mario M30
17 Puu, Anneliis N30
18 Reinas, Sten M30
19 Kaldre, Raul
<Porter Racing>
M45
20 Kingo, Priit M40
21 Kukk, Rainer M40
22 Margat, Tarmo
<KitmanThulema>
M35
23 Millers, Sergejs M40
24 Hinnov, Ahti M30
25 Leppik, Rait M35
26 Vooremaa, Argo
<A&T sport>
M30
27 Lepik, Kristjan
<Kose AMK ct>
M35
28 Kivistu, Margus
<Betoonimeister>
M35
29 Rang, Maarjo M35
30 Mägi, Madis
<kosei.ee>
M50
31 Toonekurg, Kaido
<Rae Rattaklubi>
M35
32 künnapuu, ingomar M35
33 Eelmäe, Enriko M35
34 Siimsen, Martti M30
35 Soopalu, Marko M40
36 Tammsalu, Mihkel
<Rõuge Racing Team>
M30
37 Kaubi, Ulvar M45
38 Sammul, Janno
<Sportlove>
M40
39 Timofei, Morgun
<Fallout>
M35
40 Vaikmaa, Siim M35
41 Rajamets, Andres
<Ensto Ensek>
M30
42 Raudsepp, Tõnu M40
43 Ladvas, Kimmo
<Eesti BMW klubi>
M40
44 Kaur, René M30
45 Oot, Anti
<AMPS>
M65
46 Ladvas, Hanno M35
47 Kivilo, Henrik
<AC Racing>
M30
48 Kiusalaas, Tiia N40+
49 Kullerkupp, Simmo M35
50 Sala, Alar M35
51 Verlis, Hannes M40
52 Kask, Holger M45
53 Tunder, Viljar
54 Aja, Marko M40
55 Kollo, Tiit M50
56 Kollo, Madis M30
57 Tunder, Martin M30
58 Kütt, Erik
<AMPS TEAM>
M50
59 Raud, Ants Hansaviimistluse MTB team M35
60 Raud, Ahti Hansaviimistluse MTB team M35
61 Mettis, Veiko Hansaviimistluse MTB team M35
62 Tunder, Tarmo
<Saksa Automaatika ProShop Team>
M30
63 Tõnisson, Heidi
<Rimi Cycling Team>
N35
64 Lipintsov, Aleksei
<Sõudespinning.ee>
M35
65 Vardja, Vallo M45
66 Kivistu, Tanel M-U30
67 Lääts, Siim
<Tele2>
M30
68 Uusjärv, Aare
<Tele2>
M35
69 Ladvas, Hanno
<Tele2>
M35
70 Kirmjõe, Karin
<Tele2>
N-U30
71 Werle, Jana
<Tele2>
N-U30
72 Lepik, Hillar
<Kose AMK>
M60
73 Raik, Oliver M30
74 Kuusk, Jüri M40
75 Pruul, Robin
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U19
76 Stalkov, Valmer M50
77 Tepaskent, Tanel
<Sparta>
M40
78 Cakmak, Sinan M35
79 Erm, Tõnis
<Spordipartner>
M35
80 Krõm, Mick Kenneth M-U19
81 Niit, Maiken
<Tervisesport>
N30
82 Kaldvee, Valdur M30
83 Saksniit, Priit M35
84 Thomberg, Tarvi
<Eesti Energia Spordiklubi >
M35
85 Thomberg, Liia
<Mybody OÜ>
N35
86 Liik, Alari-Fredi
<CFC>
M-U30
87 Liik, Margus
<CFC>
M45
88 Albri, Kalev
<RedBike>
RedBike Team M40
89 Punane, Marian N30
90 Tinnuri, Marec M35
91 Sulavee, Liisa M30
92 Roio, Andres M-U30
93 Villmann, Helen N35
94 Nahkur, Fred M45
95 Uurimäe, Roomet Fakto Auto Team M40
96 Uurimäe, Are Fakto Auto Team M40
97 Lehesmets, Allar Fakto Auto Team M35
98 Altme, Andres Fakto Auto Team M40
99 Tiisvend, Jaanus Fakto Auto Team M40
100 Kask, Kalle M45
Lastesõit 3450m (M/N-U13)
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kaarjärv, Mairit
<SK Rakke>
N-U13
2 Nigul, Natali Nora
<CFC>
N-U13
3 Tammepuu, Riko
<Nõmme rattaklubi>
M-U13
4 Matskevitš , Sofia N-U13
5 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
6 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
7 Latik, Kristo
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
8 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U13
Pikk distants 117 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lelov, Andrus M45
2 Kiskonen, Eero
<KJK>
M45
3 Alaru, Riho M30
4 Kriisa, Toomas M50
5 Raidma, Steven M40
6 Rosenberg, Reigo M-U30
7 Pern, Kaido M30
8 Kolessov, Jevgeni M30
9 Adajatullin, Rustam M45
10 Kodasma, Marek M40
11 Kõiv, Kardo M35
12 Pindel, Renar RedBike Team M30
13 Kuljus, Viljar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M30
14 Rubenis, Normunds M50
15 Koppa, Marko M40
16 KAHEM, SIMMO M30
17 Uudam, Madis M35
18 Tulp, Rain M50
19 Oras, Janno M30
20 Ormus, Erkki M45
