Uudised
Zipp & FP 2008 tooted nüüd saadaval - küsi sügispakkumist!
2008 hooajaks on Zippil ja Flash-Pointil ohtralt uuendusi varuks. Noorenduskuuri teevad läbi nii olemasolevad tooted kui ka saabuvad mitmed uued kaubad.
Loe edasi...
 
Maailmameistrivõistlustel domineeris staatusekohaselt Zipp
Stuttgartis peetud 2007. aasta maanteeratturite maailmameistrivõistlustel paistsid juba mitmendat aastat järjest silma Zipp jooksud.  Nimelt kaitses Fabian Cancellara just Zipp jooksudel veeredes võimsalt oma mullust temposõidu meistritiitlit, olles 52 sekundit parem teisena finišeerinud Laszlo Bodrogist. Samuti ei puudunud Zipp jooksud ka parimate naiste varustuse hulgast - nii hõbe kui ka pronks saavutati Zippidega.
 
VISTA Magic X pedaalide proovimiskampaania
Proovi tasuta VISTA Magic X pedaale ühe nädala jooksul ning veendu omal nahal, et need muudavad Sind kiiremaks!

Kuivõrd iga uus asi nõuab sisseelamisaega, oleme otsustanud käivitada VISTA Magic X pedaalide proovimiskampaania. Veendumaks, et need uudsed ja ergonoomilised pedaalid Sind tõepoolest kiiremaks muudavad, pakume nüüdsest võimalust katsetada neid ühe nädala jooksud ning seda täiesti TASUTA. Valige vaid välja endale sobiv aeg ning võtke meiega pedaalide kättesaamiseks ühendust.

Loe edasi...
 
Millega sõidavad profid Touril tegelikult!
Nagu selgub, ei sõida tippmeeskonnad sugugi alati sellega, mida sponsor annab. Tippsõitjad tahavad parimat ning seetõttu polegi haruldane, et kasutatakse teiste tootjate komponente oma sponsori kirjadega üle kleebitult.
Loe edasi...
 
Järjekordne võit VISTA Magic X pedaalidele
Jällegi on saanud kinnitust Vista pedaalide suurepärased omadused. Austria triatlonil saavutas Norbert Langbrandtner just nendega esikoha. Lisaks Vista pedaalidele kasutas võidumees veel ka Zipp jookse ning Zipp Vuka aero lenksu.
 


Leht 46 / 46