Uudised
Brainbike - neli päeva tarka juttu ja kiireid rattaid (osa 1)
   Phil White ja Gérard Vroomen – kas keegi teab, kes nad on? Mõni vast aimab, ent paljud kehitavad õlgu: küllap mingid suvakad on. Fakt on see, et Rootsi kuningas pole neist kumbki; rooma paavst kah mitte. Ent kui ütleme nime Cervélo, siis ilmselt viib juba suurem osa rattahuvilistest otsad kokku. Jah, tegu on maailma suurima temporataid tootva firma omanikega – meestega, kes on viimased 14 aastat oma elust pühendanud sõnadele aerodünaamika ja jalgrattad.
   Kuid mitte Vroomeni ja White isikust polnud täna eesmärgiks kirjutada; küll aga nende viimase aja tegemistest. Nimelt esimesest neljanda veebruarini toimus Mallorcal iga-aastane Cervélo seminar nimega Brainbike. Viimane kujutab endast siis edasimüüjatele suunatud üritust, mis sisaldab hulgaliselt presentatsioone ja ühist rattasõitu. Järgnevalt siis nähtust ja kuuldust.
01.02.2009
   16:30 – Saabun Palma de Mallorca lennujaama. Juhtnööride kohaselt pean suunduma lennujaama kogunemispunkti, kus mind peaks ootama Cervélo sildiga autojuht. Imelik – kogu lennujaam on suhteliselt tühi ning Cervélo sildist pole jälgegi, rääkimata autojuhist. Jalutan nati ringi ning mõtlen, et helistaks kuhugi. Samas ei tea ka täpselt kuhu peaks helistama – otsustan natuke lihtsalt oodata. Umbes 15 minutit hiljem ilmubki välja hispaania keelt kõnelev härrasmees, kes osutub mulle vastu saadetud bussijuhiks. Buss on suhteliselt uus marsruuttakso mõõtu sõiduk; olen ainuke inimene bussis. Sõit kestab umbes tund aega. Vahepeal bussijuht küsib minult midagi hispaania keeles, millest ma suurt midagi aru ei saa - noogutan osavõtlikult.
   18:00 – Saabume hotelli. Kohe maja fassaadil on suur Cervélo bänner. Küllap see peab õige koht olema. Sisenen – ees ootab suur ja inimtühi fuajee. Hotell on muidu täitsa noobel koht. Tunnen end suisa kuidagi kohmakalt ning justkui maalt ja hobusega siin. Valvelauast saan oma toa võtme ning paberi eesootava ajakavaga. Ühtlasi selgitatakse mulle, et Cervélo inimesed on praegu rattaga sõitmas.  Lähen oma tuppa, lülitan konditsioneeri välja – niigi külm – ning loen mulle antud pabereid. Õige pea hakkab aga igav – suundun tagasi fuajeesse ning vaatan ringi. Kusagilt ilmub välja grupp saksa pensionäre. Neil paistab võrdlemisi lõbus olema, ent vaevalt et nemad siin minuga samadel suunitlustel on. Suundun rattaruumi – uks on küll suletud, ent läbi klaasi näen hulgaliselt S3 ja RS rattaid. Ukselt loen silti, millel on üritusel osalejate nimed ning ratta number, millega keegi sõitma peab. Selgub, et homme sõidan mina Cervélo S3 rattaga number 11.
   19:15 – Koridori ilmub Cervélo särgiga mees. Tutvustan ennast, mispeale selgub, et tegu on sama inimesega, kellega olen viimased aasta aega e-posti teel suhelnud ning kes on Baltikumi ja põhjamaade eest vastutav isik. Ta juhatab mu restorani, kus toimub õhtusöök, ning tutvustab seal olevaid inimesi. Enamik seltskonnast on Taani, Norra, Rootsi ja Soome rattapoodnikud. Võõrustajate seas on kohal ka Gérard Vroomen – üks kahest firma omanikust.
   21:00 – Seminariruumis toimub ametlik tervitus ja tulevatel päevadel kavandatava tutvustus. Kõik kohalviibijad on aga kuidagi rahutud – ei tea kas kiputakse selle va baari suunas või lihtsalt ollakse väsinud, ent esimesel võimalusel tõttab seltskond laiali. Suundun kah oma tuppa teadmisega, et homme kell 9 ootab ees presentatsioon Cervelo Test Team’st ning Gérard Vroomeni kokkuvõte aastast 2008.
Kuid mis seal presentatsioonil räägiti ning mida veel huvitavat Cervélo Brainbike raames toimumas oli, sellest juba ülevaate järgmises osas.....
 
Parimaks profiklubi rattaks valiti taaskord Cervélo SLC-SL
   Cyclingnews.com portaali poolt läbi viidud traditsioonilisel rahvaküsitlusel valiti ülivõimsalt 2008 hooaja parimaks profiklubi rattaks Cervlélo SLC-SL. Cervelo kogus netilehe külastajate seas 26,56% häältest ning saavutas järjekorras juba kolmanda järjestikuse võidu aasta parima ratta valimistel. Teisele kohale platseerus Hispaania klubi Caisse d'Epargne Pinarello Prince 16,14% häältega. Kolmas oli Astana klubi Trek Madone 6.9 saavutades 10,8% häältest. Kõik ülejäänud rattad kogusid juba alla 10% soosingust.
 