21 Kompus, Meelis M40
22 Pavlov, Raul M30
23 Kivioja, Raimo
<RR Siplased/Sportlab>
M35
24 Mölder, Jaak M45
25 Järvet, Heiti Agrovarustus OÜ M35
26 Port, Kristjan M55
27 Karing, Krista RedBike Team N-U30
28 Kalm, Toomas M45
29 Õun, Margus
<Vabajooks>
M40
30 gutmann, velar
<tripassion>
M40
31 Vool, Stina
<Tervisesport>
N40+
32 Mänd, Margus Agrovarustus OÜ M45
33 Vendelin, Karl Arnold Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
34 Seppa, Raul M45
35 Kaasik, Margus M50
36 Veel, Villu
<SK. Maailmarändurid / Viiking / IRL>
M45
37 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
38 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
39 Nikiforov, Igor
<Spordipartner>
M55
40 Nõmmiste, Sulev M45
41 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
42 Jõgi, Allan
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
43 MAHLAKAS, KALEV M50
44 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M50
45 Jullinen, Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M-U30
46 Iljin, Andrei Hawaii Express Narva M55
47 Kägu, Hannes M50
48 Nõmmeots, Priit M40
49 Pravilov, Egor M50
50 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M30
51 Prommik, Martin M35
52 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
53 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport 1 M35
54 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 1 M40
55 Maasing, Sander
<Peloton>
M30
56 Lanno, Timo M-U30
57 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U19
58 Lootus, Stefan M-U19
59 Müürsepp, Madis Viimsi Rattaklubi M50
60 Laanemaa, Kristjan Viimsi Rattaklubi M35
61 Peenema, Reijo
<Fixus>
M30
62 Luik, Janek Aave Spordiklubi M40
63 Tupits, Norman Rae Rattaklubi M40
64 Adams, Markus
<Otepää Rattaklubi>
M-U19
65 Põder, Veiko
<RedBike>
RedBike Team M35
66 Mikk, Margus M40
67 Prous, Priit M30
68 Ritson, Jaanus Lennujaama Spordiklubi 1 M45
69 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
70 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
71 Karjamets, Karmo Lennujaama Spordiklubi 1 M30
72 Neidra, Rainer Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
73 Kivistik, Gert Hawaii Express Team M-U30
74 Kopli, Tarmo Hawaii Express Team M40
75 Alamaa, Siim-Erik Hawaii Express Team M-U30
76 Tarmu, Ragrnar Hawaii Express Team M35
77 Aksin, Janno Hawaii Express Team M35
78 Ailt, Priit M35
79 Vaga, Kristo Enn Hawaii Express Team M-U30
80 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
81 Pikkor, Erik
<Troy lee design Ktm>
M40
82 Konrad, Ruudi M40
83 Nõmm, Karel Georg
<Nõmme Rattaklubi>
M-U30
84 Dobrodeev, Sergei M45
85 Arumägi, Anti RedBike Team M-U30
86 Soojärv, Andres
<Kulgur Team 2>
M40
87 Kreegimets, Robin M-U19
88 Kotov, Raul
<velo clubbers>
M50
89 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M50
90 Sibirtsev, Ivan
<Free Cyclists>
M35
91 Sholeninov, Anton
<Amateurs Club - glocksport.ru>
Amateurs Club - glocksport.ru M30
92 Veidemann, Toomas
<Arctic Sport Club>
M55
93 Jermakov, Janar
<Peloton>
Peloton M30
94 Ever, Riho
<Velo Clubbers>
M50
95 Palts, Bert M-U30
96 Redkov, Aleksey M30
97 Dobrodeev, Sergei M45
98 Kreisberg , Sten M35
99 Englesson, Joachim
<Team Henrikssons Cykelklubb>
M50
100 Vincze, Per-Stefan
<Team Henrikssons Cykelklubb>
M40
101 Kalja, Mihkel Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
102 Peil, Lauri M40
103 Tagel, Rainer Saksa Automaatika ProShop Team M40
104 Sisolatins, Arturs M35
105 Kruminja, Anastasija N-U30
106 Härmatis, Risto M30
107 Ribelus, Kalle
<DÜNAMO>
M50
