Filter Maanteekarikasari / 1. etapp / Kuusalu 05.05.2018

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk distants 83 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lelov, Andrus M45
2 Alaru, Riho M30
3 Kriisa, Toomas M50
4 Raidma, Steven M40
5 Rosenberg, Reigo M-U30
6 Rooba, Martti M30
7 Pern, Kaido M30
8 Kolessov, Jevgeni M30
9 Adajatullin, Rustam M45
10 Kodasma, Marek M40
11 Kõiv, Kardo RedBike Team M35
12 Pindel, Renar RedBike Team M30
13 Kuljus, Viljar
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M30
14 Rubenis, Normunds M50
15 Koppa, Marko M40
16 KAHEM, SIMMO M30
17 Uudam, Madis M35
18 Tulp, Rain M50
19 Einroos, Evert M-U30
20 Oras, Janno M30
21 Ormus, Erkki M45
22 Kompus, Meelis M40
23 Pavlov, Raul M30
24 Kivioja, Raimo
<RR Siplased/Sportlab>
M35
25 Mölder, Jaak M45
26 Järvet, Heiti Agrovarustus OÜ M35
27 Port, Kristjan M55
28 Karing, Krista RedBike Team N-U30
29 Kalm, Toomas M45
30 Õun, Margus
<Vabajooks>
M40
31 gutmann, velar
<tripassion>
M40
32 Vool, Stina
<Tervisesport>
N40+
33 Mänd, Margus Agrovarustus OÜ M45
34 Vendelin, Karl Arnold Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
35 Seppa, Raul M45
36 Kaasik, Margus M50
37 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
38 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
39 Nikiforov, Igor
<Spordipartner>
M55
40 Nõmmiste, Sulev M45
41 Johanson, Marko
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
42 Jõgi, Allan
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M30
43 MAHLAKAS, KALEV M50
44 Kallakmaa, Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M50
45 Jullinen, Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M-U30
46 Iljin, Andrei Hawaii Express Narva M55
47 Kägu, Hannes M50
48 Nõmmeots, Priit M40
49 Pravilov, Egor M50
50 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M30
51 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M50
52 Prommik, Martin M35
53 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
54 Lillesaar, Tanel Viimsi Sport 1 M35
55 Rohtma, Valdek Viimsi Sport 1 M40
56 Maasing, Sander
<Peloton>
M30
57 Lanno, Timo M-U30
58 MIkko, Riho
<TriPassion>
M35
59 Kotov, Raul
<velo clubbers>
M50
60 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
61 Reiu, Sven
<Omniva Spordiklubi>
M-U19
62 Sisolatins, Arturs
<BELO CYCLING PROJECT>
M35
63 Krumina, Anastasija
<BELO CYCLING PROJECT>
N-U30
64 Sisolatins, Arturs
<BELO CYCLING PROJECT>
M35
65 Lootus, Stefan M-U19
66 Tikk, Lauri M45
67 Kalnins, Uldis
<DAKO/Vidzemes mērnieks>
M45
68 Sarap, Georg
<Jalgrattaklubi VIKO>
M30
69 Ever, Riho
<Velo Clubbers>
M50
70 Pukk, Andre
<Viimsi Rattaklubi>
Viimsi Rattaklubi M40
71 Nigul, Alar
<CFC>
M50
72 Müürsepp, Madis Viimsi Rattaklubi M50
73 Laanemaa, Kristjan Viimsi Rattaklubi M35
74 Peenema, Reijo
<Fixus>
M30
75 Palts, Bert
