Uudised
Otselink Filter EMV tulemustele
Et kiiresti leida Filter EMV tulemusi, siis kliki siia
 
Võistlustele registreerimise juhised.
Kuna iga uus asi vajab harjumist, siis järgnevalt pisikesed juhtnöörid võistlustele registreerimiseks.

Registreerimismoodulisse jõudmiseks on Aerobike lehel kolm võimalust:
1. Vajutada lehe ülemises paremas servas asuvale bännerile
2. Vajutada avalehe võistluste aknas asuvale nupule ,,Registreeri“
3. Siseneda võistluste rubriiki ning vasakpoolsest menüüst valida nupp ,,Registreeri võistlustele“

Olles nüüd registreerimise moodulis tuleb valida kas sobilik võistlus või võistlussari ning avanev ankeet ära täita. Ankeedi esimene leht kujutab endast maksja andmeid. Maksja saab olla kas eraisik või firma. Edasi liikudes jõutakse võistleja andmeteni. Juhul kui maksja ja võistleja on sama eraisik, siis võimaldab süsteem eelmisel lehel sisestatud andmed siia kopeerida. Võistkonna lahter täitub automaatselt juhul kui võistleja on eelnevalt mõne tiimi kooseisus süsteemi sisestatud. Ankeedi kolmas leht võimaldab kõike sisestatut kontrollida ning kinnitada. Peale kinnitamist saadetakse arve maksjale e-postiga. Oluline on tasuda arve enne  eelregistreerimise lõppu, sest vastasel korral võistleja kustutatakse registreerunute nimekirjast.
Võistkondade registreerimine tuleb teha dubleeriva individuaalsele registreerimisele ning seda saab teha terveks sarjaks registreerimise alt. Täpsema info jaoks kliki siia...
 
Algab registreerimine suvisteks maanteevõistlusteks
   Õige peatselt on käes aprillikuu ning seoses sellega on paras aeg hakata mõtlema ka suviste rattasõitude peale. Kuivõrd maanteehooaeg algab juba vähem kui kuu aja pärast, siis algab ka registreerimine võistlustele. Ennast Filter Eesti maanteekarikasarjale ja Filter temposõidusarjale on võimalik kirja panna rattaportaalis www.aerobike.ee

   Filter Eesti maanteekarikasari on edasiarendus eelmisel hooajal toimunud Eesti maanteekarikasarjast. Tänavune üritus koosneb kuuest rattarallist üle Eesti ning algab 25. aprillil Püha Loomaia 10. Rattaralliga Pärnus. Lisaks formaadi ja nimemuutusele on uuendusi sarjas veel teisigi. Üheks märkimisväärsemaks neist on vast meeskonnaarvestuse avamine. Ühe võistkonna suurus on 3 kuni 5 inimest ning nad ei pea kuuluma samasse vanuseklassi ega omama ka sama klubilist kuuluvust. Igal etapil lähevad arvesse võistkonna kolme parima liikme punktid.
   Stardimaks täiskasvanutele on Filter Eesti maanteekarikasarja etappidel eelregistreerimise korral 250 krooni, M/N18 ja noorematele 150 krooni. Terveks sarjaks korraga registreerudes kehtib hinnasoodustus 20% ning kogu hooajaks saab soodushinnaga ennast kirja panna kuni 22. aprillini.

   Sarnaselt maanteesarjale on alanud eelregistreerimine ka Filter temposõidusarjale. Ka see sari on läbi teinud hulgaliselt uuendusi. Lisaks nimevahetusele – eelmisel aastal Aerobike.ee temposõidusari – on ka selles sarjas nüüdsest meeskonna arvestus. Samuti muudab võistlemist mängulisemaks ,,missioonide süsteem“, mis võimaldab igal võistlejal seada endale jõukohaseid eesmärke. Uuendusena väärib märkimist kindlasti ka see, et tänavuses sarjas on hulgaliselt soodustusi SEBE bussidega reisivatele inimestele. Osalustasud on Filter temposõidusarjas samad, mis eelmisel aastal: 100 krooni etapi kohta. Terveks sarjaks eelregistreerumise korral kehtib hinnasoodustus 20%.