108 Kalm, Kelly CFC Spordiklubi N-U30
109 Viigipuu, Toomas
<TARTU SK VELO>
M55
110 Tasane, Vahur M35
111 Petovitš, Üllar
<JK Paralepa>
M40
112 Ernesaks, Mart M50
113 Härkönen, Valtteri
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M30
114 Pursiainen, Ville
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M35
115 Nordlund, Johan
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M35
116 Hujanen, Jani
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M30
117 Kesonen, Anssi
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M30
118 Pyykkönen, Aimo
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M30
119 Siukola, Lauri
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M35
120 Vainio, Roope
<Porvoon Akilles>
Racebike-Focus M-U30
121 Vuola, Ossi Racebike-Focus M30
122 Kuligin, Aleksei M30
123 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U19
124 Adams, Markus
<Otepää rattaklubi>
M-U19
125 Kümmel, Jaagup M-U30
126 Rikkas, Henrik M50
127 Raivet, Jaan
<CC Rekord>
M40
128 Liivamägi, Sven
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
129 Nork, Tarmo
<Penosil Cycling team>
M50
130 Varik, Marko
<Record CC>
M30
131 Tiismaa, Toomas M45
132 Helmik, Einar M45
133 Raag, Kaupo
<velo clubbers>
M35
134 Adams, Markus
<Otepää rattaklubi>
M-U19
135 Kodanipork, Raido
<AT Sport >
M45
136 Teder, Feeliks M30
137 Rannama, Ivari
<SJK Viiking>
M35
138 Köster, Indrek M45
139 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev>
M-U19
140 Alumaa, Alar M40
141 Ülevain, Eerik M30
142 Maidre, Oskar
<CFC Spordiklubi>
M-U30
143 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M45
144 Kalde, Meelis M40
145 Reisenbuk, Erik
<KJK>
M-U30
146 Kooser, Arthur
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U30
147 Nositsh, Alexander M-U19
148 Hermet, Jaanek M40
149 Viigipuu, Toomas
<TARTU SK VELO>
M55
150 Maripuu, Janek M40
151 Jõksi, Margus
<Velopete>
Velopete M40
152 Kibal, Tair
<Haanja Rattaklubi>
M35
153 Hara, Jere
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M-U30
154 Hara, Jere
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M-U30
155 Shitikov, Aleksandr
<FT Studio>
M-U30
156 Pedai, Andrus
<promens as>
M45
157 Kanerva, Joni
<Memil-CCN Pro Cycling>
Finnfalz-Rush Racing M-U30
158 Ventmann, Henri M35
159 Klaos, Einar
<Komo>
M55
160 Lauri, Tarmo M35
161 Terve, Raivo
<Omniva>
M50
162 Männik, Jaanus M35
163 Malyshev, Fedor Amateurs Club - glocksport.ru M30
164 Kaupmees, Margus Velopete M40
165 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi M-U30
166 Vool, Toomas Viimsi Rattaklubi M-U19
167 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi M-U19
168 Treimuth, Henri Viljandi Rattaklubi M-U19
169 Toomela, Tambet M35
170 Puusepp, Algo M45
171 Koppa, Kaido
<RedBike>
M40
172 Vilipson, Marko
<Peloton>
M55
173 Bauman, Erik M35
174 Sepa, Risto Rein Taaramäe Rattaklubi M-U30
175 Valvas, Vahur
<Rein Taaramäe rattaklubi>
Rein Taaramäe Rattaklubi M35
176 Kuriks, Reimo M45
177 Sild, Sulev M35
178 Uude, Aivo M40
179 Metslind, Ottomar
<RTR>
Rein Taaramäe Rattaklubi M-U19
180 Uusen, Hindrik Velopete M40
181 Hion, Lars-Erik
<CC REKORD>
M35
182 Sillankorva, Jaakko Finnfalz-Rush Racing M-U19
183 Rätsep, Ain
<Spordipartner>
M45
184 Rätsep, Ain
<Spordipartner>
M45
185 Tarvis, Peeter
<KoMo>
M-U30
186 Uusen, Tarvi M50
187 Redkov, Aleksey M30
188 Luige, Marko
<KJK>
M-U19
189 Kozelski, Daniel
<KJK>
M-U19
190 Ivanov, Ivan
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M-U30
191 Rakushev, Petr
<Mountainpeaks>
Mountainpeaks M55