<CFC>
M-U30
76 Viigipuu, Toomas
<TARTU SK VELO>
M55
77 Viigipuu, Toomas
<TARTU SK VELO>
M55
78 Sulga, Andrejs M35
79 Zirel, Joel M40
80 Rikkas, Henrik M50
81 Luik, Janek Aave Spordiklubi M40
82 Hermaküla, Hannes M45
83 Koort, Tauno M45
84 Teesaar, Toomas M40
85 Pumpišs, Anrijs
<Tukums>
M45
86 Tupits, Norman Rae Rattaklubi M40
87 Hänninen, Aleksi TWD-Länken M-U30
88 Hänninen, Juho TWD-Länken M-U30
89 Nurmi, Roope TWD-Länken M-U30
90 Peltonen, Ukko TWD-Länken M-U30
91 Pietikäinen, Sauli TWD-Länken M-U30
92 Taskinen, Julius TWD-Länken M-U30
93 Uusen, Tarvi
<MultiPro System>
M50
94 Randver, Sander CFC Spordiklubi M-U30
95 Olivson, Sergei CFC Spordiklubi M50
96 Kotkas, Marko
<CFC SK>
M40
97 Poklonski, Freddy M45
98 Kallion, Kaspar
<Supluse viis>
M-U30
99 Sepa, Risto
<Rein Taaramäe rattaklubi>
M-U30
100 Raudsepp, Remo
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
101 Liivamägi, Sven
<Rein Taaramäe Rattaklubi>
M-U30
102 Petrovitš, Üllar
<Jk Paralepa>
M40
103 Teder, Feeliks M30
104 Metslind, Ottomar
<RTR>
M-U19
105 Vool, Toomas Viljandi Rattaklubi M-U19
106 Laanemäe, Erki Viljandi Rattaklubi M-U19
107 Treimuth, Henri Viljandi Rattaklubi M-U19
108 Jermakov, Janar
<Peloton>
M30
109 Koll, Rihard
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U19
110 Hütt, Oliver Harris
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
M-U19
111 Ruubel, Paul
<SK Keremeister>
M30
112 Ärm, Rait
<Porterracing>
M-U19
113 Tuisk, Aidi Gerde
<CFC>
CFC Spordiklubi N-U19
114 Hion, Lars-Erik
<CC REKORD>
M35
115 Kubilius, Kevin
<Pärnu Kalev>
M-U19
116 Raadom, Erik A&T Sport CarTrans M35
117 Nirgi, Robin A&T Sport CarTrans M-U19
118 Dedov, Peeter A&T Sport CarTrans M35
119 Kippasto, Margo A&T Sport CarTrans M40
120 Vent, Karl Mihkel
<Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi>
M-U19
121 Kapajeva, Kristina
<Cfc >
N30
122 Helmik, Einar M45
123 Kreegimets, Robin M-U19
124 Raivet, Jaan
<CC Rekord>
M40
125 Lätte, Raivo Agrovarustus OÜ M45
126 Suur, Ivo
<Saksa Automaatika ProShop Team>
M-U30
127 Kaupmees, Margus
<Velopete>
M40
128 Arumägi, Anti
<RedBike Team>
RedBike Team M-U30
129 Pruul, Priit M35
130 Vosman, Ekke-Kaur
<Otepää Rattaklubi>
M-U30
131 Karjane, Jaak
<Spordipartner>
M35
132 Põder, Veiko
<RedBike>
RedBike Team M35
133 Maalt, Marko M50
134 Fedorov, Valerii LIDER Kingisepp M40
135 Pogodin, Dmitri Hawaii Express Narva M40
136 Härkönen, Valtteri
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M30
137 Hujanen, Jani
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M30
138 Pyykkönen, Aimo
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M30
139 Kesonen, Anssi
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M30
140 Nordlund, Johan
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M35
141 Hara, Jere
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M-U30
