Filter Maanteekarikasari / 1. etapp / Kuusalu 04.05.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

Pikk sõit 83 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Tulp, Rain
<Komo>
M50
2 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
3 Liin, Alar M40
4 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
N-U30
5 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
M35
6 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
7 Fedorov, Evgeny LIDER Kingisepp M50
8 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
9 Pravilov, Egor M50
10 Floren, Ron-Thorren M-U19
11 Annion, Silver M35
12 Pern, Kaido M30
13 Koger, Siim M35
14 Kodasma, Marek M40
15 Kriisa, Toomas M50
16 Mänd, Margus M45
17 Nõmmeots, Priit M40
18 Nikiforov, Igor M55
19 Kompus, Meelis M45
20 Kiskonen, Eero M45
21 Tarvis, Peeter M-U30
22 Raidma, Steven M40
23 Õitspuu, Sergei M45
24 Kõiv, Kardo M35
25 Raivet, Jaan M40
26 Kahem, Simmo M30
27 Rubenis , Normunds M55
28 Kalm, Marika N40+
29 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
30 Rahnel, Priit M45
31 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
32 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
33 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
34 Nõmme, Anre M45
35 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
Lühike sõit 42 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 ILLAK, Peeter M50
2 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
3 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
4 Rooba, Martti M35
5 Jaago, Aivar M60
6 Kuusk, Enn M70+
7 Tamm, Bruno M45
8 Sõber, Ahto M45
9 Umbleja, Mati M60
10 Kotkas, Aivar M40
11 Valg, Marek M40
12 Kask, Sten M-U30
13 Vene, Sven M50
14 Palts, Imre M50
15 Järvet, Heiti N40+
16 Meltsas, Veiko M45
17 Alaru, Riho M30
18 Luusepp, Leino M40
19 Pindel, Renar M35
20 Ots, Riho M35
21 Nikopenzius, Ivar M40
22 Talviste, Tarvi M45
23 Pletiens, Ilgvars M60
24 Klavinš, Laimonis M55
25 Sokolovs, Janis M65
26 Gurtovets, Kaido M30
27 Rutka, Daiga N40+
Noortesõit 42 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
2 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
3 Õun, Joosep-Mattias M-U17
4 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
5 Eenma, Siim M-U15
6 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
Peresõit
# Nimi Meeskond Vanuseklass
1 Miljand, Argo M45
2 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
Lastesõit 2 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Lastesõit 1 km
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Lastesõit 400 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass
Lastesõit 200 m
# Nimi Meeskond Vanuseklass