192 Remmel, Revo M55
193 Peil, Lauri M40
194 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
195 Schultz, Silver CFC Spordiklubi M30
196 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
197 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
198 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
199 Kirs, Hannes Cycling Tartu/Lõunakeskus M35
200 Mandri, Rene Cycling Tartu/Lõunakeskus M30
201 Sankmann, Joosep Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
202 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
203 Vahtra, Norman Cycling Tartu M-U30
204 Pung, Peeter Cycling Tartu M-U30
205 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
206 Jõeäär, Marten Cycling Tartu M-U30
207 Kempi, Sander Cycling Tartu M-U30
208 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
209 Bogdanov, Andrei Hawaii Express Narva M30
210 Aia, Kardo Püha Loomaaed M-U30
211 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M30
212 Resev, Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
213 Eensoo, Ardi M45
214 Grün, Rasmus
<Velopete>
M40
215 Enok, Egerd CFC Spordiklubi M-U19
216 Ottender, Sten Erik Sportland Bottecchia Team M-U30
217 Luks, Sven Sportland Bottecchia Team M50
218 Mikson, Margus Sportland Bottecchia Team M40
219 Tarassov, Kirill Sportland Bottecchia Team M-U30
220 Saar, Tõnis Sportland Bottecchia Team M-U30
221 Salumäe, Priit Hawaii Express Team M50
222 Suluste, Jüri M55
Lühike distants 75,7 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kolk, Kalev M55
2 ILLAK, Peeter M50
3 ILLAK, Hilja N40+
4 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N35
5 Kruusalu, Zinaida N40+
6 Helmik, Joanna N-U30
7 Nikopenzius, Ivar M40
8 Lugenberg, Arvi M45
9 Talviste, Tarvi M45
10 Vene, Sven M50
11 Hein, Ivar M50
12 Kukkur, Kristian M40
13 Kask, Sten M-U30
14 Kuljus, Ülo
<FNT Spordiklubi>
M60
15 Plētiens, Ilgvars M60
16 Kļaviņš, Laimonis M55
17 Sokolovs, Janis M60
18 Jõever, Aavo M65
19 Johanson, Raoul
<SK Velo>
M55
20 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
21 Tulp, Tiia N40+
22 Koger, Siim M35
23 Valg, Marek M40
24 Kalm, Marika
<Elisa>
N40+
25 New, Frederick M65
26 Ets, Aare M45
27 kotkas, aivar M40
28 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi>
M45
29 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
30 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
31 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
32 Altma, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
33 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M35
34 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
35 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
N-U30
36 Kuldmäe, Toivo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
37 Jeret, Kalevi
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
38 Ojasalu, Tarmo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M50
39 Voogla, Kaido RedBike Team M40
40 Lepik, Janno M30
41 Haav, Viljar Viimsi Sport 1 M40
42 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 1 M40
43 Rihma, Katrin Viimsi Sport 1 N30
44 Veidenberg, Peeter M65
45 Kaar, Meelis M35
46 Hallikivi, Ülar
<Rae rattaklubi>
M40
47 Kuhlap, Kaupo
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M50
48 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
49 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
50 Kuldkepp, Peep
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi M50
51 Rool, Margus Viimsi Rattaklubi M40
52 Hintser, Jaanus
<Fixus>
M45