142 Siukola, Lauri
<Motion Finland ry>
Racebike-Focus M35
143 Mikk, Margus M40
144 Kurits, Joonas
<Rein Taaramäe rattaklubi>
M-U19
145 Rätte, Raivo
<RedBike>
RedBike Team M45
146 Tarassov, Igor
<Nõmme Rattaklubi>
M50
147 Prous, Priit M30
148 Viska, Indrek
<MyBody.ee>
M35
149 Kovadlo, Anton CFC Spordiklubi M35
150 Lang, Mae
<TÜ Akadeemiline Spordiklubi>
N-U30
151 Demjantšuk, Vladimir
<AngryBoysSports>
M35
152 Varik, Marko
<Record CC >
M30
153 Kraam, Sulev
<Hää Kraam>
M35
154 Talumaa, Raul
<CC Rota Mobilis>
M45
155 Leidt, Meelis
<Peloton>
M45
156 Nork, Tarmo
<Penosil Cycling team>
M50
157 Agu, Mairold
<Penosil>
M40
158 Treufeldt, Ülo
<KJK>
M55
159 Adelbert, Markko M40
160 Saaremael, Indrek
<TriPassion>
M40
161 Ritson, Jaanus Lennujaama Spordiklubi 1 M45
162 Savisikk, Kristjan Lennujaama Spordiklubi 1 M30
163 Markus, Mart Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
164 Karjamets, Karmo Lennujaama Spordiklubi 1 M30
165 Neidra, Rainer Lennujaama Spordiklubi 1 M-U30
166 Vilipson, Marko
<Peloton>
M55
167 Kollo, Tiit M50
168 Kasenõmm, Priit M40
169 Kivistik, Gert Hawaii Express Team M-U30
170 Kopli, Tarmo Hawaii Express Team M40
171 Alamaa, Siim-Erik Hawaii Express Team M-U30
172 Tarmu, Ragrnar Hawaii Express Team M35
173 Aksin, Janno Hawaii Express Team M35
174 Ailt, Priit M35
175 Apivala, Juss M30
176 Maanurm, Joonas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
M40
177 Ebras, Kristo
<KJK>
M40
178 Nositsh, Alexander
<NõmmeRattaklubi>
M-U19
179 Rõzko, Kristin N-U30
180 Vaga, Kristo Enn Hawaii Express Team M-U30
181 Nõmm, Henri M30
182 Killing, Gert
<Hawaii Express>
M40
183 Pikkor, Erik
<Troy lee design Ktm>
M40
184 Schröder, Mart
<JK Paralepa>
M55
185 karpenko, gleb Hawaii Express Narva M-U19
186 karpenko, gleb Hawaii Express Narva M-U19
187 Starshov, Andrey
<Narva Havaii express>
M50
188 Ojala, Kaur
<Nõmme Rattaklubi>
M-U30
189 Vare, Rasmus M-U30
190 Laas, Martin
<Team Illuminate>
M-U30
191 Karu, Allar
<Peloton>
M30
192 Oolo, Kristjan M30
193 Kelk, Kristjan
<CFC Spordiklubi>
M-U30
194 Konrad, Ruudi M40
195 Orlovski, Tiit M35
196 Nõmm, Toivo M45
197 Kaldoja, Avely
<A&T Spordiklubi>
A&T Sport CarTrans N30
198 Toomela, Tambet M35
199 Kooser, Arthur
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U30
200 Nõmm, Karel Georg
<Nõmme Rattaklubi>
M-U30
201 Räim, Mihkel
<Israel Cycling Academy>
M-U30
202 Sorga, Karl Markus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U19
203 Uulimaa, Ats
<Viko>
M-U19
204 Kärner, Mart
<Peloton>
M45
205 Kanerva, Joni
<Cyclovision>
Finnfalz-Rush Racing M-U30
206 Laanterä, Kalle
<Cyclovision>
Finnfalz-Rush Racing M40
207 Sillankorva, Jaakko
<Cyclovision>
Finnfalz-Rush Racing M-U19
208 Vähi, Ilmar M40
209 Tarvis, Peeter
<KoMo>
M-U30
210 Kilter, Mikk M30
211 Maidre, Oskar
<CFC Spordiklubi>