Wilier Triestina rattad nüüd saadaval
   Järjekordselt on meil hea meel teatada, et Aerobike.ee tootevalik on täienenud. Nimelt nüüdsest on meie netipoest saadaval maailmakuulsa Itaalia rattatootja Wilier Triestina tooted. Kuivõrd Wilier rattaga saavutati 2008 grupisõidu maailmameistrivõistlustel kaksikvõit, siis oleme veendunud, et Wilier rattad sobivad suurepäraselt kokku juba varem meie esindatud kaubamärkidega. Ühtlasi saame nüüdsest rõõmustada ka kõiki mägirattureid, kuna Wilier toodab kaherattalisi ka selle distsipliini tarbeks.

 
Sügis toob ohtralt sooduspakkumisi
   Kuivõrd oleme otsustanud pakkuda oma klientidele aeg-ajalt mõningaid tooteid tavapärasest märksa soodsamalt, siis on meie kodulehele tekkinud uus rubriik SOODUS. Viimane kujutab endast ülevaadet toodetest, mida on antud hetkel võimalik supersoodsa hinnaga soetada. Head avastamisrõõmu - just see võib olla sinu võimalus.
   Ühtlasi pakume kõigile huvilistele võimalust ka oma senise varustuse realiseerimiseks. Seda on võimalik teha spordivarustus.ee rubriigi abil. Ja mis kõige olulisem - kuulutamine selles on täiesti tasuta ning mitte keegi ei teeni teie tehingute pealt vaheltkasu. 
 
Sellel ja järgmisel nädalal veel võimalus Zipp, FP ja PowerTap tooteid allahindlusega tellida

   Muigi Novembrikuu on rattamaailmas tuntud kui suur vaikuse aeg, on tegu just õige hetkega oma tuleva hooaja varustuse peale mõtlemiseks. Just sügis on see aeg, kus on võimalik varustust soetada soodushindadega ning sealjuures olla kindel, et kõik ka aegsasti kohale jõuab.

   Et pehmendada natukenegi hinnatõusust ja dollari hüppelisest kerkimisest tingitud kallinemist USA-st pärit toodete osas, siis pakkusime kuni 1. Detsembrini kõiki Zipp, Flash-Point ja PowerTap tooteid allahindlusega -10%. Kuivõrd täna on juba 17. November, siis on otsustamiseks jäänud kõigest veel kaks nädalat. Eeltellimusena tellitud tooted saab kätte Jaanuaris 2009.
 
Aerobike netipoe äriregistriandmed on muutunud
Teatavasti kuni Oktoobrini 2008 oli Aerobike.ee netipoe juriidiline nimi OÜ Moneiro. Alates 9. Oktoobrist 2008 on see aga muutunud OÜ Aerobike vastu. Usume, et kaubamärgi ja ärinime ühildamine muudab asjaajamist märgatavalt lihtsamaks kõigile meie klientidele.
Seoses nimemuutusega palume ka kõigil edaspidistel pangamaksetel märkida saajaks OÜ Aerobike.
 
Cervélo 2009 rattad nüüd saadaval
Mis puudutab Cervélot, siis toob hooaeg 2009 kaasa kaks uut raami - S3 ja P4 - ning pea-aegu kõigile jätkavatele raamidele uue värvilahenduse. Ühtlasi muutuvad ka raamide nimed: Soloist Carbon muutub S2 raamiks; P3C raam P3 raamiks jne.
Loe edasi...
 
Aerobike.ee karikasarja aastaraamat nüüd saadaval
Äsja on trükikojast saabununa on nüüdsest kõigile huvilistele kättesaadav Aerobike.ee temposõidu karikasarja 2008. hooaja aastaraamat. Trükis sisaldab kogu infot tänavuse hooaja kohta: etappide kirjeldusi, artikleid, pilte, protokolle, infot toetajate kohta, mõtteid järgmise aasta kohta jne. Raamatu kogumaht on 92 lehekülge ning tegemist on läikiva laminaatkaanelise väljaandega.
Loe edasi...
 
Zipp 2009 tooted nüüd saadaval
Hooaeg 2009 toob hulgaliselt häid uudiseid, mis puudutab Zipp tooteid. Paraku ka ühe negatiivse uudise, mis seisneb mõningases hinnatõusus. Kogu 2009 tootekataloog on nüüdsest aga meie kodulehele üles laetud ning vaatamiseks ja tellimiseks avatud.
Loe edasi...
 
Hans Korman tuli Eesti meistriks duatlonis
Aerobike.ee poolt toetatav Eesti triatloni tulevikulootus võitis möödunud laupäeval Saaremaal peetud Eesti duatloni meistrivõistlused. Tulemusele annab kaalu juurde veel fakt, et kuigi Hans kuulub alles juunioride vanuseklassi, seljatas ta  samal võistlusel ka kõik eliitklassi sportlased.
Loe edasi...
 
Superpakkumine Cervélo Soloist Carbon rattale
Sügis on parim aeg hakata mõtlema oma 2009 aasta varustuse peale - Aerobike.ee teeb sel puhul superpakkumise: üks ja ainus Cervélo maanteeratas ülisoodsa hinnaga. Ära jäta juhust kasutamata - saadaval on ainult üks ratas:
Loe edasi...
 
Speedplay pedaalid nüüd saadaval
Taaskord on täienenud Aerobike.ee tootevalik - sedapuhku siis Speedplay pedaalide näol. Kui  senimaani olid need maailmakuulsad tippedaalid Eestis pea kättesaamatud, siis nüüdsest on see viga parandatud. Sarnaselt Campagnolo komponentidele on enamik Speedplay toodetest meil pidevalt laos olemas - puudub tellimisaeg ning kauba saab kohe kätte.

Vaata lähemalt... 

 


Leht 42 / 44