53 Kuuseste, Peeter Aave Spordiklubi M50
54 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
55 Teder, Vello Aave Spordiklubi M50
56 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
57 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
58 Kukk, Aivo M60
59 Klaaser, Gert
<Spordipartner>
M50
60 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
61 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 2 M45
62 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 2 M50
63 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 2 M40
64 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 2 M45
65 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
66 Mõtsnik, Jaan
<Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi>
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M50
67 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
68 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
69 Sikka, Andrek M30
70 Burm, Kersti
<Team Henrikssonscykel CK>
N40+
71 Ojamaa, Imre M45
72 Männi, Anatoli M65
73 Lemmik, Diana N40+
74 Lilleoja, Kristo M30
75 Saareoks, Janek M40
76 Härm, Leo M70+
77 Luusepp, Leino M35
78 Valk, Hillar
<VOC/Rattabaas>
M70+
79 Palts, Imre M50
80 Orav, Erki M35
81 Lepik, Urmas
<Eesti Energia Spordiklubi>
M40
82 näss, margo M45
83 Vaindlo, Raul M65
84 Knjazetski, Aleksandr M30
85 Kuusik, Ando M45
86 GURTOVETS, Kaido M30
87 Butorin, Aleksandr M40
88 Nõmme, Anre
<SAAREMAA JALGRATTAKLUBI VIIKING>
M45
89 Tomsen, Rasmus M-U30
90 Hanni, Toomas M45
91 Viinalass, Leho M35
92 Kuuskman, Marko M45
93 Koik, Lauri M35
94 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
95 Gerndorf, Urmas
<Stockmann>
M55
96 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMKct>
M40
97 Umbleja, Martti M-U30
98 Umbleja, Mati M55
99 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK ct>
M45
100 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
101 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
102 Härmson, Toomas M45
103 Saarna, Rivo M45
104 Ints, Kalev
<Peloton>
Peloton M40
105 susi, endel M50
106 Noorväli, Ursula
<SK Jooksupartner>
Saksa Automaatika ProShop Team N40+
107 Kadarik, Martin M-U30
108 Rahnel, Priit M45
109 Tootsi, Tõnu M-U30
110 Lillepärg, Taavi M40
111 Kari, Leiu N40+
112 Õun, Ragnar
<RIA>
M40
113 Dranov, Roman
<Meihua>
M30
114 Poller, Kaspar
<ABB Spordiklubi>
M30
115 Karlis, Veiko M35
116 Krull, Kristjan M35
117 Liubimova, Aleksandra LIDER Kingisepp N30
118 Kiitam, Ivar M-U30
119 pops, vahur
<Spordipartner>
M45
120 Maanurm, Joonas
<SAKSA AUTOMAATIKA PRO TEAM>
M40
121 Ots, Riho M35
122 Kukkur, Taivo M35
123 Pähk, Margus M40
124 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
125 Strugova Rõzko, Tatjana N35
126 Õispuu, Imre M45
127 Roasto, Mirje
<VK Kramp>
N30
128 Tamm, Bruno
<CC ROTA MOBILIS>
M40
129 Marcinkevicz, Jüri
<Sparta>
M50
130 Eier, Üllar M50
131 Häelm , Siim M30
132 Kutilov, Roman M30
133 Rõzko, Kristin
<CFC>
N-U30
134 Leidt, Meelis
<Peloton>
Peloton II M45
135 Põldre, Urmas
<UP Sport>
M50
136 Monto, Jonna Racebike-Focus N-U30
137 Monto, Jonna Racebike-Focus N-U30
138 Štšerbakov, Martin
<Puidukoda>
M35
139 Jürmann, Ants M65
140 Jõever, Margus M40
141 Tenslind, Margus
<Jõelähtme Singel>
M45
142 Tenslind, Aune
<Jõelähtme Singel>
N-U30
143 Ebras, Kristo
<KJK>
M40
144 Šohireva, Kitija
<Jalgrattaklubi viko>
N-U30
145 Schmidt, Raido M30
146 Nigul, Alar
<CFC Spordiklubi>
M50
147 Pajumägi, Tarmo M35
148 Treufeldt, ülo
<KJK>
M70+
149 Koort, Veiko M35
150 Lõoke, Martin
<ABB SK>
M35
151 Rodbaver, Oksana N35