Registreerimine, kalenderplaan, lisainfo, rajakaardid, juhendid ja veel palju muud on kättesaadav võistluste ametlikult kodulehelt: www.aerobike.ee/karikasari
 
AS SEBE ja Aerobike alustasid koostööd!

    Äsja uue nime saanud maanteerattasarjad - Filter Eesti maanteekarikasari ja Filter temposõidukarikasari - on leidnud endale teise nurgakivi AS SEBE näol. Ühtlasi on nende kahe ettevõtte toel võistlussarjade eesmärk selgelt määratletud - areneda välja suureks massispordi ürituseks maanteerattasõidus. 

AS SEBE-ga sõlmitud koostöö pakub ka mitmeid huvitavaid võimalusi sarja osalejatele. Nimel viiakse võitlusjuhendisse sisse järgmised nüansid:

 • Võistlejatel, kes esitavad Filter temposõidusarjas starterile kasutatud AS SEBE bussipileti, saavad startida eelisjärjekorras.
 • Filter Eesti maanteekarikasarja mandaadis AS SEBE bussipileti esitanud inimestel on võimalik kohapeal registreerimisel bussipileti väärtuse võrra soodsamalt ennast kirja panna, ent mitte odavamalt kui oli eelregistreerimise tasu. Süsteemi mõte on ennekõike see, et võistlejad, kes on eelregistreerimise maha maganud, ent sooviksid siiski osaleda, saavad seda teha eriti soodsalt, kui tulevad võistluspaika SEBE bussiga.
 • Sarjades kehtivate missioonide süsteemi lisatakse ülesanne ,,Loodussõbralik rattur’’, mis võimaldab saada lisapunkte AS SEBE bussiga reisimise eest juhul kui seda tehakse koos rattaga. Sarjas punktide saamiseks tuleb ürituste kodulehel paikneva omanimelise profiili juurde laadida ülesse foto koos rattaga reisimisest AS SEBE bussis

Täpsemalt  on võimalik ACA poolt korraldatavate võistlustega tutvuda kodulehel: www.aerobike.ee

 
AS Filter asus panustama rattasporti!
   Lähtuvalt äsjasõlmitud koostöölepingust asub AS Filter algaval hooajal suuremahuliselt Eesti rattasporti toetama. Ühiste pingutuste vilju saavad nautida kõik rattasõbrad läbi järgnevate ürituste, mis kõik hakkavad kandma ettevõtte nime:
•    Filter Eesti maanteekarikasari
•    Filter temposõidusari
•    Filter Eesti Meistrivõistlused maanteesõidus

   Lepingu tulemusena muutub nimetatud võistluste korraldus viimistletumaks ning viiakse ellu arvukalt uuendusi. Kõige selle tagajärjeks saab olema senistest atraktiivsem sportlik meelelahutus ning loodetavasti ka suurem osalejate arv.

   AS Filter on alates aastast 1992 tegutsev ettevõte, mis tänaseks on kasvanud kontserniks, millel esindused on Eestis, Lätis, Leedus, Valgevenes ja Bulgaarias. Kontsernis töötab kokku 163 inimest, kellest Eestis leiab rakendust 40. Lisaks pealinnale on firma klientide parimaks teenindamiseks avatud müügi- ja hoolduskeskused Ida-, Lõuna- ja Lääne-Eestis.
   Filter pakub kõrgekvaliteedilisi seadmeid eelkõige tööstusettevõtetele, katlamajadele, koostootmisjaamadele ning veepuhastusjaamadele.

Täpsem info võistluste kohta: www.aerobike.ee/karikasari
 
AS Maag ja ACA jätkavad koostööd ka hooajal 2010

   Lähtuvalt äsjasõlmitud koostöölepingust jätkab AS Maag ka algaval hooajal MTÜ Aerobike Cycling Agency korraldatavate rattavõistluste toetamist. Nimelt paneb tuntud toiduainekaubamärke - Farmi, Rattarootsi, Jänks ja veel paljud muud - haldav ettevõte ka tuleval aastal välja hulgaliselt kinkekotte, mis leiavad auhindadena kasutust nii Aerobike.ee temposõidusarjas, Eesti maanteekarikasarjas kui ka Eesti meistrivõistlustel. AS Maag näol on seega tegemist ühe suurima auhinnasponsoriga rattaspordis tuleval hooajal.