M-U30
212 Matt, Jörgen
<Peloton>
M-U30
213 Sarapuu-Sikka, Cristen-Evary
<Peloton>
M-U19
214 Leidt, Markus
<Peloton>
M-U19
215 Uusen, Hindrik Velopete M40
216 Pajumägi, Tarmo M35
217 Remmel, Revo M55
218 Kulak, Vjatseslav M30
219 Knops, Kristaps ZZK TEAM M30
220 Pavlovs, Ēvalds ZZK TEAM M-U30
221 Kornilovs, Vitālijs ZZK TEAM M35
222 Suurpere, Arvi
<RTR>
A&T Sport CarTrans M45
223 Teeorg, Urmas M55
224 Kirsipuu, Toomas M50
225 Kirsimaa, Tõnu
<Kuusalu Rattaklubi>
M45
226 Palu, Indrek
<Kuusalu Rattaklubi>
M35
227 Luige, Marko
<KJK>
M-U19
228 Kozelski, Daniel M-U19
229 Litvintsev, Anton CFC Spordiklubi M-U19
230 Rästa, Ain
<KoMo>
M50
231 Aule, Krister Viimsi Sport 2 M40
232 Ööman, Marko RedBike Team M40
233 Talvistu, Janari
<Penosil>
M35
234 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
235 Schultz, Silver CFC Spordiklubi M30
236 Martma, Kert CFC Spordiklubi M35
237 Jõgi, Joonas CFC Spordiklubi M-U30
238 Mirzojev, Artjom CFC Spordiklubi M-U19
239 Kirs, Hannes Cycling Tartu/Lõunakeskus M35
240 Mandri, Rene Cycling Tartu/Lõunakeskus M30
241 Sankmann, Joosep Cycling Tartu/Lõunakeskus M-U30
242 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
243 Vahtra, Norman Cycling Tartu M-U30
244 Pung, Peeter Cycling Tartu M-U30
245 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
246 Jõeäär, Marten Cycling Tartu M-U30
247 Kempi, Sander Cycling Tartu M-U30
248 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
249 Bogdanov, Andrei Hawaii Express Narva M30
250 Aia, Kardo Püha Loomaaed M-U30
251 Paglant, Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
252 Kuresoo, Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M30
253 Resev, Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi pikad M40
254 Ottender, Sten Erik Sportland Bottecchia Team M-U30
255 Luks, Sven Sportland Bottecchia Team M50
256 Mikson, Margus Sportland Bottecchia Team M40
257 Tarassov, Kirill Sportland Bottecchia Team M-U30
258 Saar, Tõnis Sportland Bottecchia Team M-U30
259 Kõiv, Marek Sportland Bottecchia Team M40
260 Kiskonen, Eero
<KJK>
M45
261 Grün, Rasmus
<Velopete>
M40
262 Raadik, Indrek M40
263 Enok, Egerd CFC Spordiklubi M-U19
264 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
265 Orlovski, Peep A. Le Coq Team M30
266 Korb, Imre A. Le Coq Team M40
267 Mölder, Veiko A. Le Coq Team M50
268 Nigul, Mathilde Manuela
<CFC>
N-U19
269 Ruse, Margus A&T Sport CarTrans M45
270 Palm, Tõnno A&T Sport CarTrans M45
271 Lätte, Raimo Agrovarustus OÜ M-U30
272 Salumäe, Priit Hawaii Express Team M50
273 Sars, Martins ZZK TEAM M30
Lühike distants 42 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kolk, Kalev M55
2 ILLAK, Peeter M50
3 ILLAK, Hilja N40+
4 Smirnova, Lyuba ZZK TEAM N35
5 Kruusalu, Zinaida N40+
6 Helmik, Joanna N-U30
7 Nikopenzius, Ivar M40
8 Lugenberg, Arvi M45