152 Kraam, Sulev
<Hää Kraam>
M35
153 Kumel, Tarvo M45
154 Russow, Urve
<Tervisesport>
N40+
155 Vahermets, Peep M45
156 Kiisma, Tauri M30
157 Kippasto, Kai N40+
158 Dreimann, Kaido
<Pühaloomaaed>
Püha Loomaaed M35
159 Banyai, Adalbert M30
160 Gudmundsen, Kristian
<Sunnan CK>
M35
161 Haas, Steve
<Vanad Kärsad SK>
M50
162 Nepper, Pelle M40
163 Nelis, Kristjan Rae Rattaklubi M30
164 Uus, Jaan M50
165 Kapajeva, Kristina
<Cfc Spordiklubi>
N30
166 Võsu, Jaan M45
167 Ots, Riho M35
168 Paat, Jürgen M35
169 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
A&T Sport CarTrans M45
170 Rändla, Raul M35
171 Rändla, Kaupo
<Cgi>
M35
172 Kirch, Mareck
<Fast-Bike Uuesalu Spordiklubi>
M40
173 Eenkivi, Kristian M35
174 Essmann, Veiko M-U30
175 Kepp, Kaidu M55
176 Vister, Ardi M50
177 Eelmets , Indrek
<Spordipartner >
M40
178 Heinsar, Hardi
<Scoutspataljon Team>
M45
179 Kukk, Margus M45
180 Raasuke, Erkki CFC Spordiklubi M45
181 Paju, Indrek M-U30
182 Noormets, Aivar M55
183 Kala, Imre M50
184 Laanemets, Meelis
<CFC>
M45
185 Tõnov, Tõnu
<Spordipartner>
M40
186 Luur, Ervin Püha Loomaaed M60
187 Meltsas, Veiko M40
188 Rooba, Martti M30
189 Raadik, Indrek M40
190 Einroos, Evert M-U30
191 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
192 Kõiv, Marek Sportland Bottecchia Team M40
193 Aule, Krister Viimsi Sport 2 M40
194 Kaas, Rene Eesti Posti quandem M35
195 Krusel, Sandre Eesti Posti quandem N30
196 Rahuoja, Mari-Ly Eesti Posti quandem N40+
197 Mägi, Marita Eesti Posti quandem N40+
198 Paat, Merli M30
Lühike distants 75,7 km, noorte võistlus
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lugenberg, Annikki N-U15
2 Eenma, Siim M-U15
3 Nõmm, Rasmus M-U15
4 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
5 Anier, Martin
<RTR>
M-U17
6 Pau, Oskar
<RTR>
M-U17
7 Volt, Johannes
<Tabasalu Triatloniklubi>
M-U19
8 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
N-U17
9 Roose, Kert
<Otepää Rattaklubi>
M-U17
10 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
11 ragilo, frank aron
<KJK>
M-U15
12 Kask, Hendri
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
13 Bauer, Mikk
<JK Paralepa>
M-U17
14 Post, Ken
<Pärnu Kalev>
M-U17
15 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev>
M-U17
16 Pihelgas, Robin
<Pärnu Kalev>
M-U17
17 Põrk, Claid
<Pärnu Kalev>
M-U17
18 Õun, Joosep-Mattias
<CFC>
M-U17
19 Marcinkevicz, Mario
<Sparta>
M-U15
20 Järva, Kert
<Smart Sport>
M-U17
21 Gristsenko, Ron
<NRK>
M-U17
22 bogretsov, saveli
<kiiruisuklub>
M-U17
23 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
24 Pajur, Romet
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U15
25 Ebras, Elisabeth
<KJK>
N-U15
26 Johanson, Egert
<Kalevi Rattakool>
M-U17
27 Vill, Reio
<Otepää Rattaklubi>
M-U17
28 Kalmus , Kaaro
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
29 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi N-U19
30 Tasane, Elina Viljandi Rattaklubi N-U17
31 Reier, Kirke Viljandi Rattaklubi N-U17
32 Leppik, Rasmus Viljandi Rattaklubi M-U17
33 Aavik, Sander
<Ujumise Spordiklubi>
M-U15
34 Rehemaa, Eliis
<Otepää Rattaklubi>
N-U17
35 Aasalo, Madis
<CFC>
M-U19
36 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalevi Spordikool>
37 Hion, Oliver
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
38 Sirk, Ragnar
<NRK>
M-U15
39 Raasuke, Robert CFC Spordiklubi M-U19
40 Tamm, Lauri
<Kalevi Jalgrattakool>
41 Tarassov, Matvei M-U17
Tervisesõit 30,2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 kala, marianne N40+