   AS Maag Grupp on 100%-liselt Eestimaisel kapitalil põhinev toiduainetetööstuseid koondav ettevõte, mis tegeleb peamiselt jahutatud ja külmutatud toidukaupade turustamise, ladustamise ja hulgimüügiga. Tegutsetakse peamiselt Eestis, Lätis ja Leedus, kus asuvad ka harukontorid. Poolas asub tütarettevõte AVALON FOODS Sp. z o.o. ja Saksamaal REINSDORFER FEINKOST Gmbh. Ettevõtte logistikalaod paiknevad Tartus ja Tallinnas. Impordi kõrval tegeldakse ka ekspordiga teistesse Euroopa Liidu liikmesriikidesse, eelkõige Soome ja Rootsi.

 

 
B&W rattakohvrid nüüd saadaval

   Ja järjekordselt on Aerobike tootevalik täienenud ühe suurepäerase kaubamärgi poolest. Nimelt nüüdsest pakume Saksamaalt pärit B&W rattakohvreid ja rattakotte. Tegemist on Euroopas enim müüdud kaubamärgiga omas valdkonnas, mis hiilgab nii oma kvaliteedi kui ka mõistliku hinnataseme poolest.

Tootevalikuga tutvumiseks kliki siia...

 
Valitud Campa tooted nüüd eritisoodsad

Hea uudis kõigile Campagnolo sõpradele - nüüd on valitud Campa tooted eriti soodsa hinnaga. Tegu küll 2009 mudelitega, kuid arvestades tõsiasja, et nende toodete juures ei muutu 2010 hooajaks mitte midagi peale aastanumbri tootepassis, siis tasub ehk tuleva aasta varustus juba nüüd üle vaadata. Järgnevalt nimekiri soodushinnaga toodetest:

Jooksud

 • ZONDA (must)   5500 EEK
 • EURUS (must)   8900 EEK
 • NEUTRON ULTRA   8000 EEK
 • SHAMAL ULTRA   9900 EEK
Sarjad
 • SUPER RECORD   24 000.- ( vändad 172,5/177,5, kassett 11-23,11-25)
 • CHORUS        15 000.- ( vändad 172,5/177,5, kassett 11-23,11-25)

NB! HINNAD KEHTIVAD KUNI 31.12.2009 VÕI KUNI KAUPA JÄTKUB

 
Sel nädalal on viimane võimalus soetada Cervelot soodsamalt

Veel vaid sellel nädalal on võimalik soodushinnaga soetada viimaseid lattu jäänud Cervelo 2009 raame. Järgnevalt lisame uuendatud laoseisu tabeli, kust on näha, millised mudelid millises suuruses veel saadaval on. Pakkumisi saab küsida endiselt e-posti vahendusel: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

 
Aerobike aastaraamat ja CD nüüd saadaval

Ja valmis ta ongi - tänavune rattahooaeg on kaante vahele kirjutatud ning piltidesse talletatud. MTÜ Aerobike Cycling Agency pakub kõigile sarjades osalenutele ja muidu huvilistele kolme erinevat meenet möödunud hooajast: aastaraamatut, CD plaati ja DVD plaati.

 • Aastaraamat võtab kokku nii Aerobike.ee temposõidu karikasarja kui ka Eesti maanteekarikasarja kõik osavõistluses, sisaldab valikut avaldatud artiklitest, toetajate infot, pilte, protokolle ja veel palju muud. Raamatu hind on 175 krooni.
 • CD plaat sisaldab valikut võistlustel tehtud fotodest. Kõik plaadil olevad pildid on printimiseks sobilike suurte failidena.
 • DVD plaat sisaldab kõiki fotosid, mis tänavustel MTÜ Aerobike Cycling Agency üritustel tehtud sai. Kõik pildid on suurte originaalfailidena.
Kirjeldatud tooteid saad tellida e-posti - E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud - vahendusel. Müügist tulevad tulud kantakse 2010 korraldusfondi.
 
