Filter Maanteekarikasari / 3. etapp / Pärnu 02.06.2019

Etapiks eelregistreerimise 1. voor lõppeb võistluspäevale eelneva nädala kolmapäeval kell 24:00, teine voor võistlusnädala kolmapäeval kell 24:00.

# Nimi Meeskond Algus Vanuseklass
1 näss, margo M50
2 Kolessov, Jevgeni
<InFocus Team>
M30
3 Mihhailov, Viktor Hawaii Express Narva M50
4 Port, Kristjan M55
5 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
6 Kiisma, Tauri M30
7 Seppa, Raul M45
8 Kippasto, Kai A&T Sport CarTrans N40+
9 Johanson, Marko Püha Loomaaed M30
10 Eljas, Avo Püha Loomaaed M45
11 Aia, Kardo Püha Loomaaed M30
12 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed M55
13 Kärner, Mart
<Peloton>
Peloton M50
14 Kesper, Raino M40
15 Rõzko, Aivar
<Kalev>
M55
16 Kalm, Kenerth
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi M-U10
17 Nisu, Oskar Cycling Tartu M-U30
18 Kiskonen, Siim Cycling Tartu M-U30
19 Kalm, Kelly
<CFC Spordiklubi>
CFC Spordiklubi N-U30
20 Kalm, Marika N40+
21 Vahemaa, Madis
<Shoproller Kose AMK>
M45
22 Leben, Marek
<Shoproller Kose AMK ct>
M40
23 Sankmann, Joosep Cycling Tartu M-U30
24 Prangel, Kristo Cycling Tartu M-U30
25 Mandri, Rene
<Lõunakeskus>
M35
26 Kalm, Toomas
<Saksa Automaatika ProShop Team>
Saksa Automaatika ProShop Team M45
27 Kirs, Hannes
<Lõunakeskus>
M40
28 Johanson, Kristjan Cycling Tartu M-U30
29 Ärm, Rait Cycling Tartu M-U30
30 Ormus, Elvis
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
31 Ormus, Emmanuel
<Nõmme Rattaklubi>
M-U13
32 Jõeäär, Gert CFC Spordiklubi M30
33 Maidre, Oskar CFC Spordiklubi M-U30
34 Niidumaa, Anni
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N30
35 Salundi, Silver
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M40
36 Lood, Illar
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
M30
37 Ots, Ave
<Saint Gobain Glass Estonia SE>
N-U30
38 Kooser, Artur CFC Spordiklubi M-U30
39 Jõeäär, Marten CFC Spordiklubi M-U30
40 Järvet, Heiti M40
41 Kalm, Marika N40+
42 Õun, Deivil
<KV TVJ>
M40
43 Nõmme, Anre M45
44 Kupp, Artur CFC Spordiklubi M-U19
45 Floren, Ron Thorren CFC Spordiklubi M-U19
46 gustavo, henry Cycling Tartu M35
47 Prommik, Martin M35
48 Karpenko, Sergei Hawaii Express Narva M45
49 Zagitov, Andrei Hawaii Express Narva M50
50 Parv, Alar ALPTER M45
51 Tiisler, Toomas ALPTER M45
52 Ormus, Dominic
<Nõmme Rattaklubi>
M-U10
53 New, Frederick M65
54 Pähk, Margus M40
55 Kalliste, Veiko
<Mikitamäe Aironmään Klubi>
M35
56 Sepp, Kaspar-Romero M/N-U5
57 Verliin, Lauri
<Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi>
M-U17
58 Sepp, Jesse-Revo M-U10
59 Raadik, Indrek M40
60 Baumann, Priit M35
61 Demjantshuk, Vladimir
<AngryBoysSports >
M35
62 Rutka, Daiga N40+
63 Eenma, Siim M-U15
64 Tamm, Bruno M45
65 Kõiv, Kevin Kardo M-U17
66 Miljand, Argo M45
67 Lugenberg, Annikki
<CFC>
N-U15
68 Õun, Joosep-Mattias M-U17
69 Annion, Silver M35
70 Sõber, Ahto M45
71 Vene, Sven M50
72 Pern, Kaido M30
73 Kask, Sten M-U30
74 Valg, Marek M40
75 Umbleja, Mati M60
76 Kotkas, Aivar M40
77 Floren, Ron-Thorren M-U19
78 Kuusk, Enn M70+
79 Liin, Alar M40
80 Krumina, Anastasija
<Belo Cycling Project>
N-U30
81 Lugenberg, Arvi
<CFC>
M45
82 Ivanov, Yuriy LIDER Kingisepp M45
83 Tulp, Rain
<Komo>
M50
84 Tulp, Tiia
<Tervisesport>
N40+
85 Sisolatins, Arturs
<Belo Cycling Project>
M35
86 Karpov, Anton LIDER Kingisepp M35
87 Treier, Maria
<CFC>
N-U15
88 Jaago, Aivar M60
89 Rooba, Martti M35
90 Pravilov, Egor M50
91 Montero, Hermes Cycling Tartu M40
92 Koger, Siim M35
93 Kodasma, Marek M40
94 Talviste, Tarvi M45
95 Rubenis , Normunds M55
96 Kahem, Simmo M30
97 Raivet, Jaan M40
98 Õitspuu, Sergei M45
99 Kõiv, Kardo M35
100 Pletiens, Ilgvars M60
101 Klavinš, Laimonis M55
102 Gurtovets, Kaido M30
103 Suurpere, Arvi Rein Taaramäe Rattaklubi M45
104 Rahnel, Priit M45
105 Dobrodeev, Sergei LIDER Kingisepp M45
106 Sokolovs, Janis M65
107 Lehtsaar, Mattias Jonatan
<CFC>
M-U17
108 Raidma, Steven M40
109 Tarvis, Peeter M-U30
110 Nikiforov, Igor M55
111 Meltsas, Veiko M45
112 Nõmmeots, Priit M40
113 Mänd, Margus M45
114 Palts, Imre M50
115 Kriisa, Toomas M50
116 Alaru, Riho M30
117 Luusepp, Leino M40
118 Kompus, Meelis M45
119 Kiskonen, Eero M45
120 Nikopenzius, Ivar M40
121 Ots, Riho M35
122 Pindel, Renar M35
123 ILLAK, Peeter M50