9 Talviste, Tarvi M45
10 Vene, Sven M50
11 Hein, Ivar M50
12 Kukkur, Kristian M40
13 Kask, Sten M-U30
14 Kuljus, Ülo
<FNT Spordiklubi>
M60
15 Plētiens, Ilgvars M60
16 Kļaviņš, Laimonis M55
17 Sokolovs, Janis M60
18 Jõever, Aavo M65
19 Johanson, Raoul
<SK Velo>
M55
20 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
21 Tulp, Tiia N40+
22 Koger, Siim M35
23 Valg, Marek M40
24 Kalm, Marika
<Elisa>
N40+
25 New, Frederick M65
26 Ets, Aare M45
27 kotkas, aivar M40
28 Sõber, Ahto
<Rae Rattaklubi>
M45
29 Lagenõmm, Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
30 Linkgreim, Jaanus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
31 Linkgreim, Margus Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
32 Altma, Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
33 Teder, Maidu Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M35
34 Soodla, Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 M45
35 Jääger, Liis
<Otepää rattaklubi>
N-U30
36 Kuldmäe, Toivo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
37 Jeret, Kalevi
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M55
38 Ojasalu, Tarmo
<Püha Loomaaed>
Püha Loomaaed M50
39 Voogla, Kaido RedBike Team M40
40 Lepik, Janno M30
41 Haav, Viljar Viimsi Sport 1 M40
42 Visnapuu, Tarmo Viimsi Sport 1 M40
43 Rihma, Katrin Viimsi Sport 1 N30
44 Visnapuu, Siiri Viimsi Sport 1 N40+
45 Niidumaa08, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
46 ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
47 Veidenberg, Peeter M65
48 Kaar, Meelis M35
49 näss, margo M45
50 Kutilov, Roman M30
51 Vadi, Tarmo M40
52 Kuhlap, Kaupo
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M50
53 Reiu, Andres
<Omniva Spordiklubi>
M50
54 Kütt, Vello
<Omniva Spordiklubi>
M50
55 Aro, Marko
<Rae Rattaklubi>
Rae Rattaklubi M35
56 Krumina, Anastasija
<BELO CYCLING PROJECT>
N-U30
57 Krumina, Anastasija
<BELO CYCLING PROJECT>
58 Vaindlo, Raul M65
59 Gutmann, Veigo M50
60 Kutilov, Roman M30
61 Umbleja, Martti M-U30
62 Häelm, Siim M30
63 Hanni, Toomas M45
64 Viinalass, Leho M35
65 Parve, Ain
<Eesti Panga S.K.>
M70+
66 Neeme, Virgo
<Tervisesport>
M45
67 Vill, Ago M50
68 Rokk, Riho
<Garmin Eesti>
M30
69 Rool, Margus Viimsi Rattaklubi M40
70 Hintser, Jaanus
<Fixus>
M45
71 Prükkel, Jaanus
<KJK>
M50
72 Kuusk, Enn
<Puha Loomaaed>
M70+
73 Palts, Imre M50
74 Võsu, Jaan M45
75 susi, endel M50
76 Tirmaste, Alar Rae Rattaklubi M40
77 susi, endel M50
78 Kuuseste, Peeter Aave Spordiklubi M50
79 Luts, Vello Aave Spordiklubi M40
80 Ots, Rait Aave Spordiklubi M40
81 Teder, Vello Aave Spordiklubi M50
82 Luusepp, Leino M35
83 Jaago, Aivar
<Tervisesport>
M60
84 Israel, Olavi
<A & T Spordiklubi>
M45
85 Härm, Leo M70+
86 Tõnov, Tõnu
<Spordipartner>
M40
87 Rebane, Aimur
<Liivimaa Rattaklubi>
M45
88 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