Aerobike.ee hooaja lõpetamine ja parimate autasutamine toimub 16. oktoobril

Aerobike.ee hooaja lõpetamine ja parimate autasutamine toimub 16. oktoobril

   Möödunud rattahooaja lahutamatuteks osadeks olid kahtlemata Eesti maanteekarikasari ja Aerobike.ee temposõidu karikasari. Ent nende ürituste puhul on läbi viimata siiski veel üks oluline ettevõtmine – nimelt hooaja kokkuvõtte parimate autasustamine. Just see üritus ongi nüüdseks sobiliku kuupäeva leidnud. Niisiis kuulutame välja - Aerobike.ee temposõidu karikasarja ja Eesti maanteekarikasarja üldkokkuvõtte parimate autasustamine toimub reedel, 16. oktoobril Tähetorni hotellis. Kogunemine vahemikus 17:30 kuni 18:00.

Ürituse programm:
•    Pisike tagasivaade hooajale
•    Aerobike.ee temposõidu karikasarja parimate autasutamine
•    Indrek Rannamaa lühiloeng - ca 20min – teemal tempotreening ja õige sõiduasendi leidmine
•    Sarjale kaasa aidanud inimeste tänamine
•    Eesti maanteekarikasarja autasustamine
•    Ülevaade plaanidest  järgmiseks hooajaks
•    Vabas vormis suhtlus korraldajate, osalejate ja toetajate vahel

Üritusele on oodatud kõik osalejad, kaasaelajad ning otse loomulikult ka autasustatavad.

Mida veel tahaks osalejatele südamele panna:
•    Tähetorni hotelli aadress: Tähetorni 16, 11625 Tallinn
•    Kogunemine: 17:30 kuni 18:00, et saaksime kell 18:00 kohe üritusega peale hakata
•    Auhinnafondi suurus kokku 61175 EEK: 40700 EEK Aerobike temposõidu sari ja 24475 EEK Eesti maanteekarikasari
•    NB! Auhinna kättesaamiseks on vaja kindlasti kohal olla või saata oma esindaja. Hilisemat auhindade väljastamist ei toimu.
 
Aerobike.ee temposõidu karikasari
*rõhk koondauhinadel

M
1 Korts-Laur Ervin Arctic 3 kuu pääse 2800
2 Räim Rigo Eerpipe   1000
3 Kivioja Raimo AS Maag   500
M Sen1
 
1 Rannama Indrek Tähetorni hotell  2500
2 Pärn Paavo Eerpipe   1000
3 Osula Otto AS Maag   500
M Sen2  
1 Karlson Urmas Tähetorni hotell  2500
2 Kotov Raul Eerpipe   1000
3 Tarassov Igor AS Maag   500
M Sen 3  
1 Kukk Aivo Tähetorni hotell  2500
2 Irik Rein Eerpipe   1000
3 Audova Jaanus AS Maag   500
M Sen 4        
1 Kaert Kaljo Tähetorni hotell  2500
2 Treufeldt Ülo Eerpipe   1000
3 Juul Jüri AS Maag   500
M14  
1 Kalm Keijo Polar pulsokas CS100  1500
2 Suvi Siim Arctic 1 kuu pääse 900
3 Reisenbuk Erik AS Maag   500
M16  
1 Reinol Jörgen Polar pulsokas CS200  1800
2 Raudsepp Krister Arctic 1 kuu pääse 900
3 Juudas Karl AS Maag   500
M18  
1 Jõgi Joonas Polar pulsokas CS200  1800
2 Kiitam Ivar Arctic 1 kuu pääse 900
3 Vaab Ivar AS Maag   500
N  
1 Meier Maaris Arctic 3 kuu pääse 2800
2 Sepp Marika Eerpipe   1000
3 Reisalu Greta AS Maag   500
N Sen  
1 Sarapuu Alma Tähetorni hotell  2500
2 Romet Ene Arctic 1 kuu pääse 900
3 Rist Jaanika AS Maag   500
N18  
1 Rist Liisi Polar pulsokas CS100  1500
2 Raie Anette Arctic 1 kuu pääse 900
3 Liivamaa Brita AS Maag   500
  Kokku: 40700
Eesti maanteekarikasari
*rõhk etapiauhindadel

