Ühistrennid

 

Oleme juba kaks suve korraldanud Fakto Auto Tallinna Rahvasõidu eel pisteliselt ühistrenne, et tutvuda rajaga ja veeta sportlikult koos aega. Sel aastal otsustasime, et pakume ühistrenne terve hooaja jooksul. Ühistrennid toimuvad Fakto Auto Tallinna Rahvasõidu ühistrennide nime all, sest kulminatsiooniks võtame 2. septembril toimuva Fakto Auto Tallinna Rahvasõidu.

 

  1. Ühistrennid on tasuta. 
  2. Ühistrennid hakkavad toimuma iga nädal, neljapäeviti algusega 18.15 Peetri kooli eest. Asukoht on seotud sellega, et ka Fakto Auto Tallinna Rahvasõit algab samast kohast. Trennide kestvused jäävad 1.45h – 2.30h piiresse, täpsem info alati jooksvalt!
  3. Maanteetrennides on alati kaasas ka saateauto, kes pakub turvatunnet ja võimaluste piires ka lihtsamat tehnilist tuge.
  4. Oleme planeerinud trennidesse kahe tasemega grupid, seega ka kaks grupijuhti. Maanteel tähendab see, et kiirem grupp hakkab sõitma keskmise kiirusega 33-36 km/h ning aeglasem 25-28 km/h. Maastikul on lihtsam „intensiivsem“ ja „rahulikum“ trenn. Kõik see kujuneb lähtuvalt osalejate ootustest ja tasemetest ning need asjad saavad paika esimeste trennidega!
  5. Iga grupiga liituja (ehk võistluspäevale registreerinu) saab enda ratta (rataste) külge triatloni-stiilis kleepsu – et tunneksime kiirelt ära kõik ühistrennide grupiliikmed.
  6. Kuna Fakto Auto Tallinna Rahvasõidul on nii maantee- kui maastikudistantsid, siis ei taha me ka ühistrennides teha valikuid ühe või teise kasuks. Seega, otsustasime, et teeme üle nädala maanteetrenne ja maastikutrenne. Mõistagi on kõik oodatud osalema trennidesse iga nädal! Maastikutrenni küll maanteerattaga tulla ei soovita, kuid maanteetrennides on meil ka eelnevatel aastatel olnud maastikurattaga sõitjaid – kuid tuleb siiski arvestada, et maanteeratastel on eelis kiiremaks liikumiseksJ
  7. Suve jooksul tuleb kindlasti trenne, kus lisaks füüsilisele vormile jagavad grupijuhid ka teoreetilisi õpetusi. Näiteks esimene trenn, 27.aprillil 2017 toimub maanteetrenn keskendub sellele, mida silmas pidada Jüri temposõidu etapi läbimisel. Priit Prous jagab selleks näpunäiteid! See aga ei tähenda kaugeltki seda, et trenni on oodatud vaid need, kes temposõidul plaanivad osaledaJ
  8. Info vahetamiseks hakkame kasutama Facebooki ja meililisti. Üritame hiljemalt täpsustada info järgmise trenni kohta! Seega – selleks, et paremini organiseerida ja infot jagada, võiksid trennidesse tulijad anda endast märku: (mõistagi, üritusega  liitumine Facebookis, selle jagamine ja sõprade kutsumine on teretulnud alati.