Väike-Maarja vallavanem tuleb kabinetist välja paneb end proovile uues rollis

Järgmise nädala laupäeval, 14. juulil peetaval Filter Maanteekarikasarja 5. etapil Pandivere 28. Rattarallil tegutseb tervisesõidu rühmajuhina Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla.
Tegemist on suurepärase võimalusega vabas õhkkonnas uurida omavalitsuse käekäigu ja tulevikuplaanide kohta. Olgu öeldud, et Väike-Maarja keskus on läbimas suurt uuenduskuuri ning tänavu aprillis püstitati sinna maadlussangari Georg Lurichi kuju.
Tänavu on Filter Maanteekarikasarjas olnud tervisespordi rühmajuhtideks oma valdkonna asjatundjad. Kuusalus oli juhendaja rollis staažikas treener Kaido Laas, Viljandis kardioloog Urmo Kiitam ja Haapsalus ultratriatloni maailmameister Sirlet Viilas.
Filter Pandivere Rattarallil saab valida 94 ja 46 km pikkuste distantside vahel. Võistluslinnak asub Väike-Maarja bussijaamas. Eelmisel aastal pälvis üldvõidu Vahur Valvas (Rein Taaramäe Rattaklubi), kes hoiab praegu sarja liidrikohta, edestades Oskar Nisut (Cycling Tartu) ja tunamullust Filter Pandivere Rattaralli võitjat Gert Jõeäärt (Spordiklubi CFC).