M        
1 Korts-Laur Ervin reisima.net kinkekaart 1500
2 Räim Rigo AS Maag 500
      Arctic suur rätik 200
3 Prous Priit Kalevi väike kommikarp 100
      Arctic 1 nädala pääse 275
M Sen1     Arctic 1 kuu pääse 900
1 Rannama Indrek reisima.net kinkekaart 500
2 Kivil Peep   AS Maag 500
      Arctic sokid 100
3 Ando Indrek Kalevi suur kommikarp 100
      Arctic 1 nädala pääse 275
M Sen2     Arctic 1 kuu pääse 900
1 Ord Tõnu   reisima.net kinkekaart 500
2 Tamm Tõiv AS Maag 500
      Arctic sokid 100
3 Rubenis Normunds Kalevi suur kommikarp 100
      Arctic spordikott 400
M Sen 3     Arctic 1 kuu pääse 900
1 Arula Raul reisima.net kinkekaart 500
2 Kübar Andres AS Maag 500
      Arctic sokid 100
3 Kukk Aivo   Kalevi suur kommikarp 100
      Arctic 1 nädala pääse 275
M Sen 4     Arctic 1 kuu pääse 900
1 Treufeldt Ülo reisima.net kinkekaart 500
2 Juul Jüri   AS Maag 500
3 Mesi Ilmar Kalevi suur kommikarp 100
      Arctic sokid 100
M14     Arctic 1 kuu pääse 900
1 Kalja Mihkel reisima.net kinkekaart 500
2 Lepik Kristjan AS Maag 500
3 Reisembuk Erik Kalevi väike kommikarp 50
      Arctic 1 nädala pääse 275
      ja Arctic nokamüts 100
M16     Arctic 1 kuu pääse 900
1 Räim Mihkel reisima.net kinkekaart 500
2 Nestor Paul AS Maag 500
3 Puntso Endrik Kalevi väike kommikarp 50
      Arctic 1 nädala pääse 275
      ja Arctic väike rätik 200
M18     Arctic spodikott 400
1 Nikolajevs Harijs reisima.net kinkekaart 500
2 Raba Meelis AS Maag 500
      Arctic sauna rätik 100
3 Paas Markus Kalevi väike kommikarp 50
      Arctic 1 nädala pääse 275
      ja Arctic suur rätik 200
N     naiste parfümeeria 400
1 Nurm Maris reisima.net kinkekaart 500
2 Suup Triin   AS Maag 500
      Arctic sauna rätik 100
3 Esnar Mari Kalevi väike kommikarp 50
      Arctic 1 nädala pääse 275
      ja arctic vaike rätik 100
N Sen     naiste parfümeeria 400
1 Randalainen Viktoria reisima.net kinkekaart 500
2 Siimuste Liilia AS Maag 500
      Arctic sokid 100
3 Pajur Ly   Kalevi väike kommikarp 50
      Arctic 1 nädala pääse 275
      ja arctic vaike rätik 100
N18     naiste parfümeeria 400
1 Koort Kristel reisima.net kinkekaart 500
2 Sojone Janely AS Maag 500
      Arctic sokid 100
3 Raie Anette Kalevi väike kommikarp 50
      Arctic 1 nädala pääse 275
      ja arctic vaike rätik 100
      Kokku: 24475
 
Aerobike.ee soovitab: maanteehooaja lõpuvõistlus lätis
Hea uudis kõigile maanteeratturitele - kuigi hooaeg 2009 hakkab juba lõppema, on jäänud siiski veel üks võimalus panna aastale ilus punkt. Suurepärane võimalus selleks avaneb 26. Septembril Riias, kus peetakse igati väärikas hooaja lõpuvõistlus. Aerobike.ee soovitab kõigil kasutada seda võimalust ning nautida viimast korda sel aastal võidukihutamist maanteel.