89 Kukk, Aivo M60
90 Tiits, Kaido M45
91 Klaaser, Gert
<Spordipartner>
M50
92 Rodbaver, Oksana M35
93 Tukia, Margus
<Spordipartner>
M45
94 Mändla, Mare N40+
95 Pavlisina, Marina
<InFocus team>
N30
96 Fjodorov, Nikolai
<Omniva Spordiklubi>
M60
97 Štšerbakov, Martin
<Puidukoda>
M35
98 Härmson, Toomas
<MTÜ TMB Element Spordiklubi>
M45
99 Rooni, Jaanus M40
100 Põld, Ivo Lennujaama Spordiklubi 2 M45
101 Toomsalu, Ilmar Lennujaama Spordiklubi 2 M50
102 Pärtel, Marko Lennujaama Spordiklubi 2 M40
103 Piire, Aare Lennujaama Spordiklubi 2 M45
104 RÕZKO, AIVAR M55
105 Strugova Rõzko, Tatjan N35
106 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
107 Lumi, Margus
<FastBike-Uuesalu Spordiklubi>
M40
108 Schmidt, Raido M30
109 Telgmaa, Piret
<Trismile>
N40+
110 Jõul, Jüri
<TriSmile>
M45
111 Roopa, Janno
<Kuusalu JSK>
M40
112 Kutser, Andres M50
113 Vahermets, Peep M45
114 Tuur, Liis M40
115 PAAS, Meelis M45
116 Lõiv, Paul
<Trismile>
M45
117 Maranik, Marek M40
118 Kuuskman, Marko M45
119 Butorin, Aleksandr M40
120 Lang, Tea
<TÜ ASK>
N40+
121 Jõgi, Johannes
<CFC Spordiklubi>
M-U30
122 Heinsar, Hardi
<Scoutspataljon Team/1. jalaväebrigaad>
M45
123 Rätsep, Ain
<Spordipartner>
M45
124 Kenk, Janar M35
125 Kepp, Kaidu M55
126 Aamisepp, Andres
<Kiili Sk>
M35
127 Kirch, Mareck
<FastBike-Uuesalu Spordiklubi>
M40
128 Liik, Marge N30
129 Karlis, Veiko M35
130 Vainre, Mart
<Team Vänt>
M30
131 Siidra, Kaimar
<Xteam>
M40
132 Ehasalu, Marta M30
133 Raag, Keir M30
134 Luur, Ervin Püha Loomaaed M60
135 Meltsas, Veiko M40
136 Mõrd, Rando A. Le Coq Team M45
137 Rehi, Maila A. Le Coq Team N40+
138 Tepaskent, Margus A. Le Coq Team M35
139 Evendi, Kristi
<Porter Racing>
N35
140 Meigas, Mait M35
141 Mõtus, Mart M35
Lühike distants 42 km, noorte võistlus
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Lugenberg, Annikki N-U15
2 Eenma, Siim M-U15
3 Nõmm, Rasmus M-U15
4 Lehtsaar, Mattias Jonatan M-U17
5 Anier, Martin
<RTR>
M-U17
6 Pau, Oskar
<RTR>
M-U17
7 Kaljur, Hannah
<Smart Sport>
N-U15
8 Gutmann, Christopher M-U15
9 Järva, Kert
<Smart Sport>
M-U17
10 Nigul, Nathali Nora
<CFC>
CFC Spordiklubi N-U15
11 Volt, Johannes
<Tabasalu Triatloniklubi>
M-U19
12 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U17
13 Õun, Joosep-Mattias
<CFC Spordiklubi>
M-U17
14 Türkson, Silvia
<Porter Racing>
N-U17
15 Tamm, Lauri
<Kalevi Jalgrattakool>
M-U15
16 Bauer, Mikk
<Paralepa>
M-U17
17 Floren, Ron-Thorren CFC Spordiklubi M-U17
18 Mõttus, Marko Martti Viljandi Rattaklubi M-U17
19 Tamm, Tony Viljandi Rattaklubi M-U17
20 Tiirats, Johannes Viljandi Rattaklubi M-U17
21 Toom, Tauri Viljandi Rattaklubi M-U17
22 Tasane, Elina Viljandi Rattaklubi N-U17
23 Hion, Oliver M-U15
24 Sander, Laura Lizette
<Pärnu Kalev>
N-U15
25 Post, Ken
<Pärnu Kalev>
M-U17
26 Milistver, Mairon
