Wattbike võistlussari

   Wattbike'i võistlussari on suurepärane võimalus panna end proovile ning analüüsida oma võimeid läbi siserattasõidu. Sarjas võisteldakse Wattbike treeningratastel, mis võimaldavad kogeda kõiki 21. sajandi spordi väljakutseid ja võimalusi. Sooritust ülitäpselt mõõtva siserattana püstitab Wattbike ülemaailmseid standardeid ja rajab vundamenti uuele rattaspordialale. Talvel 2018 toimub võistlussari üheksandat korda.

   Wattbike'i võistlussari on ideaalne võimalus trotsida Eesti sombuseid ja kargeid talveilmu, muuta sisetreeningud atraktiivsemaks ning nautida sportlikku võistluspinget mugavalt sisetingimustes. Lisaks annab see sportlasele enneolematu võimaluse panna end proovile teiste võistlejatega tehniliselt võrdsetes tingimustes. Siin ei loe kiivri voolujoonelisus, vastutuul ega ratta kvaliteet, vaid ainult Sinu enda võimed ja jõud. Wattbike'i sari aitab Sul jälgida oma treeningvormi talveperioodil ning valmistada end ette uueks hooajaks.

   Wattbike treeningratas on loodud kasutamiseks kõikidele vanusegruppidele alates koolilastest ja lõpetades eakatega ning kõigile tasemeile algajaist kuni olümpiasportlasteni. Wattbike'i sarjas osaleja ei pea olema rattasportlane. See sobib igaühele olenemata eelistavast ja harrastatavast spordialast. Oodatud on kõik, kes otsivad lõbusat režiimi enese vormis hoidmiseks talvisel ajal. Noorsportlastele osalemine kõigest nelja euro eest!

   Wattbike'i 2018 sari koosneb neljast osavõistlusest, kus mõõduvõtmised etapiti varieeruvad 200 m sõidust kuni 10 km sõiduni. Mõnel etapil sõidetakse distantsi W/kg peale, teisel jällegi puhtalt aja peale - iga etapp on omanäoline.

   Esimene osavõistlus toimub 21. jaanuaril 2018, kus sõidetakse noorte arvestuses 2 km ja absoluudis 4 km. Võistlussarja toimumispaigaks on Tallinnas spordiklubi Arigato, Tartus spordiklubis Arena. 

   Võistlust korraldab Pro Jalgratturite Klubi. Registreerimine kogu sarjaks ja etapiti eraldi toimub veebilehel www.aerobike.ee alates 06. jaanuarist 2018. Rohkem infot Wattbike'i kohta leiate kodulehelt www.wattbike.com/ee