Järgnevalt pisike ülevaade võistlusest:

Hooaja lõpuvõistlus Riias

1. Eesmärk:
§ Populariseerida ja arendada maanteesõitu Baltikumis
§ Suurendada ratturite kogemuspagasit
§ Propageerida tervisliku elustiili

2. Korraldus ja info:
Võistlusi korraldab: SIA Smart Promo
Telefon: 29244579; e-post: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
*Rajale lubatakse ainult maanteerattaga

3. Aeg ja koht):
Võistlus toimub Riias Bikernieki spordikompleksis. Start on 26. Septembril 2009 kell 12:00. Mandaat ja võistlusmaterjalide väljastamine algab kell 10:00.

4. Distantsid ja vanusegrupid:
Start kell 12:00 / 39 km (7 ringi) – M 1996–1997, M 1994 –1995, N - sündinud 1992 ja varem
Start kell 1:20 / 78 km (14 ringi) – M 1992–1993, M 1991 ja varem

5. Auhinnad:

Noored:
1. koht – 25 LVL + karikas
2. koht – 20LVL + karikas
3. koht – 15 LVL + karikas
Juuniorid ja mehed:
1. koht – 50 LVL + karikas
2. koht – 40LVL + karikas
3. koht – 35 LVL + karikas
Naised:
1. koht – 30 LVL + karikas
2. koht – sponsorauhind
3. koht – sponsorauhind
Autasutamine toimub kell 15:30

39 km pikkusel sõidul toimub 3 vahefinišit (vahefinishi võitja saab 10 LVL)
78 km pikkusel sõidul toimub 6 vahefinišit (vahefinishi võitja saab 10 LVL)
*Ühel kuuest vahefinishist on auhinnasks MAANTEEJALGRATAS. Milline finiš see on, teavitatakse alles sõidu ajal.

6. Registreerimine ja stardimaks:
Eelregistreerimine lõppeb 24. septembril kell 14:00

7. Osalustasu
Osalustasu eelregistreerimisel on 3 LVL, kohapeal 5 LVL.
Stardimaksu mitte startimise korral ei tagastata

Registreerimiseks tuleb saata e-kiri aadressile E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud koos järgneva infoga:
Eesnimi:
Perekonnanimi:
Sünniaasta:
Klubi:

Eelregistreerimise korral tuleb kanda stardimaks hiljemalt järgnevale pangakontole hiljemalt eelregistreerimise lõpu daatumiks:

Saaja: SIA „Smart Promo”
Registri number: 40003924761
Bank: Swedbank
a/a. LV38HABA0551017125168
Selgitus: Osaleja ees ja perekonnanimi

8. Võistlusnumbrid:
Võistlusnumbreid väljastatakse stardipaigas vahemikus kell 10:00 kuni 13:00

9.Muu info:
Võistlused toimuvad vastavalt UCI määrustele ning nende täitsmist kontrollivad Läti ratturite liidu kohtunikus. Peakohtunik: Elita Grašiņa

Pane tähele!
• Kiivri kandmine on kohustuslik. Kõik ilma kiivrita rajal liiklejad diskvalifitseeritakse.
• Numbri väljastamisel peavad kõik osalejad oma allkirjaga kinnitama oma tervisliku valmisolekut võistlusel osalemiseks ning piisavat treenitust valitud distansti läbimiseks
• Korraldajad ei vastuta võistluse kõigus tekkivate võivate traumade eest.
• Lapsi, kes on sündinud hiljem kui 1997 ei lubata rajale
• Raja lõikamise korral võistleja diskvalifitseeritakse
• Kõik juhendis määratlemata küsimused lahendab kohtunikekogu
• Korraldajad ei ole vastutavad tagajärgede eest, mida võib kaasa tuua määrustiku räige eiramine võistlejate poolt
• Arstiabi – Kiirabiauto paikneb kogu võistluse vältel võistluskeskuses
 


Leht 42 / 46