<Pärnu Kalev>
M-U17
27 Sirk, Ragnar M-U15
28 Kurits, Karl
<Rein Taaramäe rattaklubi>
M-U15
29 Tarassov, Matvei
<Nõmme Rattaklubi>
M-U17
30 Aus, Aaron
<RTR>
M-U15
31 Rooni, Ron
<Cfc>
M-U15
32 Kõiv, Kevin Kardo CFC Spordiklubi M-U17
33 Ebras, Elisabeth
<KJK>
N-U15
34 Mihkels, Madis
<TÜASK>
M-U17
35 Tosmin, Janno
<TÜASK>
M-U17
36 Ragolo, Frank Aron
<KJK>
M-U15
37 Johanson, Egert
<Kalev Rattakool>
M-U17
38 Aduson, Gabriel Helmut
<CFC Spordiklubi>
M-U15
39 Stoltsen, Egert
<Nõmme Ratta Klubi>
M-U15
40 Ründva, Rasmus
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
41 Ründva, Richard
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
42 Notton, Rauno
<Cfc>
CFC Spordiklubi M-U17
43 Kontus, Oskar
<Smart Sport>
M-U17
44 Ilves, Arti
<Peloton>
M-U17
45 Malmre, Marten
<Peloton>
M-U15
46 Rüster, Oliver
<Peloton>
M-U15
47 Tormet, Laura
<CFC>
N-U17
48 Randmaa, Hugo
<CFC>
CFC Spordiklubi M-U17
49 Latik, Joonas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
50 Eensalu, Ott
<Nõmme Rattaklubi>
M-U15
51 Puuorg, Johann Mattias
<PorterRacing>
M-U15
52 Härmat, Annimari
<Nõmme Rattakool>
N-U15
53 Soonik, Kristel Sandra Viljandi Rattaklubi N-U19
54 Pung, Piret
<Vooremaa Centrum/Rattabaas>
N-U19
55 Raadla, Kädi
<JK Paralepa>
N-U19
56 Kuuskman, Carol
<CFC>
N-U19
Tervisesõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Eljaste, Matti M60
2 Anneljas, Elar M40
3 Nirgi, Ahti
<Siplased>
M40
4 Nirgi, Tobias
<Siplased>
M-U15
5 Madis, Kätlin
<Jooksupartner>
N35
6 Reimers, Harry M60
7 Latik, Kristo
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
8 Saar, Mauro Erik
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
9 Vilbaste, Andreas
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
10 Käärst, Ruben
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U15
11 Käärst, Kärt
<Kuusalu Rattaklubi>
N40+
12 Käärst, Rain
<Kuusalu Rattaklubi>
M40
13 Laas, Kaido M65
14 Kari, Leiu N40+
15 Jalast, Eneken
<MTÜ Telia Spordiklubi>
N35
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Karl Erik M-U11
2 Mitt, Harrot
<Cosmos>
M-U11
3 Tomingas, Wilhelm
<Cosmos>
M-U11
4 Tirmaste, Maia Loore N-U11
5 Tirmaste, Emma Grete N-U11
6 Kõiv, Glen Gregory
<Nõmme Rattaklubi >
M-U11
7 Kõiv, Glen Gregory
<Nõmme Rattaklubi >
M-U11
8 Saar, Markus Aleksander
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
9 Käärst, Revo
<Kuusalu Rattaklubi>
M-U11
10 Kajo, Herlen M-U11
11 Soiver, Sten Erik M-U11
12 Jõgi, Mikk M-U11
13 Uusen, Nora Velopete N-U11
14 Härm, Robin M-U11
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U9
2 Salupuu, Georg M-U9
3 Uusen, Herni Velopete M-U9
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Kalm, Kenerth CFC Spordiklubi M-U7
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Leuska, Lisete M/N-U5
2 Lumi, Jakob
<Cosmos>
M/N-U5
3 Killing, Gerret M/N-U5