2 Kiisk, Katrin N35
3 Linask , Karmen N40+
4 Linask , Oliver M-U15
5 Saar, Marianne N35
6 Kauna, Sirje N40+
7 Toommägi, Kristi N40+
8 Toommägi, Tanel M45
9 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U15
10 Tiivoja, Taivo M50
11 Kadastik, Viivika N40+
12 Schuster, Toomas M45
13 Ungefug, Jelena N35
14 Ungefug, Sergei M35
15 Lang, Kristo M40
16 Jõgi, Ahti M45
17 Teder, Roobert
<Tartu Ujumisklubi>
M-U15
18 Kukkur, Arthur M-U30
19 Grünberg, Janely N35
20 Õun, Piret N35
21 Oper, Getter N30
22 Napp, Esther Elisabeth N35
23 Tammeveski, Meelika N30
24 semenov, priit M30
25 Bogretsov, Saveli
<Kiirusuklub>
M-U17
26 Kuusnõmm, Liis
<RedBike>
N30
27 bogretsov, saveli M-U17
28 Kriger, Vladislav M45
29 Kriger, Anna M-U19
30 Vahermets, Kaire N40+
31 Mangulis, Greete N30
32 Seeb, Keid N35
33 Juuse, Marika N40+
34 Aasamäe, Kristiina N30
35 OLEINITS, IRINA N40+
36 Muttika, Jüri M40
37 Lusmägi, Liis N35
38 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport 1 N40+
39 Hermaküla, Hannes M45
40 Visnapuu, Laura Marie N-U11
Lastesõit 2300m (M/N-U11)
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Karl Erik M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
3 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U11
4 Kõiv, Glen Gregory
<Nõmme Rattaklubi >
M-U11
5 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
6 Uusen, Nora Velopete N-U11
7 Mõtsnik, Marii Eleen Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 N-U11
8 Kajo, Herlen
<Kuusalu rattaklubi>
M-U11
9 Härm, Robin M-U11
10 Heinsar, Robert Sebastian
<Otepää Rattaklubi>
M-U11
11 Anga, Laura N-U11
12 Linask , Sebastian M-U11
13 Laine, Egmar M-U11
14 Tagel, Oskar Robert
<Nõmme rattaklubi>
M-U11
15 Tingas, Georg M-U11
16 Noormets, Carola N-U11
17 Jair, Glen
<CC Rota Mobilis>
M-U11
18 Cakmak, Milene N-U11
19 Maripuu, Frank M-U11
20 Soiver, Sten Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
21 Jõgi, Mikk
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
22 Käärst, Revo
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
23 Rang, Gisele
<Nõmme Rattaklubi>
N-U11
24 Suisalu, Marleen N-U11
Lastesõit 1150m (M/N-U9)
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U9
2 Uusen, Herni Velopete M-U9
3 Luusepp, Luisa N-U9
4 Takel, Robert Jonas M-U9
5 Vlassov, Richard
<21CC>
M-U9
6 Pulst, Karl Mattias M-U9
7 Jair, Lukas
<CC Rota Mobilis>
M-U9
8 Koort, Marii Loviis N-U9
9 Nelis, Katriin N-U9
10 Seeb, Raoul Robert M-U9
11 Salupuu, Georg
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U9
12 Raudsepp, Marii N-U9
13 Tanis, Pauline N-U9
Lastesõit 400m (M/N-U7)
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth CFC Spordiklubi M-U7
2 Nigul, Armin Aleks
<CFC>
M-U7
3 Rooba, Frank Martin M-U7
4 Luusepp, Lukas M-U7
5 Haava, Harti M-U7
6 Kaupmees, Kermo M-U7
7 Kaupmees, Kermo M-U7
8 Tamm, Romet
<CC ROTA MOBILIS>
M-U7
9 Lani, Martin M-U7
10 Vlassov, Margaret N-U7
11 Kaldasaun, Johannes M-U7
12 Noormets, Vanessa N-U7
13 Künnapuu, Cedric M-U7
14 Leesi, Kristella N-U7
15 Karjamets, Erik M-U7
16 Karjamets, Raiden M-U7
17 Koort, Adeele Inderlin N-U7
18 Maripuu, Hubert M-U7
19 Rang, Eleanor
<Nõmme Rattaklubi>
N-U7
20 Raudsepp, Johann M-U7
Lastesõit 200m (M/N-U5)
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Lisete M/N-U5
2 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M/N-U5
3 Haava, Mirtel M/N-U5
4 Haava, Mirete M/N-U5
5 Kajo, Kaspar M/N-U5
6 Tagel, Patrik sebastian M/N-U5
7 Freimuth, Lucia M/N-U5
8 Krabi, Lukas M/N-U5
9 Albri, Andre RedBike Team M/N-U5